Beach Party

Star Star Star Star Star

Recenzja automatu Beach Party

Wakacje, lato, plaża, piękna pogoda i kobiety, co mamy na myśli? Oczywiście automat Beach Party od dewelopera Wazdan! Gra opierająca się na tematyce wakacyjnej posiada 3 rzędy, 5 bębnów i 20 stałych linii wypłat. Automat wydany w 2014 roku wypełniony jest kilkoma interesującymi funkcjami jak chociażby funkcja Gamble czy mnożnik którym znacząco możemy zwielokrotnić naszą wygraną.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o automacie Beach Party kontynuuj czytanie naszej recenzji. Możesz również wykorzystać możliwość udostępnienia przez dewelopera gry w wersji demo, dzięki której całkowicie za darmo istnieje możliwość przetestowania wszystkich dostępnych funkcji bez konieczności ryzykowania własnym kapitałem.

Funkcje bonusowe dostępne w automacie Beach Party

Beach Party automat do gry podobnie jak większość automatów od dewelopera Wazdan posiada kilka interesujących funkcji bonusowych. W grupie tych funkcji znajdziemy jedną grę bonusową która uruchamiana jest dzięki ułożeniu na tablicy 3 lub więcej symboli Scatter. Gracz otrzyma w niej 15 darmowych spinów które mogą pomnożyć naszą wygraną nawet x3. Zależne to jest od symbolu lotki która jeżeli pojawi się na środkowym bębnie spowoduje wzrost mnożnika i zapewni nam wyższe nagrody.

Oprócz tego należy wymienić wspomniany wcześniej symbol Scatter czyli tarczę do rzutek a także symbol Wild który reprezentują dwie plażowiczki: blondynka i brunetka. Funkcją zapewniającą dodatkowy dreszczyk emocji jest funkcja gamble która pojawia się podczas każdej naszej wygranej. Gdy z niej skorzystać zostaniemy przeniesieni na nowy ekran na którym widoczna będzie karta do gry hazardowe, naszym zadaniem jest przewidzenie koloru (czarny/czerwony) który pojawi się w następnym losowaniu. Prawidłowe wytypowanie podwoi naszą wygraną, błędne spowoduje utratę wszystkich środków. Poniżej przedstawiamy tabelę z wartością wszystkich symboli w grze.

Symbol x2 x3 x4 x5
9, 10, J 25 100 500
Q, K 50 200 1000
A 0,25 0,75 3,25 12,5
Lody 0,25 1,25 5 25
Drink 0,25 1,5 10 50
Blondynka i Brunetka 0,5 5 50 250
Tarcza do rzutek 5 50 500

Charakterystyka automatu do gry Beach Party

Beach Party online to automat posiadający 3 rzędy, 5 bębnów i 20 stałych linii wypłat. Aby dokonać zakładu możemy obstawić minimum 0,2 i maksymalnie 100 monet. W grze dostępne są symbole bonusowe takie jak Scatter czy Wild. Do naszej dyspozycji oddana jest również jedna minigra z 15 darmowymi spinami co ważne ilość spinów nie może zostać powiększona w trakcie mini gry.

Beach Party jest automatem o średniej zmienności i RTP na poziomie 96,37% co sprawia, że kombinacje wygrywające pojawiają się stosunkowo często. Gra posiada wbudowaną funkcję autoodtwarzania która pozwala dostosować ilość spinów które automat wykona bez naszej ingerencji. Wazdan tak jak w większości swoich najnowszych slotów stworzył grę dostępną na wszystkie urządzenia mobilne bez różnicy czy gracz korzysta z systemu opartego na Android czy iOS.

Jak grać na automacie Beach Party?

Jeżeli szukasz chwili relaksu to Beach Party automat jest idealnym automatem który zapewni Ci trochę odprężenia po ciężkiej pracy. Wakacyjne tematyka, palmy a w tle plaża niczym z Mielna na której wylegują się plażowicze, powoduje, że nawet w chłodne zimowe poranki od razu robi się ciepło. Grafika wypełniona jest żywymi kolorami, rozżarzone słońce pięknie oświetla całą tablicę gry. Wazdan stworzył automat przyjazny dla użytkownika, nawigacja jest prosta a wakacyjna muzyka tylko dopełnia ogólnie pozytywne wrażenia z gry.

Zaleca się aby każdy gracz który rozpoczyna zabawę z automatem Beach Party gra dokładnie zapoznał się z zasadami funkcjonowania gry. Deweloper przygotował możliwości skorzystania z wersji Beach Party demo i zweryfikowania możliwości automatu bez konieczności ryzykowania własnym kapitałem. Aby ułatwić naszym czytelnikom zrozumienie funkcjonowania tego automatu przygotowaliśmy krótki poradnik z opisem dostępnych przycisków i ich funkcji:

  • Autoplay – dzięki tej funkcji możemy zautomatyzować grę na wybraną ilość rund bez konieczności manualnego klikania przycisku spin.
  • Symbol królika – oznacza możliwość sterowania szybkością gry. Istnieją 3 tryby: “normal speed”, “fast speed” i “ultra speed”.
  • Dwie przeciwstawne strzałki – przycisk oznaczający spin. Użycie powoduje wprawienie bębnów w ruch.
  • Belka ze stawkami – możliwość sterowania stawką na każdy spin.
  • „?” – symbol oznaczający przejście na podstronę
  • Symbol głośnika – możliwość kontrolowania dźwięku w grze.
  • 3 poziome kreski – przejście do sterowania podstawowymi funkcjami w grze takimi jak: przejście w tryb pełnoekranowy, tryb oszczędności energii etc.
  • „i” – przejście do ekranu prezentującego tabelę wartości poszczególnych symboli.

Jak widać ilość funkcji z którymi należy się zapoznać nie jest olbrzymia ale zdecydowania ułatwia sprawne poruszanie się po grze zwiększając tym samym nasze szanse na wygraną.

Podsumowanie automatu Beach Party

Jeżeli szukasz automatu który przeniesie Cię wprost na plażę na której trwa wakacyjna impreza to dobrze trafiłeś, produkcja dewelopera Wazdan idealnie wpisuje się w te wymagania. Duża plaża, oślepiające słońce i palmy połączone z fantastycznymi funkcjami czy dodatkowymi mnożnikami jest świetnym połączeniem zabawy z możliwością zarobienia dobrych pieniędzy. Sprawdź teraz i zagraj w darmową wersję automatu Beach Party bez rejestracji przygotowaną przez dewelopera a która dostępna jest na naszej stronie!