Book of Dead

Star Star Star Star Star

Book of Dead slot w niesamowitym klimacie

Book of Dead online to automat wyposażony w aż 5 wielkich starych bębnów. Klimat gry osadzony został w czasach Starożytnego Egiptu i jest niewątpliwym atutem, za który rozgrywka ceniona jest przez miliony użytkowników. Wciąż rosnąca popularność gry zawdzięczana jest bardzo wysokim wygranym oraz bonusami, jakie gra kryje i oferuje dla użytkowników już od pierwszego zakręcenia.

Producent automatu online – studio Play’n Go wykonało naprawdę dobrą robotę. Nie ma co się dziwić, biorąc pod uwagę spore doświadczenie i liczne sukcesy, jakie zgromadzili założyciele tej firmy od początku swojej działalności.

Wszystkie szczegóły są dopracowane do perfekcji. Oprawa dźwiękowa i graficzna wykonana została ze szczególną starannością, by dogodzić nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

Jeśli lubisz wideo automaty, które oprócz prostej rozgrywki oferują wachlarz ciekawych opcji bonusowych, to sprawdź tą grę już teraz. Book of Dead gra dostępna na naszej stronie za darmo, w wersji demonstracyjnej, bez żadnych opłat i bez rejestracji.

Klimatyczne bonusy w grze Book of Dead

Opisywany w tym artykule automat do gry oferuje dosyć interesującą paletę dostępnych bonusów i możliwości na zwiększanie swoich wygranych. Liczne pozytywne opinie zawdzięcza ciekawym rozwiązaniom, oferowanym w trakcie rozgrywki. Poniżej przedstawiamy i tłumaczymy ich działanie:

  1. Darmowe spiny to jedna z dwóch rzeczy, za które uwielbia się tę grę. Po wylosowaniu 3 lub więcej symboli Złotej Księgi zaliczany jest komplet dla opcji Skatter oraz przyznawanych jest aż 10 darmowych spinów dla stawki ustalonej przy wcześniejszym zakręceniu bębnami. Przed rozpoczęciem serii darmowych spinów wybrany zostaje losowy symbol, pełniący funkcję symbolu rozwijanego podczas trwania rund bonusowych.
  2. Druga, równie ciekawa sprawa to dostępność symboli Wild, które pełnią funkcję rozszerzającą się, gwarantując przy tym dodatkowe zakręcenia oraz zastępują dowolny symbol.

Tego typu dodatki są w stanie znacznie zwiększyć potencjalną wygraną. Operowanie odpowiednią stawką i trafienie na tego typu symbole niewątpliwie wywoła u Ciebie wielką radość.

Warto wspomnieć o opcjonalnej rundzie bonusowej, jaką kryje w sobie Book of Dead automat. Funkcja ta oferuje pomnożenie wygranej nawet pięciokrotnie na ekranie głównej gry, jeśli gracz prawidłowo odgadnie kolor ukrytej karty.

Dodatkiem jest możliwość pomnożenia stawki zakładu o 5,000 żetonów poprzez wykręcenie 5 symboli Rich Wilde, z kolei wylosowanie 5 Faraonów to dodatkowe 2,000 żetonów. Przy odpowiedniej stawce i szczęściu gra może zaoferować wygraną w wysokości nawet 250,000 kredytów przy jednym zakręceniu gracza. Chyba każdy przyzna, że oferta jest naprawdę bogata, a oferowane kwoty bonusów robią spore wrażenie.

Cechy automatu do gry Book of Dead

Book of Dead gra darmowa hazardowa – jako starożytny wideo slot to propozycja dla fanów wrażeń, historii Egiptu i nie tylko. Podczas gry jednorazowo aktywowanych może być do 10 wygrywających linii granych na 5 bębnach. Minimalny zakład to 0,10 żetonu, a maksymalny to gra o równowartości 50 żetonów. Automat oferuje szeroką ofertę darmowych spinów, symboli Wild, Scatter i gier bonusowych oraz wysoki wskaźnik RTP na poziomie 96,21%. Dostępna rozszerzona opcja autoplay. Producenci zdecydowali się na rezygnację z mnożników i brak funkcji Jackpot oraz trybu gry wieloosobowej.

Dostępna jest wersja mobilna gry na przeglądarki w smartfonach i tabletach, działająca na każdym urządzeniu, bez konieczności instalacji dodatkowych aplikacji czy niepotrzebnych wtyczek.

Instrukcja gry na Book of Dead

Maszyna cechuje się bardzo prostym i niesamowicie czytelnym interfejsem. Osadzona w graficznej wizualizacji Egipskiego grobowca z licznymi efektami dźwiękowymi i wizualnymi. Jakość wykonania tej gry naprawdę zaskakuje. Idealnie dobrane elementy, wykończenie oraz świetna jakość grafiki to niewątpliwie składowe tego sukcesu.

W ofercie automatu znajdziemy symbole i przypisane dla nich wygrane, możliwe do zdobycia dla każdej z 10 aktywnych linii.

Symbole x3 x4 x5
A, K 5 40 150
Q, J i 10 5 25 100
Ramzes 40 400 2000
Anubis, Posąg 30 100 750
Złota Księga 2 20 200

Złota Księga występuje również jako symbol Scatter, oprócz przypisanej dla niej nagrody, gwarantuje dodatkowe darmowe spiny.

Jeśli chodzi o grywalność to wszystkie opcje są przedstawione w sposób czytelny. Dostępny jest przyjazny dla gracza rozwijany panel menu po prawej stronie ekranu. W jego skład wchodzi ekran z opcjami:

  • Zakład;
  • Ustawienia;
  • Tabela wypłat;
  • Zasady gry.

Jak łatwo można się domyśleć, w każdej z wymienionych zakładek znajdziemy szczegółowe informacje na temat każdej z wymienionych rzeczy. Zwracamy szczególną uwagę na zakładkę „Zasady gry”, gdzie należy zapoznać się ze szczegółami na temat tego automatu oraz poznać jego pełną specyfikację i zasady gry jeszcze przed rozpoczęciem zabawy.

Powyższe pozostałe opcje zawierają między innymi ustawienia na temat wysokości zakładów, automatycznej gry, wysokości stawki, grywalnych linii, a nawet ustawienia trybu dla graczy leworęcznych, szybkiej gry, itp. W widoku gry Book of Dead demo w dolnej części ekranu, mamy dostęp do podstawowych informacji, podsumowania salda i wygranych w całej grze.

Podsumowanie automatu Book of Dead

Naszym zdaniem tytuł Book of Dead to poważna konkurencja dla wszystkich popularnych maszyn noszących miano najlepszych gier slotowych. Jego mocnym atutem jest rozbudowany system gratyfikacyjny i dopracowana do perfekcji grafika gry. Nie musisz być fanem starożytnego Egiptu, by zakochać się w tym automacie.

Serdecznie polecamy i zachęcamy do spróbowania swoich możliwości w darmowej wersji Book of Dead bez rejestracji dostępnej na naszej stronie bez dodatkowych opłat. Spróbuj przetrwać spotkanie z egipskimi postaciami w ich prywatnym grobowcu, wynosząc z niego jak najwięcej kosztowności! Powodzenia!