Age of the Gods

Star Star Star Star Star

Recenzja automatu Age of the Gods

Playtech to studio, które przyzwyczaiło graczy do znakomitych automatów kasynowych. Jedną z flagowych produkcji tego dewelopera jest Age of the Gods. Automat do gry o tej nazwie to unikatowy slot, w którym dopracowane tło fabularne łączy się z niezwykle ciekawą mechaniką rozgrywki. Tematyką automatu od Playtech jest grecka mitologia, a mówiąc dokładniej dawne greckie bóstwa.

Slot Age of the Gods online to jedna z najbardziej popularnych produkcji w dzisiejszych kasynach online. Nie sposób się temu dziwić, ponieważ mamy tutaj do czynienia z automatem właściwie idealnym. Age of the Gods w doskonały sposób łączy w sobie wszystkie kluczowe dla graczy czynniki, a więc wypłacalność, liczbę funkcji dodatkowych, grywalność, tło fabularne, a także szatę graficzną.

W znakomity slot Age of the Gods bez rejestracji użytkownicy mogą grać na naszej stronie. Ten automat po prostu warto poznać. Co więcej, naprawdę warto też rozważyć Age of the Gods jako slot do gry na prawdziwe pieniądze w e-kasynach. Produkcja od Playtech jest bowiem w stanie zapewnić naprawdę pokaźne wygrane, zaś gra w warunkach testowych to najlepsze możliwe przygotowanie przed rozgrywką na realne pieniądze w polskich kasynach.

Tabela wypłat i promocje w Age of the Gods

Age of the Gods automat bezdepozytu produkcji studia Playtech to jeden z tych slotów owoce, które oferują całe multum funkcji specjalnych. Przede wszystkim więc znajdziemy tutaj:

  • symbole Scatter,
  • symbol Wild,
  • rundę bonusową z darmowymi spinami.

Twórcy Age of the Gods postarali się jednak o bardzo ciekawe rozwiązanie. Wylosowanie trzech Scatterów nie prowadzi bezpośrednio do rundy z free spinami jak dzieje się to w innych slotach. W Age of the Gods najpierw zostajemy przeniesieni do ekranu o wymiarach 5 na 5, gdzie naszym celem jest odsłanianie kolejnych zakrytych pól. Finiszem tej rundy jest albo odkrycie symbolu Hadesa (wtedy tracimy szanse na grę bonusową i wracamy do głównego ekranu), albo odkrycie trzech symboli tego samego bóstwa. W tym drugim przypadku wchodzimy do gry z darmowymi zakręceniami. Jej przebieg będzie jednak zależeć od tego, jakie bóstwo udało się nam wylosować, np. free Spiny Zeusa wyglądają inaczej i oferują inne funkcje, niż runda darmowych zakręceń pod patronatem Ateny.

Wylosowany symbol Kwota wygranej (przy trzech trafieniach symbolu oraz zakładzie na 20 monet)
A, Q, K 12 żetonów
Symbol Hermesa 25 żetonów
Symbol Afrodyty
Symbol Herkulesa 30 żetonów
Symbol Posejdona 40 żetonów
Symbol Zeusa
Symbol Ateny 60 żetonów
Logo Wild (Dziki Symbol) 400 żetonów

Dane techniczne slotu Age of the Gods

W Age of the Gods demo producent oferuje RTP w wysokości 95,73%. Maksymalny zakład na zakręcenie wynosi 40. Najmniej możemy postawić 0,2 żetonu. Dostępna jest opcja gry automatycznej. Slot Age of the Gods posiada też cztery różne warianty Jackpota. Najwyższy z Jackpotów w Age of the Gods to stawka zakładu pomnożona razy 200.

W slocie mamy planszę z 20 liniami wygrywającymi, a także 5 rolkami, które są umieszczone na 3 rzędach. Slot oferuje symbole Scatter (cztery różne warianty), symbol Wild, a także rundę z free spinami (także cztery różne warianty). Slot działa na przeglądarkach urządzeń mobilnych (nie jest konieczne pobieranie aplikacji z grą). Producentem jest studio Playtech.

Zasady w Age of the Gods

Age of the Gods gra hazardowa darmowa od studia Playtech to slot odznaczający się relatywnie złożonym mechanizmem rozrywki. Minie trochę czasu, zanim w pełni opanujemy działanie tego automatu, a zwłaszcza jego funkcji specjalnych. Warto więc ułatwić sobie zadanie, zapoznając się z zasadami slotu. Sekcja reguł gry kryje się pod ikoną Info.

Napis Stawka na Linię określa kwotę naszego zakładu na każdą z linii nagrody. W tym miejscu ustalamy też wartość zakładu na każdy spin. Sekcja Stawka Całkowita to pełna suma zakładu gracza na zakręcenie. Przycisk Auto to opcja skonfigurowania gry z automatycznymi spinami. Przycisk Spin oznacza natomiast zakręcenie slotem.

Slot Age of the Gods – podsumowanie

Age of the Gods automat od Playtech to jedno z niekwestionowanych arcydzieł hazardu online. Ten slot ma w sobie dosłownie wszystkie możliwe zalety: od fabuły i grafiki, przez zmienny i ekscytujący przebieg rozgrywki, aż po naprawdę dobrą wypłacalność oraz potężne Jackpoty. Nasza rekomendacja? Graj! Pamiętaj przy tym, że nie musisz od razu ryzykować swoich pieniędzy w e-kasynie. W Age of the Gods zupełnie za darmo zagrasz na naszej stronie i sam zdecydujesz, czy ten kultowy slot stanie się również Twoją prywatną, topową pozycją.