Always Hot

Star Star Star Star Star

Always Hot – kolejny mistrzowski klasyk

Bierzemy dzisiaj na warsztat klasyczną propozycję od znanego wszystkim obracającym się w świecie gamblingu Novomatic. Austriacki producent proponuje nam swoją wersję klasycznego owocowego slotu, będącego kasynowym standardem tym razem w wersji online. Gracz otrzymuje typową “fruit machine”, którą może cieszyć się w domowym zaciszu.

Spotkamy tutaj symbole owoców, siódemki, dzwonki i gwiazdki oraz najbardziej pożądany symbol 77. W Always Hot demo możecie zagrać oczywiście wygodnie z domu i zupełnie za darmo na naszej stronie. Wyruszcie z nami w podróż po kultowej grze typu 777 i poczujcie się jak w samym sercu Las Vegas!

Co zyskasz w Always Hot?

W poniższej tabeli możecie zapoznać się z wygranymi możliwymi przy minimalnym zakładzie w wysokości 5 creditów na wszystkie 5 linii. Mimo, że Always Hot gra nie oferuje rozbudowanych opcji bonusowych oprócz 15-tu darmowych spinów dzięki ułożeniu trzech symboli scatter, czyli gwiazd, to właśnie jej prostota może być kluczem do Waszego finansowego sukcesu. Przekonajcie się sami!

Symbol x3
77 300
Gwiazda 200 + 15 darmowych spinów
Arbuz 100
Winogrona/Dzwonki 80
Śliwki, pomarańcze, cytryny, wiśnie 40

Jakie są podstawowe cechy automatu Always Hot?

Oprogramowanie gry zostało stworzone przez austriacką firmę Novomatic, dobrze znaną w świecie hazardu, zarówno tego tradycyjnego jak i tego online. Jest to klasyczny typ slotu 2D, nawiązujący wyglądem do znanych i lubianych przez graczy na całym świecie. Znajdzie więc on naszym zdaniem uznanie zarówno wśród doświadczonych jak i początkujących. Do dyspozycji mamy 5 linii wygrywających i 3 bębny, co jest najbardziej standardowym rozwiązaniem wśród automatów slotowych.

Always Hot automat gwarantuje graczowi RTP o wysokości 95,36% co mieści się w standardzie szans na wygraną. Minimalnym zakładem jest 5 creditów o wartości 0,01, a maksymalnym 50 creditów o wartości 1,00. Nie odnajdziemy w tym klasyku symbolu wild. Jest za to scatter, którym jest gwiazda. Gwarantuje ona oprócz sporej wygranej także 15 bonusowych spinów, co jest niezwykle atrakcyjną opcją jak na tak standardową grę slotową. Odnajdziemy także na dole strony opcję gry automatycznej, pod przyciskiem “Autoplay”, która zwalnia z każdorazowego aktywowania rozgrywki.

Gra nie posiada trybu wieloosobowego, rozgrywka jest indywidualna. Nie odnajdziemy także jackpota. Ale nie ma czego się obawiać, jak to z klasykiem bywa – wokół możliwości wygranych krążą legendy. Musicie spróbować swoich sił i przekonać się sami co oferuje Wam Always Hot automat do gry.

Co warto wiedzieć przed rozpoczęciem gry Always Hot?

Gry od Novomatic charakteryzuje prostota i bardzo duża przejrzystość. Panel nawigacji po grze znajduje się jak to zazwyczaj bywa na samym dole.

  • Tabelę wypłat znajdziecie pod nazwą “pay table”, gdzie producent zamieścił szczegółowe informacje co do możliwych wygranych.
  • Po kliknięciu w “pay table” pojawia się też przycisk “more info”, gdzie producent podaje dodatkowe informacje odnośnie zasad kombinacji symboli i bonusów, które można uzyskać dzięki scatterowi.
  • Zaraz obok pay table, znajdziecie przycisk “auto play”, który umożliwia losowanie automatyczne i sprawia, że gra staje się wygodniejsza i bardziej komfortowa.
  • Zaraz nad tym przyciskiem znajdziecie informację o dostępnych środkach (credit). Po prawej stronie macie do wyboru opcję gamble, która podwaja stawki ale jednocześnie zwiększa ryzyko.
  • informacja o aktualnej wysokości zakładu znajduje się pod nazwą “bet”
  • oczywiście przycisk rozpoczynający grę, jeżeli nie zdecydujecie się na opcję autoplay, to będziecie musieli używać przycisku “start” każdorazowo.

Poza tym możecie również ustalić cenę, jaką chcecie zapłacić za jeden credit, jest to od 0,01 do 1. Zapoznanie się ze wszystkimi zasadami podanymi przez producenta, jest esencjonalne bez tych informacji nie będziecie mogli przeprowadzić gry świadomie i z szansą na wygraną! Warto wypróbować wersję Always Hot demo i dać sobie pewną szansę na wygraną bez inwestycji!

Always Hot slot – co uważamy o grze?

Always Hot online, to klasyka klasyki. Zachęca swoją prostotą, a co za tym idzie przystępnością. Novomatic stawia na prostotę i przejrzystość zasad. Interfejs gry jest intuicyjny i bardzo zrozumiały. Każdy, nawet niewprawiony gracz będzie w stanie pojąć i przyswoić zasady w lot. Nawigacja po grze zdecydowanie zachęca do spróbowania swoich sił. Novomatic stawia na prostą, ale efektowną grafikę.

Pozostało już nam nic innego, jak zaprosić Was do przetestowania Always Hot bez rejestracji u nas na stronie i gwarantujemy, że już przy grze w wersji demo, zdacie sobie sprawę, że szanse na wygraną są spore!Powodzenia!