Aeronauts

Star Star Star Star Star

Automat Aeronauts online powstał w 2014 roku za sprawą firmy Evoplay. Twórcy są znani z tego, że zawsze starają się zaprezentować coś oryginalnego. W tym przypadku zdecydowano się na ciekawą tematykę, oprawę graficzną oraz liczne funkcje specjalne. W ten sposób gra maszyna hazardowa za darmo jest niesamowicie wciągająca i zapewnia satysfakcjonującą rozgrywkę.

Żeby móc wypróbować tę grę z wersji demonstracyjnej, wystarczy skorzystać z oferty na naszej stronie internetowej. Gra Aeronauts demo jest dostępna bez żadnych ograniczeń. Wystarczy ją wybrać i można się bawić do woli, korzystając z fikcyjnych pieniędzy. W ten sposób każdy zainteresowany może się odpowiednio przygotować, zanim podejmie decyzję dotyczącą gry na poważnie – już w kasynie online.

Funkcje bonusowe w grze Aeronauts

Podczas rozgrywki można natrafić na całkiem sporo funkcji specjalnych, które uatrakcyjniają zabawę, zapewniając możliwość trafienia wysokich wygranych. Bonusy, na które można liczyć to:

  • Scatter – sterowiec uruchamia bonus za 3 lub więcej wystąpień w dowolnym miejscu na ekranie.
  • Wild – śmigło silnika przejmuje wartość wszystkich standardowych ikon, umożliwiając tworzenie z nimi kombinacji wygrywających.
  • X2 – zamienia się ze wszystkimi standardowymi symbolami i jeżeli stworzy kombinację wygrywającą, to podwaja wartość nagrody.
  • Bonus – przy trafieniu trzech machin latających uruchamia się runda bonusowa. Zabawa polega na wybieraniu symboli i pięciu się do góry w celu osiągnięcia jak najwyższej nagrody.
  • Extra – trafienie pięciu kombinacji z symbolami balonu, zapewnia otrzymanie dodatkowej nagrody.

Po zakończeniu rundy darmowych spinów uruchamia się Extra Bonus. Gracz wybiera jedną z trzech kart i może zdobyć: mnożnik 2X, mnożnik 3X lub 20 darmowych spinów. Standardowe wygrane oraz mnożniki za wszystkie potencjalne kombinacje na Aeronauts automat prezentują się w następujący sposób.

Symbol X3 X4 X5
Wskaźnik kierunku 0,2 1 2,5
Rowerzysta 0,3 15 5
Balon 0,5 2 7,5
Kompas 0,8 2,5 15
Działo 1,5 5 25
Rakieta 2 10 50
Statek powietrzny 2,5 25 100
Sterowiec 5 10 50

Charakterystyka rozgrywki na slocie Aeronauts

Za produkcję odpowiada Evoplay – jeden z najbardziej renomowanych producentów gier losowych w historii iGamingu. Twórcy już wielokrotnie udowodnili, że ich maszyny to absolutna światowa czołówka i w przypadku Aeronauts automat do gry nie jest inaczej. Gra ma już niemal dekadę na karku, ale nadal prezentuje się bardzo dobrze.

Pomimo standardowego formatu – 5 bębnów, 3 rzędy symboli oraz 20 linii wypłacających, zapewnia zróżnicowaną i bardzo satysfakcjonującą rozgrywkę. Zakład ustawia się na jeden sposób i jego wartość może wynieść od 0,1 do 500, więc w tym przypadku raczej każdy powinien poczuć się usatysfakcjonowany. RTP gry wynosi 93,9%, co może i nie robi szczególnego wrażenia, ale w praktyce gra potrafi pozytywnie zaskoczyć.

Jeżeli chodzi o funkcje specjalne, to można liczyć na Wild, Scatter, darmowe spiny, rundy bonusowe i inne interesujące rozwiązania, które stale utrzymują zainteresowanie gracza na odpowiednio wysokim poziomie.

Gra spełnia wszelkie aktualne standardy, więc można mieć pewność, że uruchomi się ją na dowolnym urządzeniu – bez względu na to, czy chodzi o telefony, czy komputery – zabawa zawsze wygląda tak samo. Wszystko to udało się osiągnąć dzięki technologii HTML5, która pozwala na uruchamianie gry prosto z przeglądarki – bez wymogu pobierania dodatkowego oprogramowania. W ten sposób wystarczy ją włączyć, a ona automatycznie dostosuje się do możliwości ekranu urządzenia, na którym została włączona.

