20 Super Hot

Star Star Star Star Star

20 Super Hot – recenzja gry

Pięciobębnowa owocówka online od EGT z pewnością zakręci Ci w głowie! Jest to gorąca maszyna przepełniona najróżniejszymi symbolami owocowymi i szczęśliwymi siódemkami. Graj na 20 liniach 20 Super Hot online, zbieraj wygrane, a następnie podwajaj je za pomocą dodatkowych funkcji. Maszyna daje Ci również możliwość zdobycia aż 4 różnych Jackpotów! Darmowa gra hazardowa idealna wręcz na spędzenie miłego wieczoru. Slot od EGT 20 Super Hot bez rejestracji i całkowicie za darmo możesz wypróbować na naszej stronie internetowej. Przed rozgrywką na prawdziwe pieniądze warto jest się przeszkolić na automacie bez żadnego ryzyka. Dzięki temu zaznajomić się z maszyną i opracujesz własne i unikalne strategie na dalszą rozgrywkę w licencjonowanym kasynie internetowym.

20 Super Hot – Tabela wypłat i bonusy

Jak na każdej maszynie wrzutowej, aby wygrać na slocie 20 Super Hot należy wylosować kombinację wygrywającą składającą się z co najmniej 3 występujących kolejno po sobie takich samych symboli. W takiej układance z pewnością nie raz pomoże Ci symbol specjalny Wild, którego zadaniem jest zastępowanie każdego innego elementu kombinacji, zwiększając przy tym Twoje wygrane. Wyjątkiem jest jednak symbol Scatter, ponieważ on sam nie może być zastąpiony przez Wild. Scatter jest wypłacalny niezależnie od położenia na bębnach. Tabela wypłat 20 Super Hot przy zakładzie 100 EGT i 20 aktywnych liniach wygrywających:

Symbol x3 x4 x5
Czerwona Siódemka (Wild) 200 2000 5000
Gwiazda (Scatter) 500 2000 5000
Winogrono 100 400 2000
Arbuz, Śliwka 100 200 1000
Cytryna, Pomarańcza, Czereśnie 50 100 500

W trakcie rozgrywki 20 Super Hot automat może sprezentować Ci dwa różne tryby bonusowe. Pierwszy z nich to Bonus Spin Mode, w trakcie którego wszystkie spiny będą darmowe, dlatego więc zakręcenie bębnami nie będzie Cię kosztować ani grosza. Ilość takich gier jest losowa i za każdym razem może się różnić. Drugim trybem bonusowym jest Jackpot Card Bonus. Na ekranie wtedy pojawi się 12 odwróconych kard, a Twoim zadaniem jest odkrycie 3 takich samych. Pierwsza trójka z tym samym symbolem wyznaczy rodzaj, jak i wysokość wygranego przez Ciebie Jackpota. W grze znajdziesz 4 różne Jackpoty (Trefl, Karo, Pik i Kier), których wartość stale się zwiększa, a aktualna kwota każdego z nich wyświetlać się będzie nad bębnami sotu 20 Super Hot.

Jak już wspomnieliśmy na automacie 20 Super Hot masz szansę na zwiększenie każdej swojej wygranej. Umożliwia Ci to dodatkowa funkcja Gamble, zwana również grą ryzyka. Podczas tej mini gry karcianej, na stole ukaże się jedna karta, a Twoim zadaniem jest odgadnięcie jej koloru, aby podwoić zastawioną przez Ciebie wygraną. Szanse w trybie Gamble wynoszą 50/50, a z każdą prawidłową odpowiedzią masz szansę na kontynuowanie gry ryzyka 20 Super Hot.

