Fire Joker

Star Star Star Star Star

Fire Joker krótka recenzja

Jeśli jesteś zwolennikiem automatów do gry, które są bardzo proste w obsłudze, a przy tym gwarantują wielkie wygrane, to zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem. Tym razem pod lupę weźmiemy automat bębnowy Fire Joker. Jest to tak zwana “owocówka” oferująca bardzo prosty, a zarazem interesujący zestaw dodatkowych funkcji dla graczy.

Nazwa Fire Joker wzięła się od dwóch kluczowych funkcji dostępnych w grze. Fire to nawiązanie do ognistego re-spina, jaki gracz otrzymuje w momencie, gdy do pełnych dwóch linii zabraknie tylko jednego symbolu. Drugie słowo z nazwy wskazuje na Jokera – symbol, który gwarantuje najwyższy dostępny mnożnik w grze.

Slot powstał w 2016 roku. Jego wydawcą jest studio Play’N Go, które zaskakiwało już swoich graczy w przeszłości. Przez kilka lat istnienia na rynku, Fire Joker zdążył zgromadzić rzeszę fanów. Z pewnością jest to zasługa klimatu, w jakim została usytuowana oprawa gry. Na pierwszy rzut oka automat przypomina klasyczne, barowe maszyny, typu “jednoręki bandyta” z przyjemnymi efektami dźwiękowymi.

Zachęcamy do zapoznania się z wersją Fire Joker gra w demo, dostępną na naszej stronie internetowej. Sprawdź, jak działa ta maszyna, zdobądź doświadczenie i graj na prawdziwe pieniądze na stronach kasyn online.

Bonusy oferowane przez automat Fire Joker

Opisywany automat posiada bardzo atrakcyjną funkcję zwaną ognisty re-spin. Charakteryzuje się ona dodatkowym zakręceniem wyłącznie jednego (nietrafionego) bębna w sytuacji, gdy na pozostałych dwóch zostaną wylosowane te same symbole przynajmniej w 2 liniach. Dzięki temu gracz otrzymuje szansę na rozbicie banku! To dlatego Fire Joker automat do gry zapewnia swoim graczom niesamowite emocje.

Ponadto w przypadku zapełnienia wszystkich pól tym samym symbolem, na ekranie pojawia się bonusowe koło, które losuje dodatkowy mnożnik dla Twojej wygranej. Maksymalna wygrana to aż 80,000 żetonów.

Oprócz tego standardowe wygrane polegają na wykręceniu tego samego symbolu w jednej linii. Poniżej prezentujemy przypisany mnożnik dla pełnego trafienia (3 symboli) w jednej linii dla maksymalnej stawki (100 kredytów):

Symbole Wygrana
XXX 200
Wiśnia 400
Cytryna 500
Winogrono 600
Świnka 700
BAR 1500
Gwiazda 2000
Szczęśliwe siódemki 2500
Joker 8000

Co wyróżnia Fire Joker?

By cieszyć się wygraną w tej wideo slotowej grze potrzebujemy ustrzelić przynajmniej trzy takie same symbole na jednej z 5 linii w 3 dostępnych bębnach. Wygrana zależy od wartości poszczególnych symboli. Minimalna stawka zakładu jest równa 0,05 kredytu, zaś maksymalna to 100 kredytów. Dostępna jest gra bonusowa, aktywowana po zapełnieniu wszystkich pól tym samym symbolem, gdzie do wygrania są wysokie mnożniki wygranych. Gra nie oferuje opcji skatter, darmowych spinów oraz nie honoruje funkcji Jackpot. Gra wieloosobowa również nie jest dostępna.

Podstawowe wygrane zapewniają znane chyba każdemu z innych automatów owoce: wiśnie, winogrona, cytryny oraz śliwki. Za większe wygrane odpowiedzialne są trzy szczęśliwe siódemki, BAR oraz symbole X. Wisienką na torcie jest symbol Jokera – odpowiednik Wild dla opisywanej tej gry. W przypadku Fire Jokera prawdopodobieństwo RTP jest wysokie, zważając na fakt częstych możliwości zapełnienia wszystkich pól tym samym symbolem, sięgające aż 94%. Dla usprawnienia gry i większych wygranych dostępna jest opcja autoplay z możliwością wyboru ilości automatycznych rund oraz zatrzymaniem po wybranym zdarzeniu. Gra dostępna w wersji mobilnej, na telefony, tablety i inne przenośne urządzenia.

Opis funkcji automatu Fire Joker

Na pierwszy rzut oka nasuwa się myśl – producenci się postarali, bowiem do czynienia mamy z prostym lecz dopracowanym do perfekcji slotem, który przenosi nas w klimat dawnych gier barowych z tą różnicą, że niewątpliwie jakość Fire Joker online oraz grafika zostały znacznie bardziej dopracowane.

Przed rozpoczęciem gry należy zapoznać się z zasadami, które dostępne są po kliknięciu w przycisk “Tabela wypłat”. Jest to dosyć ważne, ponieważ regulamin i zasady to podstawowa wiedza z jaką powinien zaznajomić się początkujący gracz.

Poniżej na ekranie znajduje się kolejny przycisk, odpowiadający za konfigurację gry. W tym miejscu ustawimy między innymi:

  • stawkę zakładu;
  • opcję zatrzymywania gry po wykręceniu bonusu;
  • opcję zatrzymania gry po wygranej;
  • opcję zatrzymania po znacznej zmianie stawki.

W dolnej części ekranu znajduje się podsumowanie, stan konta, powyżej wybór stawki z bardzo szerokim wachlarzem możliwości oraz przycisk “Zakręć”, rozpoczynający grę. Automat obsługuje aż 5 linii na 3 bębnach, jego maksymalna możliwa stawka to aż 100 żetonów, co daje ich aż 20 na linię! Sprawdź na własnej skórze jak działa Fire Joker gra dostępna za darmo na naszej stronie w wersji demonstracyjnej.

Podsumowanie Fire Joker

Slot ten to idealne rozwiązanie na nudne wieczory, by poczuć klimat barowych automatów do gier. Bogata oferta bonusowa zadowoliła już nie jednego gracza. Dołącz do tego grona. Miło spędzony czas, gwarancja dobrej zabawy oraz wysokie wygrane to niewątpliwe atuty tego tytułu.

Warto docenić starania producentów i poświęcić tej produkcji chociaż jeden wieczór, ponieważ Fire Joker automat wykonany został naprawdę dobrze. Emocje są gwarantowane. Poczuj się jak w barze za dawnych lat. Życzymy wysokich wygranych!

Zachęcamy do sprawdzenia swojego szczęścia w towarzystwie tytułowego Jokera, koniecznie na naszej stronie, ponieważ jako jedni z nielicznych udostępniamy grę Fire Joker bez rejestracji dla naszych czytelników całkowicie za darmo!