Always Hot Deluxe

Star Star Star Star Star

Always Hot Deluxe – przedstawienie automatu do gier

Always Hot Deluxe automat do gry to prawdziwy klasyk wśród hot spotów. Gdyby ktoś chciał wskazać jeden z najbardziej rozpoznawalnych Hot Spotów ostatnich lat, to z pewnością jednym z nich byłaby produkcja firmy Novomatic. Firma stojąca za tą grą słynie z tworzenia gier z najwyższej półki. Obecnie nie produkuje już swoich hitów tak prężnie, jak kiedyś, ale takie produkcje jak Always Hot Deluxe są zapewnieniem jej nieprzemijającej legendy. Od premiery (2008 rok dla wersji Deluxe) minęło już kilkanaście lat, a gracze i operatorzy kasyn nadal chętnie wybierają ten tytuł. Co kryje się za fenomenem tego automatu?

Na naszej stronie internetowej każdy gracz może sam odpowiedzieć sobie na to pytanie. Oprócz szczegółowej recenzji automatu udostępniamy także możliwość zagrania w Always Hot Deluxe bez rejestracji. Gracz otrzyma spory zastrzyk fikcyjnych pieniędzy i dostęp do gry w tej samej wersji, która pojawia się w kasynach online. To pozwala na zbadanie każdego szczegółu zabawy i to bez ryzyka utraty własnych środków. Po opracowaniu odpowiedniej strategii i upewnieniu się, że ten automat jest tym, czego się szuka, można po prostu wybrać jedno ze sprawdzonych, polecanych kasyn i przejść do zabawy.

Funkcje bonusowe oraz tabela wypłat Always Hot Deluxe

Gra została opracowana z wykorzystaniem najprostszego możliwego mechanizmu losowania wyników na automacie do gier. Dlatego nie należy spodziewać się niczego nadzwyczajnego. Całość zabawy opiera się na losowaniu symboli. To dało twórcom swobodę powiększenia wygranych o to, co najczęściej jest rozdzielane na bonusy. W ten sposób już od pierwszych chwil wykorzystuje się pełen potencjał gry i nawet przy pierwszym rozlosowaniu symboli można odebrać maksymalną możliwą wygraną (oczywiście dla odpowiedniej wartości obrotu). Always Hot Deluxe gra umożliwia ustawienie zakładu na trzy sposoby:

  • liczbę aktywnych linii,
  • liczbę monet na każdą z linii,
  • wartość pojedynczej monety.

W ten sposób można lawirować nie tylko wysokością zakładu, ale także potencjalnymi wygranymi, które przy zakładzie wynoszącym 10, prezentują następujące wartości dla poszczególnych symboli. Zaletą tej maszyny jest to, że ta maszyna należy do kategorii slotów 777 i na jej bębnach można znaleźć odpowiednie symbole, które przynoszą graczowi maksymalną wygraną.

Symbol Wygrana
Wiśnie 80
Cytryny 80
Pomarańcze 80
Śliwki 80
Winogrono 160
Dzwonki 160
Arbuzy 200
Gwiazdki 400
Siódemki 600

Ogólna specyfikacja techniczna maszyny Always Hot Deluxe

Dwie główne cechy – produkcja firmy Novomatic oraz klasyczna wersja Hot Spotu, definiują w większości to, jak działa ten automat do gier. Produkcja pochodzi sprzed kilkunastu lat i jest odnowioną wersją jeszcze starszej maszyny (Always Hot). Dzięki temu można mieć pewność, że otrzyma się zabawę nawiązująca do absolutnej klasyki, wywodzącej się jeszcze z fizycznych maszyn, działających, zanim pojawiły się kasyna internetowe.

Dlatego Always Hot Deluxe online to Hot Spot o formacie 3×3 (trzy bębny, trzy symbole). Linie wygrywające również formują się w klasyczny sposób – trzy poziome oraz dwie ukośne. Co ważne, gracz może dostosować sobie ich liczbę (od 1 do 5), co będzie miało konsekwencje w prawdopodobieństwie trafienia i wysokości zakładu. Zakład jak zostało wspomniane, ustawia się na trzy sposoby. Oprócz linii można wybrać liczbę monet na każdą z nich oraz wartość monety. Minimalna i maksymalna wartość to kolejno 1 i 50 kredytów, które z kolei mogą mieć wartość od 0,01 do 1.