Specyfikacje 20 Super Hot

20 Super Hot automat do gry to Video slot od popularnego dostawcy EGT. Jest to maszyna o pięciu bębnach i tytułowych 20 gorących liniach wygrywających, których ilość możesz zmniejszyć do 1, 5, 10 lub 15. Procent zwrotu tego slotu wynosi 95,79%, co jest wynikiem mieszczącym się w standardach automatów wrzutowych. Dodatkowe tryby bonusowe, w tym tryb Jackpotowy, jak i symbole specjalne występujące w grze, jakimi są Wild i Scatter pomogą Ci w zdobyciu wielu wysokich wygranych, a z funkcją Gamble niejednokrotnie podwoisz każdą z nich. Zakład minimalny 20 Super Hot wynosi 20 EGT, natomiast maksymalny aż 400 EGT. Dodatkowo, rozbudowany tryb automatycznych obrotów jak i opcja szybkich obrotów, ułatwią grę na slocie.

20 Super Hot gra dostępna jest również w wersji mobilnej. Dzięki technologii HTML5, interfejs slotu dostosuje się do ekranu każdego Twojego urządzenia, niezależnie od jego producenta. Rozgrywka na maszynie od EGT możliwa jest gdzie chcesz i kiedy chcesz! Szata graficzna 20 Super Hot to sama przyjemność dla oka. Jest to jeden z tych automatów, na którym poczujesz typowy dla prawdziwego kasyna klimat. Dobrze wykonane owocowe symbole świetnie prezentują się na granatowym tle, a dzięki neonowym detalom poczujesz gorąc tej maszyny. Dźwięki slotu 20 Super Hot, to standardowe odgłosy maszyny wrzutowej, typowe dla gier od EGT.

20 Super Hot – jak grać?

Użytkowanie slotu 20 Super Hot jest niezwykle proste. Aby zakręcić bębnami maszyny wystarczy, że klikniesz w okrągły przycisk po prawej stronie ekranu, lub bezpośrednio w wybrany zakład, a do wyboru masz: 20, 40, 100, 200 i 400. Jeśli jednak interesuje Cię tryb automatycznych obrotów kliknij w mniejszy przycisk nad Play i wybierz ilość takich obrotów. Wszystkie te gry możesz dostosować do swoich potrzeb i nałożyć limity na konkretne akcje. Aby to zrobić przejdź do ustawień gry, które znajdziesz w prawym dolnym rogu, a następnie kieruj się do zakładki AutoPlay settings. W ustawieniach tych zmienisz też ilość aktywnych linii wygrywających. Tryb turbo uruchomisz w tym samym miejscu lub w momencie przytrzymania przycisku Play.

Jeśli spojrzysz na dolny panel gry, po lewej stronie zauważysz aktualny stan środków na Twoim koncie. Po prawej stronie natomiast wyświetlać się będzie każda Twoja wygrana. W ustawieniach gry (prawy dolny róg), pod ikonką “i” znajdziesz tabelę wypłat slotu 20 Super Hot, opis trybów bonusowych oraz wizualne przedstawienie przebiegu wszystkich 20 linii wygrywających. W zakładce obok natomiast, znajdują się wszelkie inne informacje dotyczące slotu hot spot 20 Super Hot oraz zasady gry, z którymi powinieneś się zapoznać. Grając na prawdziwe pieniądze pamiętaj o 4 złotych zasadach, których zawsze warto jest się trzymać:

  1. Przed wizytą w kasynie wypróbuj 20 Super Hot demo za darmo i dokładnie zapoznaj się ze slotem.
  2. Stawiaj niskie zakłady, bo to właśnie one umożliwią Ci rozegranie większej ilości gier za tą samą cenę, zwiększając przy tym Twoje szanse na kombinację wygrywającą.
  3. Korzystaj z dodatkowych trybów gry, takich jak gra ryzyka (Gamble).
  4. Jeśli kasyno oferuje bonus dla Slotu 20 Super Hot – rozważ skorzystanie z niego.

20 Super Hot online – opinia

Maszyna od EGT to świetnie zaprojektowana gra o wielu ciekawych dodatkach, które niesamowicie urozmaicają całą rozgrywkę. Z funkcjami takimi jak Gamble, czy też bonusami bez depozytu, które pozwalają na zdobycie aż 4 wysokich nagród, to z pewnością coś, co przyciągnie niejednego gracza. Przekonaj się sam i wypróbuj slot 20 Super Hot online na naszej stronie internetowej, a my życzymy Ci wielu owocnych wygranych!