Barbary Coast

Star Star Star Star Star

Gry do naszych recenzji wybieramy ze względu na różne ich aspekty – dzięki temu mamy pewność, że zawsze wybieramy te wyróżniające się sloty, które wciągają grafiką, wygranymi i bonusami. Świetnym przykładem automatu, który robi to wszystko, jest piracki Barbary Coast online. Gra przygotowana została przez uznane studio BetSoft, które nie boi się wyzwań, związanym z nietypowymi motywami i symbolami.

A pirackie automaty do gier nie są wcale tak powszechne, jak mogłoby się to wydawać. Mamy jednak nadzieję, że gry takie jak opisywany przez nas slot zmienią to i uczynią motyw nieco bardziej lubianym. Jeżeli nie miałeś jeszcze okazji grać na automacie i chciałbyś już teraz zacząć przygotowywać się do zabawy w kasynie online na nim, to koniecznie zagraj w Barbary Coast demo na naszej stronie. Gra w tej wersji dostępna jest nawet bez rejestracji i sprawdzi się świetnie jako trening przed grą o kasę!

Jakie bonusy zdobyć można w Barbary Coast?

Pierwsze na tapet bierzemy bonusy, jakie wygrać można w grze. Czy jest ich dużo? Tak – a większość z nich to specjalne gry bonusowe, w których zdobyć można dodatkowe, specjalne wygrane! Zacznijmy jednak od początku. Pierwszym specjalnym symbolem gry jest armata, która działa jako Wild. Trafienie jej na bębnie środkowym rozwinie ją na cały, a następnie wypłaci wygrane. Zostanie też na swoim miejscu na kolejny spin.

Symbolami, których armata nie zastąpi, są wszystkie specjalne funkcje gry. Pierwszą z nich jest symbol Scatter, przedstawiony jako papuga. Co najmniej 3 takie nagrodzą nas 5 darmowymi zakręceniami. Maksymalnie zdobyć ich można 15. To jednak nie wszystko w Barbary Coast automat do gry. Slot posiada 3 specjalne symbole bonusowe.

Pierwszym jest symbol kapitana, Bena, który po trafieniu na dowolnych miejscach na bębnach 1,3 i 5 przeniesie nas do gry bonusowej. Jeżeli uda ci się nacisnąć na kapitana, wypłacona zostanie natychmiastowa, całkiem wysoka nagroda!

Kolejnym bonusem jest symbol majtka. Trafienie go na dowolnej linii wygrywającej z wygraną przeniesie nas do rundy bonusowej, w której zmierzymy się z nim w piciu grogu! Jeżeli wygramy, możemy ponownie liczyć na dodatkową wypłatę. Ostatnim z symboli jest kapitan Czarnobrody, pojawiający się na bębnach 3, 4 i 5. Trafienie 3 takich symboli na linii wygrywającej pozwoli nam zawalczyć z kapitanem i uratować damę w opałach!

Poza tymi wszystkimi zabawnymi grami bonusowymi i specjalnymi liczyć możesz też na przyjemne wygrane płynące z podstawowych symboli gry – są to między innymi mapa, skrzynia skarbów czy kompas. Wszystkie wygrane prezentujemy poniżej, za zakład w wysokości 30 kredytów.

Symbol x3 x4 x5
Dama 100 200 300
Czaszka 80 175 250
Skrzynia skarbów 50 150 250
Monety 40 125 225
Pistolet 30 100 175
Kompas 25 80 150
Mapa 20 60 125
Armata 15 50 100
Beczka 10 25 50

Co warto wiedzieć o budowie Barbary Coast?

