Book of Gold

Star Star Star Star Star

Zagraj w Book of Gold demo za darmo

Book of Gold to gra od producenta Playson, który wydał ją w 2018 roku. Gra przenosi nas do starożytnego Egiptu i oferuje ciekawe bonusy, które uatrakcyjniają rozgrywkę. Book of Gold jest idealne zarówno dla graczy początkujących, jak i tych lubiących nowoczesne sloty nawiązujące do nieprzemijającej klasyki automatów maszynowych. Chcesz spróbować swoich sił? Zagraj w Book of Gold bez rejestracji na naszej stronie internetowej! Oferujemy grę demo, w którą zagrasz za darmo, bez ryzyka stawiania i przegrania prawdziwych pieniędzy. Dzięki temu przetestujesz slot i jeżeli ci się spodoba, możesz go odnaleźć w swoim ulubionym kasynie.

Book of Gold automat z bonusami

Book of Gold oferuje ciekawe bonusy, które ożywiają tę prostą – na pierwszy rzut oka – grę. Jakie bonusy możesz tutaj znaleźć?

  • Symbol Scatter – od minimum 3 wylosowane symbole zapewniają wygranie 10 darmowych spinów. Jeden lub dwa symbole Scatter działają jak dzika karta i zastępują inne symbole, pozwalając na łatwiejsze wylosowanie linii wygrywającej.
  • Darmowe spiny – podczas rundy darmowych spinów zostają wylosowane 2 symbole, które przez ten czas pełnią funkcję Expanding Symbols. W czasie darmowych spinów Scatter zastępuje wszystkie inne symbole, poza Expanding Symbols.
  • Expanding Symbols – symbole te działają tylko podczas darmowych spinów. Jeżeli podczas bonusowej rundy ułożymy linię wygrywającą, a równocześnie wylosujemy Expanding Symbols, rozrastają się one na całe bębny tworząc dodatkowe linie wygrywające. Co więcej, Expanding Symbols mogą na siebie nachodzić i zostają podwójnie liczone.

A jakie symbole znajdziemy w Book of Gold online? Przedstawiają one nawiązanie do znanych bogów, władców i hieroglifów. Poniższe wartości odnoszą się do zakładu o wysokości: 0.10. Jeżeli wartości zakładu będzie niższa lub wyższa, wartości symboli także ulegną zmianie (sprawdzić to możesz bezpośrednio w grze, gdzie wartości symboli pokazywane są w odniesieniu do wysokości stawianego zakładu).

Symbole 2x 3x 4x 5x
10 / J / Q 0.04 0.08 0.80
A / K 0.12 1.20
Symbol Anch 0.04 0.12 0.50 5
Oko Horusa
Horus 0.04 0.15 1 10
Faraon 0.08 0.20 2 20
Księga (Scatter)

Book of Gold gra i nawigacja

Grę Book of Gold stworzyła marka Playson i jest to nowoczesny video slot, odwołujący się do popularnej tematyki starożytnego egiptu. Posiada on 10 linii wygrywających oraz 5 bębnów. Minimalny zakład, jaki możemy tutaj postawić wynosi 0.10. Z kolei maksymalnie możemy postawić aż 100 na jednym zakręceniu. Book of Gold posiada wysoki wskaźnik RTP: 95,04%. RTP pokazuje, jaki jest w grze możliwy zwrot dla gracza. Nie jest to jednak wskaźnik, który zapewnia, że w każdej grze odzyskamy ponad 90% postawionych pieniędzy, a pokazuje, ile możemy odzyska podczas wielokrotnej i długoterminowej gry.

Gra posiada Scatter symbol, który pełni rolę także symbolu Wild – w zależności w jakiej ilości go wylosujemy. Jego dokładnie działanie opisaliśmy powyżej. Tym samym gra posiada także darmowe obrotu i rundy bonusowe, jednak nie ma tutaj możliwości zagrania w grę Ryzyko. Book of Gold automat do gry jest dostosowany do gry na urządzeniach mobilnych, ale nie daje możliwości gry wieloosobowej. Posiada dopracowane odtwarzanie automatyczne, które pozwala na dokładnie ustawienia takiej gry. Niestety, Book of Gold nie oferuje nagrody jackpot.

Instrukcja gry w Book of Gold

Book of Gold ma dopracowaną grafikę i dobrze dobraną ścieżkę dźwiękową. Jednak to, co sprawia, że darmowa gra hazardowa jest grywalna, to nie tylko jej wizualne piękno, ale także przemyślana i intuicyjna nawigacja. Ta jest czytelna nawet dla graczy, którzy po raz pierwszy uruchomili automat maszynowy. Znajdziemy w niej (od prawej) następne opcje.

Autogra Przycisk gry automatycznej umożliwia rozgrywkę bez zaangażowania gracza. Jednak grając w ten sposób, gramy tylko na jednym, sztywnym zakładzie i nie możemy go zmieniać pomiędzy kolejnymi obrotami (aż do wyłączenia rozgrywki automatycznej). Gra automatyczna jest rozbudowana o warunki jej przerwania, takie jak ilość obrotów, czy maksymalną dozwoloną przegraną.
Spin Czyli przycisk gry ręcznej. Tutaj musimy sami uruchomić każdy obrót. Przewaga takiej gry jest ciągła kontrola tego, co się dzieje oraz możliwość zmiany wysokości zakładu pomiędzy każdym spinem.
Max To przycisk, który za jednym zamachem ustawia najwyższy możliwy zakład.
Strzałki góra /dół Tutaj możemy ustawić wysokość zakładu przewijając kolejne kwoty.
Bet Pokazuje wysokość zakładu raz wszystkie dostępne opcje wyboru wysokości kwoty.
Credit To wysokość naszego depozytu na grę.
i Tutaj znajdziemy wszystkie informacje dotyczące gry, jak rodzaje symboli, ich wartości czy opis bonusów. Zawsze zapoznaj się z podanymi tu zasadami, nawet jeżeli jesteś przekonany, że doskonale rozumiesz działanie gry.

Book of Gold: Czy to dobra gra?

Book of Gold jest dobrą, dopracowaną i ciekawą grą. To slot w tematyce starożytnego Egiptu, który oferuje rozbudowany system bonusów. Chcesz ją przetestować? Koniecznie zagraj na naszej stronie, gdzie znajdziesz wersję demo Book of Gold – możesz w nią grać bez logowania i bez ryzyka przegrania. W kasynie online możesz zagrać na realne pieniądze. Powodzenia!