7 Chakras

Star Star Star Star Star

7 Chakras szybka recenzja gry

Ten nowoczesny slot, który jednogłośnie wymaga recenzji na naszym portalu, w końcu doczekał się swojego czasu. Tak się składa, że w dniu dzisiejszym na tapet bierzemy automat, który niejednokrotnie zaskoczy graczy, pozwoli odejść od klasycznego klimatu uniwersalnych ikon, a przede wszystkim będzie doskonałą alternatywą dla innych, oklepanych już maszyn slot.

Studio Genii to producent dzisiejszej gry, który postawił na nieco odmienny rodzaj gry, który w konsekwencji okazał się opłacalnym rozwiązaniem. 7 Chakras gra online wynikami zaskakuje niejednego twórcę i doskonale sprawdza się w zabawie z poziomu telefonu, jak i komputera. Gra 7 Chakras automat do gry jest oparta o motyw energetycznych czakr, które przedstawione są wizualnie za pomocą wysokiej jakości grafik i animacji. Otoczenie gry jest dopasowane do motywu i doskonale wprowadza gracza w klimat zabawy.

Zachęcamy do testowania gry hazardowe online za darmo osobiście z wykorzystaniem dołączonej gry demo. Gwarantujemy dostęp do wszystkich funkcji w grze bez ryzyka, tak by każdy czytelnik bez wyjątku mógł sprawdzić się w prawdziwym boju o realne stawki. Zapraszamy na pozostałe recenzje z dołączonymi grami testowymi.

7 Chakras – rodzaje bonusów

Wśród klasycznych symboli, które w każdej grze bębnowej są uważane za podstawowe i odpowiedzialne za wypłatę wygranych, znajduje się komplet siedmiu czakr, oznaczonych różnymi kolorami i wzorami. Symbole czakr to jedyne elementy odpowiedzialne za wypłatę nagród. Jeśli gracz na wyświetlaczu wykręci wypłacalną kombinację, w tym samym momencie zdobędzie nagrodę, przypisaną do serii wykręconych ikon. Stawki za serie są oznaczone w poniższej tabeli wypłat.

Symbole

3x 4x 4x
Fioletowa moc 25 40 250
Niebieska moc 15 30 100
Turkusowa moc 12 20 60
Zielona moc 10 15 40
Żółta moc 7 12 35
Pomarańczowa moc 6 10 30
Czerwona moc 5 8 20

Powyższa tabela wypłat to jeszcze nie wszystko. W automacie 7 Chakras demo działa kilka dodatkowych opcji rozgrywki, które mają za zadanie zwiększyć szanse gracza na wygrywanie. Symbol medytującej postaci to pierwsza istotna ikona, która pełni rolę Wilda. Wild zastępuje każdą inną czakrę i jest cennym symbolem, który może obejmować dwa pola widoku na ekranie. Wild w tej grze posiada jeszcze jedną funkcjonalność, a jest nią mnożnik wygranych x2 z rundy.

Drugim ciekawym symbolem bonusowym jest Scatter. W tej grze Scattery mogą aktywować darmowe spiny zgodnie z ich regulaminem. W rozgrywce za darmowe zakręcenia można aktywować dodatkowe darmowe rundy.

Główne założenia automatu 7 Chakras

Producentem tej gry jest deweloper Genii. Programiści tej ekipy stworzyli kolejnego już slota o klasycznym widoku i popularnych zasadach. 7 Chakras jest grą godną uwagi dla zwolenników klasycznych gier hot spotów, oraz gier opartych na temacie rozgrywki.

Każdy gracz może ustawić ilość rozgrywanych linii na rundę z przedziału od 1 do 49 na raz. Dodatkowo obowiązuje reguła obstawiania zakładów, która decyduje o wysokości stawki na jedno zakręcenie. Gracze otrzymują wygodny manipulator do ustalenia wysokości na każdą pojedynczą rundę.

