Bonanza

Star Star Star Star Star

Bonanza opis automatu

Bonanza automat do gry to slot 3D wyprodukowany przez spółkę Big Time Gaming. To bardzo interesująca propozycja ze względu na dość nietypową tematykę, jaką jest gorączka złota, a także liczne bonusy i możliwości wygranych. Bonanza gra posiada 6 bębnów i aż 117 649 linii wygrywających! Twórcom udało się stworzyć niesamowity klimat. Slot ma bardzo świeży i nowoczesny wygląd, ładne animacje i idealnie pasująca do tematyki poszukiwaczy złota muzykę w stylu country. Nie grałeś jeszcze w Bonanza online? Nic straconego! Na naszej stronie umieściliśmy Bonanza demo, w które możesz zagrać za darmo! W wersji demonstracyjnej do obstawiania możesz użyć żetonów. Dzięki temu możesz wypróbować slot Bonanza bez rejestracji i nie wpłacając żadnej gotówki.

Bonusy i symbole specjalne w Bonanza

Twórcy postarali się i można śmiało powiedzieć, że Bonanza automat do gry to jedna wielka kopalnia bonusów! Na samej górze znajdują się wózki, które pełnią funkcję dodatkowej linii zwiększającej szanse na wygraną! Przypisane są do bębnów 2,3,4 i 5. W grze pomoże nam również symbol wild (dynamit), który zastępuje każdy inny symbol (poza scatter) i jest dostępny w linii wózków. Symbol scatter uzbieramy z czterech złotych liter: G,O,L,D. Dzięki 4 symbolom uzyskamy 12 darmowych obrotów. Co więcej, podczas darmowej rundy, nadal możemy wygrywać darmowe spiny! Każda kolejna złota litera gwarantuje nam kolejne 5 obrotów. Absolutnym zaskoczeniem jest szczególny bonus – reakcja. To proces, w czasie którego kamienie znajdujące się na linii wygrywającej znikają, a na ich miejsce wpadają nowe zwiększając szanse na kolejny szczęśliwy traf! Dodatkowo, na linii wózków mamy dostępny jeszcze jeden symbol scatter – sztabki złota. Jeśli wyświetlą nam się 3 sztabki złota zyskamy 5 darmowych obrotów, jeśli 4 – 10 darmowych obrotów!  Przedstawione poniżej wartości w tabeli wypłat, w przypadku wygranej mnożone są przez stawkę zakładu.

Symbol x3 x4 x5 x6
ametyst 5 10 25 50
rubin 1 2 2,5 7,5
szafir 0,25 1 1,5 2
szmaragd 0,25 0,5 0,75 2
A,K 0,2 0,4 0,6 1,75
Q 0,2 0,25 0,6 1
J 0,15 0,25 0,5 1
10 0,15 0,25 0,5 0,9
9 0,1 0,2 0,4 0,8

Dane techniczne Bonanza

Bonanza to slot 3D, za którego oprogramowaniem stoi Big Time Gaming. Na grę składa się 6 bębnów, które wraz z dodatkową linią wózków są w stanie złożyć aż 117 649 kombinacji wygranych składających się z maksymalnie 7 symboli. Minimalna stawka zakładu wynosi 0,20 kredytów, natomiast maksymalna 20,00. Wygrana mnożona jest przez stawkę zgodnie z tabelą wypłat. RTP tej gry to 96%. W automacie dostępne są symbole wild, scatter, a także darmowe obroty i tryb gry automatycznej. W Bonanza nie znajdziemy jednak jackpota ani trybu wieloosobowego. Slot dostępny jest w wersji mobilnej, więc bez trudu odtworzymy go na telefonie lub tablecie.

Zasady gry w Bonanza

Pomimo wielu zasad i bonusów, slot Bonanza jest bardzo prosty w obsłudze. Wszystkie przyciski służące do nawigacji znajdziesz na dole ekranu. Po lewej stronie, pierwszy z nich służy do określenia wysokości stawki zakładu. Zrobisz to za pomocą strzałek w dół i w górę. Tuż obok znajduje się niebieska ikona z 3 poziomymi liniami – to menu. Po kliknięciu wyświetlą Ci się zasady gry wraz z tabelą wypłat i opisem symboli specjalnych. Jeśli poświęcisz chwilę na dokładne przeczytanie tego przewodnika to sposób działania automatu z pewnością stanie się jasny! Po prawej stronie znajdziesz przyciski gry automatycznej oraz pojedynczy spin. Auto grę możesz ustawić na 5, 10, 25, 50 lub 100 obrotów. Masz także możliwość ustalenia, kiedy automatyczne spiny mają się zakończyć. W górnej części gry możesz sprawdzić godzinę, ilość możliwych kombinacji wygranej podczas obecnej rundy a także włączyć/wyłączyć tryb pełnego ekranu.

Bonanza naszym zdaniem

Bonanza darmowa gra to niezaprzeczalnie wyjątkowy slot 3D. Linia dodatkowa z wagonikami to bardzo ciekawy element, który w połączeniu z bonusem w postaci reakcji powoduje, że ciężko oderwać się od gry! Kombinacji wygranych jest naprawdę sporo, co sprawia że chętnych do spróbowania szczęścia w gorączce złota nie brakuje. Daj się więc porwać i Ty! Życzymy powodzenia i ogromnych wygranych!