Gra ma standardowy zwrot pieniędzy do gracza – RTP to 95,36%; co jak na grę o tak niskim stopniu skomplikowania, jest bardzo dobrym wynikiem. Produkcja nie ma żadnych funkcji specjalnych oraz symboli o zwiększonym znaczeniu. Liczy się wyłącznie losowanie kombinacji i wygrane, jakie to zapewnia. Warto jednak wspomnieć o mechanicznych funkcjach, jakie zostały wprowadzone do programu. Użytkownik może uruchomić automatyczną grę oraz skorzystać z opcji Gamble. Maszyna pomimo swojego wieku została odpowiednio dostosowana do urządzeń mobilnych, dzięki czemu każdy może do woli bawić się z poziomu komputera, telefonu lub tabletu.

Rozgrywka na automacie Always Hot Deluxe?

Już na samym początku warto wspomnieć, że mowa o „wiekowej” produkcji, która znacząco odstaje od konkurencji pod względem technicznym. Maszyna jest bardzo prosta wizualnie i niczym nie zachwyci przyzwyczajonego do dzisiejszych standardów fana gier losowych. Symbole to proste statyczne grafiki, a w tle widnieje prosta tekstura z płomieniem. To wszystko stanowi tło do tego, po co ta gra została stworzona – przyjemnej rozgrywki. Należy jednak twórcom przyznać, że wszystko zostało opracowane w taki sposób, że już od pierwszych chwil z grą wiadomo, co robić.

W dolnej części slotu znajduje się interfejs użytkownika, który jest identyczny dla praktycznie wszystkich produkcji Novomatic. Dlatego, jeśli ktoś miał już kiedykolwiek styczność z maszyną tego producenta, to od razu będzie wiedział, jak obsługiwać Always Hot Deluxe automat. Na pasku wyświetlana jest liczba dostępnych kredytów oraz aktualnie ustawiony zakład. Dodatkowo można klikać:

  • AutoPlay – automatyczna gra.
  • Paytable – tabela wypłat.
  • Start – uruchomienie losowania symboli na bębnach gry.

Na początku kluczowe znaczenie ma tabela wypłat, gdzie gracz może dowiedzieć się wszystkiego o symbolach i potencjalnych wygranych. Pomimo tego, że w przypadku tego automatu nie ma wiele do nauki, to i tak zawsze należy sprawdzić, które symbole zapewniają lepsze możliwości wygrywania pieniędzy. Po kliknięciu „More info” karta z wygranymi przełącza się na krótką informację, w której opisane zostały wszystkie podstawowe zasady losowania symboli na bębnach.

Always Hot Deluxe automat – podsumowanie informacji

Always Hot Deluxe online za darmo to jedna z tych maszyn do gier, z którymi powinien się zapoznać każdy fan slotów hazardowych. Gra prezentuje klasyczną rozgrywkę w wydaniu sprzed kilkudziesięciu lat, co daje doskonałe podwaliny pod naukę i przygotowanie się do nowocześniejszych form tej rozrywki. Jednak pomimo tego, że gra prezentuje możliwie najprostszą formę zabawy, można liczyć na to, że zapewni wiele godzin dynamicznej, emocjonującej rozgrywki. W końcu o to chodzi w zabawie na kasynach internetowych.

Grę można wypróbować na naszej stronie internetowej, dzięki czemu można ją sprawdzić pod każdym kątem i nie przejmować się ryzykiem przegranej. Jeśli fikcyjne środki się skończą, wystarczy jeszcze raz włączyć Always Hot Deluxe demo i zacząć od nowa. W ten sposób każdy gracz otrzymuje niekończące się szanse na poznanie gry i dopasowanie swoich możliwości do tego, co oferuje maszyna. Zachęcamy do zapoznania się z automatem Always Hot Deluxe za darmo, który udowadnia, że oprócz warstwy wizualnej liczy się coś jeszcze. Jeśli ktoś przymknie oko na braki w tym aspekcie rozgrywki, z pewnością nie zawiedzie się, a być może zdobędzie jakieś wysokie trafienia w prawdziwym kasynie internetowym.