Oczywiście w tej grze można korzystać z opcji gry automatycznej, przez co zabawa staje się jeszcze szybsza i efektywniejsza. W grze automatycznej istnieje możliwość wyboru ilości rund w serii. Gra automatyczna toczy się według wybranego schematu. Gracz ustalając stawkę, liczbę linii i ilość rund może aktywować slot i pozostawić go praktycznie bez opieki.

Akcja w 7 Chakras odbywa się w kolorowym widoku gry ekranu 5×3. Na niezmiennym widoku  toczone są zakłady, a gracze mogą wybierać stawki z zakresu od 0,01 do 61,25 żetonów na jedno zagranie. Procentowy wskaźnik wykrywalności oznaczony jako wartość RTP wynosi w tej grze 95,5%.

W grze działają funkcje Wild i Scatter oraz darmowe zakręcenia. Niestety nie ma w ofercie żadnych jackpotów oraz nie działa tutaj tryb gry wieloosobowej. Dla zwolenników gry mobilnej również znajdzie się tutaj miejsce, ponieważ 7 Chakras jest slotem w pełni dostosowanym pod dowolne sprzęty przenośne. W grę można grać przy pomocy przeglądarki, a sam slot nie wymaga żadnych instalacji i wtyczek.

Proces gry w 7 Chakras

Od samego początku slot 7 Chakras przypomina klasyczną grę bębnową, np. owocową lub innego hotspota. Tak się składa, że wspomniane podobieństwo to nie tylko wizualne aspekty graficzne, ale również podobna mechanika i proces rozgrywki. 7 Chakras automat ma za zadanie przenieść swojego gracza w klimat energetycznych czakr mocy i tam toczyć z nim rundy o wysokie nagrody i ciekawe bonusy bez depozytu. Slot mechanika wzorowany był na popularnych grach bębnowych, posiada swój stały ekran do gry i jest zaprogramowany na rozliczanie wygranych zliczanych według linii wygrywających, zawsze od lewej do prawej strony.

Do rozpoczęcia gry wymagana jest obsługa kilku podstawowych funkcji, które są niezbędne do rozpoczęcia rozgrywki w tej grze. Na samym początku należy ustalić wysokość stawki, która będzie wyjściową kwotą gry. To od niej zależeć będą dalsze losy gracza, wysokość rego wygranej itd.

Wybraną stawkę należy aktywować poprzez zakręcenie bębnami. Przycisk Spin jest odpowiedzialny za startowanie losowania i to on jest głównym buttonem w 7 Chakras online. System rozliczania wygranych jest sprawny i doskonale wykrywa każdą wygrywająca kombinację. Po zakończeniu rundy wyświetlane jest podsumowanie wszystkich trafień.

Pozostałe i bardziej skomplikowane kwestie obsługi tej maszyny z pewnością wyjaśni regulamin, który jak zwykle jest dostępny pod ikoną menu i jest jedynym aktualnym kompendium wiedzy o rozgrywce w tym slocie. Przypominamy o tym, by zawsze sprawdzać regulamin przed rozpoczęciem gry maszyny hot spot. Ewentualne aktualizacje jego treści mogą wprowadzić istotne zmiany do procesu gry i wypłaty nagród.

7 Chakras – opinia o grze

Ogólnie pozytywna opinia o tej grze w świecie gier hazardowych jest wywołana atrakcyjnością oferty oraz nietuzinkowym podejściem do tematu tworzenia slotów online. Temat tej gry jest dosyć niespotykany, dzięki czemu w Internecie można przeczytać wiele interesujących informacji na jej temat.

Po więcej wrażeń i do praktycznej części treningu gry 7 Chakras bez rejestracji oczywiście gorąco zachęcamy. W tym celu dodaliśmy slot 7 Chakra do listy naszych recenzowanych gier, a tym samym do oferty slotów demo na naszej stronie.

Od teraz każdy internauta może rozpocząć swoją karierę hazardową w grze bez ryzyka, tak by przetestować swoje możliwości i nie ponosić ryzyka przy poznawaniu mechaniki gry.  Koniecznie sprawdź swoje szczęście już teraz i podziel się opinią z innymi graczami. Zapraszamy!