Darmowa gra hazardowa składa się z 5 bębnów i 3 linii – jest to zatem dosyć standardowy automat, który nie zaskoczy bardziej doświadczonych graczy swoją budową. Na slocie jest aż 30 linii wygrywających, co jest świetnym wynikiem i oznaczać będzie regularne szanse na wygraną.  Niestety, te szanse są nieco mniejsze przez niskie RTP gry, które wynosi 93.2%. Czy powinieneś się tym martwić? Jeżeli nie planujesz rozgrywać dziesiątek tysięcy gier w ciągu jednego dnia, to raczej nie – to w końcu na takiej ilości gier tworzy się RTP. Dla kogoś, kto planuje zagrać tylko kilka gier jednego dnia szansa na zwycięstwo powinna być znacznie wyższa!

Jeżeli zamierzasz grać na gotówkę na automacie, warto znać jego stawki zakładów. Te zaczynają się już od 0,30 kredytów, chociaż można je zmniejszyć nawet do 1 – gra umożliwia dostosowanie ilości linii wygrywających. My jednak nie polecamy tego robić – im więcej zostawisz ich w grze, tym lepsze będą twoje szanse na wygraną. Jeżeli chcesz grać o maksymalne wygrane, konieczne będzie postawienie zakładu najwyższego, wynoszącego 150 kredytów. Stawkę zakładu można zmieniać za pomocą opcji w menu, wybierając nie tylko liczbę linii wygrywających, ale także wartość naszej monety czy ilość zakładów na linię.

BetSoft przygotowało też slot pod urządzenia mobilne – do zabawy w ten sposób nie będziesz potrzebował pobierać żadnych dodatkowych programów. Wystarczy, że uruchomisz grę ze swojego telefonu czy tabletu, by móc grać w drodze do pracy czy podczas spaceru po mieście.

Na pochwałę od nas zasługuje za to grafika gry – symbole są naprawdę kreatywne i przedstawione w świetny sposób. W grze są też nie najgorsze dźwięki i muzyka podczas wygranej – na pewno pozwolą nam one wczuć się w piracki klimat!

Jak bawić się na slocie Barbary Coast?

By rozpocząć rozgrywkę, wystarczy nacisnąć okrągły przycisk umieszczony po prawej stronie ekranu. Zanim jednak przejdziesz do kręcenia w Barbary Coast automat, koniecznie zapoznaj się z instrukcją gry, którą znajdziesz w menu – otworzysz je guzikiem z lewego górnego rogu ekranu.

Instrukcja przedstawi ci przebieg gier bonusowych, opisze też dokładnie linie wygrywające. Znajdziesz tam także tabelę wypłat, która odświeżać się będzie zgodnie z wybranym przez ciebie zakładem.

Po przeczytaniu zasady gry koniecznie dostosuj też kwotę zakładu – to także zrobisz w menu Barbary Coast gra. Ostateczną cenę rozgrywki zobaczysz na pasku na górze ekranu w sekcji Bet. Po lewej stronie widoczny będzie także twój stan konta. Gdy wprawisz już automat w ruch, ponowne naciśnięcie przycisku startu pozwoli ci na zatrzymanie bębnów. Gra ma też tryb auto, który dostosować można kilkoma opcjami specjalnymi. Jego także uruchomisz z poziomu menu automatu.

Barbary Coast – czy warto zagrać?

By od razu odpowiedzieć na pytanie z nagłówka – tak, warto. Gra mimo swojego niższego niż średnie RTP wynagradza to świetnymi bonusami, a także wysokimi wygranymi. Do tego dochodzi naprawdę dobra grafika, możliwość rozgrywki na urządzeniach przenośnych, szansa na wygranie dodatkowej gotówki w unikatowych trybach specjalnych… wszystko to powoduje, że czas spędzony przy tym automacie leci niezwykle szybko.

By przekonać się o tym samemu, najlepiej jest przetestować Barbary Coast bez rejestracji na naszej stronie – uważaj, jednak gdy zaczniesz już grać, będzie ci naprawdę trudno oderwać się od automatu! A gdy już znudzi ci się granie w wersję demo, udaj się do kasyna online – slot bez problemu znajdziesz na wielu popularnych stronach. Z doświadczeniem z naszej recenzji oraz gry demo na automacie na pewno będzie ci szło świetnie!