Sizzling Hot

Star Star Star Star Star

Sizzling Hot recenzja redakcji

Znana chyba każdemu, ciekawa i nieskomplikowana produkcja dla fanów owoców i szczęśliwych siódemek. To praktycznie ta sama maszyna, którą nadal spotkać można w wielu retro barach i salonach gier. Typowy jednoręki bandyta z ustaloną stawką oraz zakładem na linię. Cel jest prosty – trafić te same symbole na większości pól.

Ten model gry zapewnił wygraną całej rzeszy graczy w stolicy maszyn slotowych i kasyn, mieście Las Vegas. Kolorowy, zachęcający do gry interfejs oraz klimatyczny dźwięk retro to podstawowe i główne cechy tego automatu do gry. Dostawcą maszyny Sizzling Hot online jest firma Green Tube, producent różnego rodzaju gier dla kasyn internetowych.

Nie ma co się dziwić, dlaczego tego typu rozwiązania cieszą się największym zainteresowaniem graczy. Duże wygranie przy niewielkim wkładzie własnym chętnie przyciągają graczy z całego świata. To właśnie z powodu dużego zainteresowania publiki, studia i firmy wydające gry wideo, mocno skupiają swoją uwagę właśnie na tematyce owocówek i sposobie na łatwe, a przy tym duże wygrane.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z opisywanym automatem. Sizzling Hot za darmo dostępny jest na naszej stronie w wersji demonstracyjnej. Polecamy zagrać w Sizzling Hot bez rejestracji i samemu przekonać się, jakie wygrane oferuje ten klasyk.

Mnożniki i promocje w Sizzling Hot

Sposobów na duże wygrane jest wiele. Najprostszy z nich to wykręcanie minimalnie trzech symboli tego samego rodzaju na przynajmniej jednej z maksymalnie pięciu wygrywających linii. Wyjątkiem jest symbol wiśni, gdzie wygraną gwarantują już zaledwie dwa te same owoce.

Maksymalną wygraną oferowaną przez Sizzling Hot automat jest nawet 500,000 żetonów. Umiejętnie manewrując stawką, jesteśmy w stanie bardzo efektywnie rozmnażać swoje środki. Każdy gracz jest w stanie stworzyć swoją indywidualną taktykę. W tym celu należy odpowiednio manewrować kwotą oraz aktywnymi liniami wygrywającymi. Mnożnik wygranych jest dostępny, a zależy od tego, czy gracz zdoła wylosować symbole w odpowiedniej ilości. Poniżej prezentujemy tabelę wygranych dla maksymalnej stawki w grze (500 kredytów):

Symbole x3 x4 x5
Cytryna 2000 5000 20000
Śliwka 2000 5000 20000
Pomarańcza 2000 5000 20000
Winogrona 5000 20000 50000
Arbuz 5000 20000 50000
Gwiazda 1000 5000 25000
Szczęśliwa siódemka 10000 100000 500000
Wiśnia 2000 5000 20000

Symbol gwiazdy to odpowiednik opcji Scatter – pomnaża naszą wygraną niezależnie od położenia na bębnach. Szczęśliwa siódemka to kolejny symbol bonusowy. Wylosowanie 5 szczęśliwych siódemek to komplet ognistych symboli zapewniający najwyższą możliwą wygraną i niewiarygodnie wysoki mnożnik.

Do dyspozycji graczy jest również opcjonalny tryb Gamble, oferujący podwojenie wygranej. W przypadku zwycięstwa w rundzie, czyli przynajmniej jednej pełnej linii, zostaje odblokowany przycisk Gamble. Na ekranie wyświetlona zostaje mini gra z losowaniem karty. Jeśli gracz trafi na odpowiedni kolor, jego wygrana z poprzedniego zakręcenia zostaje podwojona!

Cechy automatu do gry Sizzling Hot

Sizzling Hot to wideo gra hazardowa pełną gębą. Pięć wypłacanych linii w 3 rzędach, a to wszystko w oparciu o pięć obracających się bębnów. Przez zastosowanie aż tylu możliwości, wygrane następują często, a gra nie jest nudna i nie wydaje się marnować czasu. Wszystko działa dynamicznie. Wygrane są przedstawiane w entuzjastyczny sposób, zachęcając do kolejnych prób. Współczynnik RTP to aż 95,7%. Automat cechuje się wysoką zmiennością w wygranych. Umożliwia ustawienie minimalnej stawki równej 5 żetonom oraz grę za wysokie sumy, maksymalnie do 500 żetonów dla najwyższej stawki.

Nie znajdziemy w jego ofercie darmowych spinów, symbolu Wild, Jackpotu. Braki te rekompensują wysokie wygrane już dla 3 takich samych symboli na ekranie. Mechanika gry nie jest skomplikowana, dlatego nie ma co liczyć na rozbudowane opcje rozgrywki, np. gry wieloosobowej. Gra jest całkowicie samowystarczalna. Oferowana również na telefony komórkowe bez konieczności pobierania niepotrzebnych wtyczek.

Interfejs i instrukcja gry w Sizzling Hot

Widok samego okna Sizzling Hot gra skrywa kilka jasno opisanych przycisków. Jeden z najważniejszych to opcja “Paytable” – informacja o wygranych oraz pewnego rodzaju instrukcja obsługi automatu. Pamiętajmy, że przed rozpoczęciem gry należy zapoznać się z zaleceniami i informacjami od producentów właśnie pod tym przyciskiem. Oprócz tabeli wygranych na dole można znaleźć takie przyciski jak:

  • opcja gry Gamble,
  • “Start”,
  • “Autoplay”.

U dołu ekranu znajdziemy pola wyboru dla stawki na jedno zakręcenie oraz ustawienia dla ilości wygrywających linii. Po zapoznaniu się ze wszystkimi przyciskami i opcjami automatu można w końcu przejść do przyjemniejszej części, czyli samej rozgrywki.

Kilka słów o grze Sizzling Hot

Biorąc pod uwagę styl rozgrywki, współczynnik wygranych oraz ciekawe mnożniki z opcjonalną grą Gamble, śmiało można stwierdzić, że mamy do czynienia z naprawdę ciekawym automatem. Bez konieczności stosowania licznych bonusów, a przy tym utrudniania gry, twórcy stworzyli rozwiązanie idealne w swoim rodzaju.

Ostatecznie sama rozgrywka na automacie jest prosta i przyjemna. Możliwości na zgarnięcie fortuny są bardzo obiecujące. Gra mimo swojego starego klimatu znajduje sporo fanów. Dla żądnych większych wrażeń i większej ilości oferowanych bonusów polecamy do zapoznania się z grą Sizzling Hot automat do gry w wersjach unowocześnionych.

W klasyczną Sizzling Hot demo możesz zagrać już teraz za darmo. Na naszej stronie, bez rejestracji udostępniamy wersję demonstracyjną tej niesamowicie wciągającej gry. Zapraszamy do wspólnych testów.