Mega Jack

Star Star Star Star Star

Testy i opis gry Mega Jack

Dziś pod lupę bierzemy Mega Jack automat typu slot. Jest to klasyczny automat wideo, wydany przez popularną firmę Wazdan, dostarczającą oprogramowanie dla tego typu maszyn. Motywem przewodnim tej maszyny jest Dziki Zachód i główny bohater – Jack, który poprowadzi nas do wysokiej wygranej. Oprócz symboli charakterystycznych dla Dzikiego Zachodu oraz motywu czerwonego byka, do czynienia mamy z popularnymi i znanymi z innych gier symbolami przedstawiającymi owoce.

Postać Jacka i jego Dziki Zachód w połączeniu z owocami, można traktować jako klimatyczną grę bębnową tzw „owocówkę”, opartą na systemie 3×3. Prosta grafika i miły podkład muzyczny nawiązujący do tematyki maszyny to tylko podstawowe pozytywy tej slotówki. Zachęcamy do zapoznania się z grą na naszej stronie, całkowicie za darmo i bez rejestracji. Testuj ją do woli. Sprawdź, jak Ci pójdzie!

Jakie bonusy oferuje Mega Jack?

Oprócz 27 wypłacanych linii oraz funkcji gry automatycznej, slot może zaoferować swoim graczom Wild symbol. Wild w postaci kowboja Jacka zastępuje brakujący symbol w nieudanej linii dla każdej możliwości. Dzięki temu gracz ma idealną okazję na poprawkę, w przypadku gdy do pełnej linii zabrakło mu niewiele, a w miejscu brakującego elementu pojawi się właśnie kowboj Jack.

Tego typu konfiguracja otwiera szerokie możliwości dla dużych wygranych, a w połączeniu z aż 27 rozliczanymi liniami może nieźle namieszać. Istnieje sytuacja, gdy Wild symbol wylosowany zostaje nieraz, a kilka razy! Wtedy dzieją się niewiarygodne rzeczy.

Dodatkowo oferowana jest funkcja MEGA WIN gwarantująca wielką wygraną aktywowana po zapełnieniu wszystkich dostępnych pól jednego rodzaju symbolem. Bonusową funkcję Wild możesz przetestować na naszej stronie, całkowicie za darmo i bez rejestracji, ponieważ oferujemy wersję Mega Jack demo dla naszych czytelników.

Cechy automatu do gry Mega Jack

Automat Mega Jack to klasyczna slotówka, charakteryzująca się wyżej opisaną opcją Wild oraz 27 wypłacanymi liniami. Bogata lista aż 14 dostępnych symboli urozmaica grę. Poniżej przedstawiamy tabelę z dostępnymi symbolami oraz wygranymi przypisanymi dla 3 takich samych trafień przy maksymalnym zakładzie (100 kredytów):

Symbol Wygrana
cytryna, pomarańcza, wiśnia 100
śliwka, malina, truskawka 200
arbuz, winogrono, dzwonek 400
szczęśliwa siódemka, gwiazda 800
BAR 4000
byk 8000
kowboj Wild 16000

Minimalny bet dla tej gry hazardowej online to 0,10 żetonów, maksymalna stawka zaś na jedną rundę to aż 100 żetonów. Oprócz tego warto zaznaczyć, że automat cechuje się wysokim wynikiem RTP sięgającym około 96.1%. Dla wprawionych graczy oferowane są funkcje ułatwiające grę typu: automatyczne odtwarzanie z możliwością wyboru ilości rund.

Automat nie wspiera opcji Scatter czy oferty darmowych spinów. Zauważymy również brak Jackpota oraz opcji gry wieloosobowej. Minusy te rekompensuje możliwość gry na praktycznie każdym dostępnym na rynku urządzeniu mobilnym, dzięki czemu bez problemu Mega Jack gra może być uruchamiana w każdym miejscu i na każdym urządzeniu mobilnym, bez konieczności pobierania dodatkowych wtyczek.

Jak obsługiwać Mega Jack?

Gra na tej maszynie nie jest wcale skomplikowana. Czytelny ekran pozwoli odnaleźć się w świecie Jacka każdej osobie. Jednak przed rozpoczęciem zabawy należy zapoznać się z zasadami Mega Jack automat do gry. Opcja ta możliwa jest po kliknięciu przycisku z ikoną pytajnika oraz ikonki z literą “i” w lewej dolnej części ekranu. Obok przycisków z regulaminem i zasadami gry znajdziemy takie opcje jak:

  • regulacja głośności oraz innych ustawień ekranu i gry;
  • przycisk symbolizujący trzy poziome linie(menu) umożliwiający stosowanie dodatków i opcji specjalnych w grze, np. tryb pełnoekranowy, tryb oszczędzania energii lub chociażby, unikalny gambling;
  • informacja na temat salda naszego konta;
  • ustawienia dla wyboru stawki dla pojedynczej gry (za pomocą przycisków “+” i “–” gracz może wybrać jej wysokości);
  • spin, za jego pomocą możemy rozpocząć grę.

Ostatnie dwa przyciski umożliwiają ustawienie tempa (żółw – wolne, królik – szybkie, koń – mega szybkie) oraz uruchomienie funkcji automatycznej gry (trójkąt) aż do 1000 zakręceń na raz!

Obsługa gry wcale nie jest trudna. Wszystkie przyciski i bonusy są czytelne, co gwarantuje łatwość w poruszaniu się po automacie i wysokie wygrane bez zbędnego główkowania i wysiłku. Zachęcamy do przetestowania gry na naszej stronie, całkowicie za darmo.

Nasze zdanie o Mega Jack

Jeśli lubisz nieskomplikowane automaty w starym dobrym stylu lat 80-90, to dobrze się składa. Mega Jack online to idealne rozwiązanie dla ludzi ceniących sobie prostotę gry, a przy tym duże wygrane i ciekawy system bonusowy. Oprócz samej przyjemności z gry możemy doskonale wczuć się w klimat Dzikiego Zachodu połączony z barowym stylem samej maszyny. Dźwięki, symbole i oprawa graficzna przypominają nam o tym na każdym kroku.

Doceniając łatwy interfejs, ciekawe dodatkowe opcje i wysoki współczynnik wygranych, chcielibyśmy polecić grę każdemu, by spróbował tej przyjemności i przetestował ją na swoim urządzeniu. Darmowa wersja testowa gry Mega Jack bez rejestracji i wpłaty prawdziwych pieniędzy dostępna jest na naszej stronie. Jeśli będziesz gotowy możesz rozpocząć grę na prawdziwe pieniądze w jednym z kasyn online. Polecamy i życzymy miłej zabawy!