Fruit Mania

Star Star Star Star Star

Fruit Mania klasyk z wieloma dodatkami

Automat do gry Fruit Mania to kolejna propozycja szeroko znanej na rynku, odpowiedzialnej za sukcesy wielu gier wideo – firmy Wazdan, produkującej tylko sprawdzone maszyny. Na rynek weszła w 2010 roku, w momencie, w którym gry slotowe w wersjach online zaczynały mocno zyskiwać na swojej popularności.

Kategoria, do jakiej można przypisać opisywaną przez nas grę, to bez wątpienia przerobiona slotówka, stylizowana na znanego i lubianego jednorękiego bandytę. Klimat automatu utrzymany jest w tematyce owoców z pewnymi dodatkami, które opisane zostaną poniżej. Całość zamknięta w estetycznej oprawie graficznej i dźwiękowej. Kolory są żywe, symbole wyraźne, dzięki czemu całość naprawdę dobrze się prezentuje. Sprawdź wszystkie funkcje osobiście, testując tą grę na naszej stronie! Fruit Mania online, w pełni za darmo i bez rejestracji.

Oferta promocyjna i bonusowa w grze Fruit Mania

Pomimo że gra hazardowa za darmo Fruit Mania automat cieszy się sporym zainteresowaniem ze względu na prostotę w obsłudze i działaniu, to oferuje dość ciekawy system bonusowy. Pierwszą z nich jest opcja “Diamond bonus”, polegająca na kompletowaniu diamentów, poprzez trafianie wygranych symboli podczas całej swojej gry. Po zebraniu wszystkich diamentów, czyli zapełnieniu całego 9-częściowego pola widocznego w prawym górnym rogu gry, gracz ma możliwość wylosowania dla siebie dodatkowego super bonusu w dodatkowej mini grze.

Ponadto przy wylosowaniu 3 takich samych symboli typu LOTTO gracz odbiera LOTTO bonus w wysokości sięgającej nawet 100,000 żetonów.

Bonus LOTTO Wygrana
Zwykły 10,000
Srebrny 40,000
Złoty 100,000

Gracz po każdej wygranej rundzie może wybrać opcję “Gamble” – możliwość podwojenia swojej wygranej – lub opcję “Credit” – wypłata wygranej bez dodatkowej próby.

Dodatkowo, w przypadku wykręcenia przynajmniej dwóch takich samych symboli, automat w tej sytuacji stosuje funkcję stop – zamraża trafione pola i dokonuje kolejnego losowania dla pozostałych (nietrafionych) symboli, by zwiększyć naszą szansę na wygraną. Jest to naprawdę ciekawe rozwiązanie, które daje graczom dodatkową szansę na sukces. Tego typu sytuacje zdarzają się dość często, zatem warto naprawdę docenić tą funkcję.

Cechy automatu do gry Fruit Mania

Gra opiera się na znanym już z innych produkcji stylu oraz formacie 3×3. Cel jest prosty. Musimy wylosować jak najwięcej tych samych symboli. Automat oferuje duży zakres możliwych kombinacji wygrywających na 3 dostępnych bębnach, spośród aż 11 symboli różnego rodzaju.

Wygrane dla trafień 4, 6 oraz 9 takich samych symboli przy najwyższej stawce (100 kredytów) przedstawiamy w poniższej tabeli.

Symbol x4 x6 x9
LOTTO 200 400 1500
wiśnia 100 300 3000
pomarańcza 200 500 6000
śliwka 200 600 8000
arbuz 400 1200 18000
dzwonek 400 800 12000
gwiazda 400 1000 15000
zwykły VEGAS 600 2400 20000
srebrny VEGAS 1000 3500 25000
złoty VEGAS 1000 4000 35000
diament 1500 5000 50000

Tabela przedstawia tylko wybrane pozycje. Warto pamiętać, że wygrane przewidziane są dla każdego trafienia, począwszy od 3 takich samych symboli LOTTO (4 symboli dla pozostałych) do aż 9 tych samych elementów.

Co jeszcze cechuje ten automat? Automatyczne odtwarzanie z regulacją tempa i ilości zakręceń. Wysoki wskaźnik RTP na poziomie 96,59% niewątpliwie zachęca do gry. Szeroki zakres zakładów, zaczynający się od najniższej stawki wynoszącej 0,1 żetonu do aż 100 jednostek na jedną grę.

W opisywanej grze nie zastosowano dodatkowych bonusów re-spin. Nie znajdziemy w niej również funkcji Wild, Scatter czy funkcji gry wieloosobowej oraz zauważymy brak Jackpota. Nie zapominajmy jednak, że Fruit Mania gra lubiana jest za prostotę w wykonaniu i obsłudze oraz samowystarczalność, a wszystkie tego typu dodatkowe funkcje wydawałyby się zbędne. Udostępniona jednak została możliwość gry na telefonach, tabletach oraz komputerach stacjonarnych.

Przed grą na prawdziwe pieniądze zalecamy zapoznanie się z mechaniką oraz zasadami gry. Oferujemy taką możliwość poprzez udostępnienie Fruit Mania demo na naszej stronie, całkowicie za darmo.

Instrukcja gry na automacie Fruit Mania

Sam proces gry nie jest wcale skomplikowany. Jednak przed jego rozpoczęciem należy zapoznać się z zasadami i regulaminem od producenta. Opcja ta dostępna jest po kliknięciu przycisku pytajnika oraz ikonki “i” otoczonej kółkiem w lewej dolnej części ekranu.

Obok przycisków z regulaminem i zasadami gry gracz znajdzie opcje regulacji głośności oraz innych ustawień okna i gry. Powyżej menu znajduje się stan naszego konta. Z jego prawej strony do dyspozycji gracza jest wizualny panel dla wyboru stawki dla pojedynczej gry. Po prawej stronie znajduje się najważniejszy przycisk, tzw. spin, który jest odpowiedzialny za rozpoczęcie gry. Ostatnie dwa przyciski obok spina umożliwiają ustawienie tempa (żółw – wolne, królik – szybkie, koń – mega szybkie) oraz uruchomienie funkcji automatycznej gry. Po prawej stronie ekranu mamy dostęp do funkcji bonusowych oraz podglądu ich postępu.

Przetestuj swoje możliwości, sprawdź swoje szczęście i opracuj indywidualną strategię, testując Fruit Mania za darmo na naszej stronie internetowej!

Podsumowanie informacji o automacie Fruit Mania

Podsumowując, Fruit Mania automat do gry to opcja, która jest naprawdę warta uwagi. Estetyczna oprawa graficzna i dźwiękowa oraz wysoki współczynnik wygranych w połączeniu z ciekawymi bonusami wydaje się idealnym rozwiązaniem dla każdego gracza wideo. Podczas testów na maszynie na pewno będziecie się bardzo dobrze bawić.

Polecamy każdemu sprawdzić się w tej slotówce. Fruit Mania bez rejestracji dostępna na naszej stronie internetowej bez żadnych opłat.