Book of Fortune

Star Star Star Star Star

Book of Fortune – krótka recenzja o grze

Tematyczne gry stają się popularnym rozwiązaniem i podbijają serca graczy. Slot online pełen efektów specjalnych i wyszukanych symboli powoli staje się alternatywą dla klasycznego owocowego jednorękiego bandyty. Jeśli lubisz nieszablonowe rozwiązania, to idealnie się składa!

Tym razem w ręce naszej redakcji wpada kultowa gra tematyczna Book of Fortune automat do gry. Motywem przewodnim tej produkcji jest znany i lubiany film o młodym czarodzieju i jego przygodach w szkole magii. Producentem automatu jest austriackie studio Amatic Planet. Pierwszym wrażeniem, które pojawia się u gracza po włączeniu Book of Fortune, jest wysoka dawka tajemniczości oraz chęć odkrywania kolejnych zagadek ukrytych przez producentów.

Zakręć jednym kliknięciem, by zobaczyć, jak działa Book of Fortune gra za darmo! Testuj grę bez żadnych opłat za wirtualną stawkę. Baw się i trenuj swoją taktykę. Book of Fortune bez rejestracji dostępny jest dla każdego czytelnika naszej strony. Jeśli będziesz gotowy do rozgrywki za prawdziwe pieniądze, wybierz jedno z kasyn online i zacznij magiczną przygodę z dobrym przygotowaniem!

Book of Fortune – opis promocji i bonusów w grze

Gracz może wygrywać żetony za standardowe trafienia poszczególnych symboli. Automat obsługuje aż 10 linii wygrywających, zatem szansa na zwycięstwo jest naprawdę duża. W grze funkcjonuje 10 symboli, każdy z nich przy trafieniu gwarantuje dosyć wysokie wygrane. Co ciekawe, automat honoruje trafienia już od 2 takich samych symboli na linię. Oznacza to, że wygrane są bardzo częstym zjawiskiem w Book of Fortune online!

Poniżej prezentujemy listę wszystkich symboli wraz z wariantami trafień i proponowanymi wypłatami dla najwyższej stawki w grze:

Symbol x2 x3 x4 x5
Czarodziejka 500 5,000 50,000 250,000
Zamek 250 2,000 20,000 100,000
Czarodziej i Sowa 250 1,500 5,000 37,500
Księga Scatter 1,000 10,000 100,000
A i K 250 2,000 7,500
Q, J, 10 250 1,250 500

Poza standardowym modelem wypłat w grze funkcjonują ciekawe opcje bonusowe. Producenci wprowadzili tutaj standardowy symbol Wild, zastępuje każdy chybiony symbol w oknie gry i uzupełnia linię, tworząc niepowtarzalne szanse na wysokie wygrane. Szczęśliwi gracze mogą napotkać w rozgrywce na Scattery, które w ilości od 3 wzwyż gwarantują 10 darmowych zakręceń za ustaloną wcześniej stawkę zakładu. W grach bonusowych pojawia się dodatkowy symbol specjalny, który może tworzyć wysoko cenione kombinacje.

Miłym dodatkiem jest opcja gry Gamble dla każdego wygranego zakładu. Gracz według uznania może podjąć się próby rozmnożenia swojej wygranej. W przypadku porażki traci żetony, jeśli trafi odpowiedni kolor karty w losowaniu, otrzymuje mnożnik x2. Wygrane można mnożyć wielorazowo.

Book of Fortune – specyfikacja slota

Book of Fortune gra hazardowa demo to propozycja nowoczesna, dostosowana do potrzeb nowego pokolenia. Znajdziemy w niej wszystkie najpotrzebniejsze funkcje do swobodnej i długiej rozgrywki. Dostawcą tego wideo slota jest Amatic Planet. Studio zdecydowało się na grę wyposażoną w 5 bębnów, 3 rzędy symboli oraz 10 stałych linii wygrywających. Minimalny bet dla tej maszyny to 10 żetonów. Maksymalnie postawić można do 500 żetonów.

Współczynnik zwrotu RTP dla tej gry to 96%. Dodatkowymi funkcjami są symbole Wild i Scatter oraz tryb autostart. Z ciekawszych rzeczy, podczas rozgrywki dostępne są też darmowe spiny i wersja na telefony i tablety. W grze zabrakło Jackpota i funkcji gry wieloosobowej.

Book of Fortune – jakość automatu i instrukcja obsługi

Slot zaskakuje jakością wykonania oraz tajemniczym klimatem. Efekty specjalne połączone z magiczną muzyka i niespodziewanymi animacjami nasilają pozytywne uczucia. Ciemna kolorystyka wprowadza gracza w centrum świata magii i zaklęć. Symbole są odpowiednio dopasowane do klimatu gry.

Gra posiada funkcjonalne menu u dołu ekranu. Przycisków nie ma dużo, więc każdy gracz bez problemu odnajdzie się w nawigacji. Od prawej strony dostępne są przyciski:

  • STARTbutton rozpoczynający grę,
  • ZAKŁADprzycisk do ustawiania wartości pojedynczego zakładu,
  • RYZYKAfunkcja Gamble,
  • POMOCstrona z regulaminem i tabelą wypłat,
  • AUTO STARTfunkcja automatycznej gry.

Pamiętaj, by jeszcze przed rozpoczęciem gry zapoznać się z regulaminem producentów! Na ekranie gry oprócz przycisków znajdują się wyświetlacze ze stanem konta, wysokością zakładu oraz największy ze wskazówkami do gry. W tym miejscu pojawiają się aktualne informacje o saldzie gracza, stawce na pojedynczego spina oraz informacje o wygranej i postępie w grze.

Book of Fortune – podsumowanie i opinia redakcji

Nasza ocena automatu będzie sprawiedliwa względem innych tego typu automatów. Biorąc pod uwagę fakt, że coraz częściej spotykamy się z tematycznymi wideo automatami, trzeba przyznać, że pomysł na czarodziejskiego slota w klimacie znanego filmu jest zaskakująco dobry. Nie jest to kolejna owocowa produkcja lub gra w stylu starożytnych cywilizacji. To innowacyjne podejście do tematu oraz próba poszerzania horyzontów.

Zdecydowanie powinieneś spróbować swoich sił z tym tytułem. Wejdź do darmowej gry w Book of Fortune automat już teraz poprzez naszą stronę internetową. Udostępniamy wersję demonstracyjną z wirtualnym saldem. Testuj wszystkie funkcje bez logowania i rejestracji. Wystarczy, że klikniesz w przycisk, rozpocznij grę! Życzymy wysokich wygranych!