Jak wygląda rozgrywka na automacie Aeronauts?

Slot ma bardzo dobrą oprawę graficzną. Wybór interesującej tematyki steampunku, z wykorzystaniem różnego rodzaju statków powietrznych nie został zmarnowany. W tle widać dwie imponujące maszyny unoszące się na bezkresnym niebie, a na jednym z nich stoi sympatyczny mężczyzna z kluczem, który nieustannie się porusza, sprawiając wrażenie, jakby wszystko żyło. Interfejs został dostosowany do tematyki i wszystkie symbole prezentują oryginalne, nawiązujące do motywu urządzenia. Dzięki temu Aeronauts gra jest jeszcze ciekawsza i zachęca do powrotu, żeby poznać jeszcze więcej ciekawostek z tego pięknie wykreowanego świata.

Grą steruje się z transparentnego paska w dolnej części ekranu. Użytkownik może dostosować wartość zakładu, wybrać prędkość losowania, przejść do ustawień automatu online oraz uruchomić go w sposób automatyczny i standardowy.

Przed rozpoczęciem rozgrywki zawsze warto dowiedzieć się wszystkiego o grze, żeby zmaksymalizować swoje możliwości wygrywania. Najwięcej błędów popełnia się z niewiedzy. Dlatego gracz zawsze powinien upewnić się, że dowiedział się wszystkiego o zabawie. Wtedy będzie mógł dołączyć do rozgrywki odpowiednio przygotowanym. Dlatego kluczową kwestią będzie zaglądnięcie w sekcję tabeli wypłat (przycisk „i”).

Po kliknięciu uruchomi się przesuwana zakładka ze wszystkimi najistotniejszymi informacjami o rozgrywce. Twórcy dokładnie opisali symbole, potencjalne wygrane, jakie zapewniają oraz funkcje bonusowe. Sprawdzenie tych ostatnich będzie szczególnie istotne, ponieważ jest ich całkiem sporo i warto się dowiedzieć, co która opcja oznacza i kiedy można się jej spodziewać. Ostatnią z istotnych kwestii, które warto sprawdzić, zaglądając do tabeli wypłat, są linie wypłacające oraz ich przebieg. Z tą wiedzą już na etapie losowania symboli można dostrzegać możliwości na wygraną, co z pewnością przyczyni się do zwiększenia przyjemności płynącej z rozgrywki.

Aeronauts automat – opinia o grze

Aeronauts to przyjemny slot, który powinien przypaść do gustu każdemu zainteresowanemu. Gra początkowo może odrzucać – jeszcze przed jej uruchomieniem, ponieważ ma odległą datę produkcji (2014 rok), ale tutaj zadziałał kunszt Evoplay. Twórcy zastosowali bardzo dobrze zrealizowaną oprawę graficzną, która pozwala  grze nawet dzisiaj stawać w szranki z najlepszymi w branży. Jeśli do tego doda się oryginalne możliwości bonusowe, to metryka nie ma tutaj najmniejszego znaczenia. Ktoś, kto jeszcze nie miał styczności z tym hitem od Evoplay, powinien czym prędzej nadrobić te zaległości.

Kolejną kwestią, która może odrzucać, jest relatywnie niski (93,9%) RTP. Żeby się upewnić co do tej kwestii, zachęcamy do wypróbowania Aeronauts bez rejestracji – darmowej wersji dostępnej już na naszej stronie internetowej. Tylko w praktyce można upewnić się, czy RTP rzeczywiście ma wpływ na wygrane oraz ich częstotliwość, czy to jedynie statystyka, która w minimalnym stopniu odbiega od rynkowych standardów.

Reasumując, można polecić tę grę niemal każdemu. Z pewnością przy Aeronauts doskonale będą się bawić osoby doświadczone, jak i nowi gracze, ponieważ produkcja została zrealizowana w uniwersalny, ponadczasowy sposób. Dlatego nie pozostaje nic innego jak życzyć bardzo dobrych przygotowań w wersji demo i owocnej rozgrywki na poważnie – już w kasynie online. Ostatecznym weryfikatorem jakości produkcji zawsze jest zabawa na poważnie.