Book of Ra 6

Star Star Star Star Star

Book of Ra 6  – recenzujemy tę wspaniałą grę!

Book of Ra to znany, legendarny wręcz hit firmy Novomatic, który na rynku dostępny jest od kilkunastu lat. Trudno się dziwić więc temu austriackiemu dostawcy, że co jakiś czas wypuszcza na rynek nowe, ulepszone lub zmodernizowane wersje tej gry. Dzisiaj chcemy zaprezentować Ci właśnie jedną z nich. Jest to Book of Ra 6 online, która została wydana na rynek w sierpniu 2015 roku i jest produktem opracowanym przez należącą do Novomatic firmę Greentube. Dowiedz się, czym ten tytuł różni się od oryginalnej gry hazardowe za darmo i czy warto w niego zagrać – dowiesz się wszystkiego, co warto wiedzieć, z naszego dzisiejszego artykułu, do którego przeczytania gorąco Cię zachęcamy.

Lekturę artykułu możesz też z łatwością wspomóc graniem w Book of Ra 6 demo, która to wersja dostępna jest w naszym serwisie internetowym. To specjalnie zmodyfikowana gra, która oferuje wszystkie opcje i funkcje, jakie spotkamy w oryginalnym produkcie, ale zamiast prawdziwych pieniędzy operuje na wirtualnych monetach. A to oznacza, że wprawdzie niczego nie wygrasz grając w tę grę, ale też nie musisz niczego płacić. Poza tym nie każemy Ci też zakładać sobie konta na naszej stronie, żeby uzyskać dostęp do tego tytułu. Nie ma potrzeby podawania danych osobowych, subskrybowania wydawanego przez nas newslettera, odblokowywania gry klikaniem w reklamy, czy też robienia innych rzeczy.

Możesz po prostu grać w Book of Ra 6 bez rejestracji i doskonale się przy tym bawić poznając nową grę oraz nabierając doświadczenia w trakcie rozgrywki. Gdy potem przejdziesz do swojego kasyna internetowego, by zacząć grać w ten tytuł na prawdziwe pieniądze, to z pewnością Ci się przyda!

Jakie ciekawostki kryje w sobie Book of Ra 6?

Jeśli grałeś kiedyś w pierwowzór, to z pewnością wiesz doskonale, że ta gra oferowała graczom wiele ciekawych rozwiązań. Ale Book of Ra 6 automat do gry przenosi to na zupełnie inny poziom! Znajdziemy tutaj bowiem dodatkowy, szósty bęben, który możesz aktywować jeśli zechcesz i oczywiście w tabeli wygranych mamy także ten bęben uwzględniony. A to oznacza, że potencjalne wygrane znacząco rosną w porównaniu do pierwowzoru, jako że teoretyczny mnożnik jednorazowej wygranej dla pojedynczego spinu w tej grze może wynieść aż x10180. A to już jest kwota, obok które mało kto jest w stanie przejść obojętnie.

Niezwykle istotnym symbolem w tej grze jest wizerunek księgi w czerwonej ramce. To tytułowa księga Ra. Pełni ona rolę zarówno Wilda, jak i Scattera, a ponadto zapewnia też wygrane. Jako Wild zastępuje wszystkie inne symbole, jakie pojawią się w oknie gry na jednej z dostępnych dziesięciu aktywnych linii wygranych zwiększając tym samym szanse na utworzenie wygrywającej kombinacji. Z kolei będąc Scatterem zapewnia wygrane za odpowiednią liczbę tego symbolu w oknie gry na automaty, niezależnie od tego, czy znajdą się one na jednej linii wygrywającej, czy też nie. Ponadto za co najmniej trzy Scattery widoczne jednorazowo w oknie gry gracz otrzymuje nagrodę w postaci 10 darmowych spinów.

Przed rozpoczęciem darmowych spinów Book of Ra 6 automat wylosuje jeden symbol, który będzie dysponował opcją rozszerzania się na cały bęben w losowo wybranych momentach. Zajmie on wtedy wszystkie trzy pola na bębnach, co naturalnie zwiększa szansę na uzyskanie wygranej. A ile można wygrać grając w Book of Ra 6? Oto tabela wygranych dla tego tytułu podana w monetach dla maksymalnej stawki.

Symbol 2 symbole 3 symbole 4 symbole 5 symboli 6 symboli
Archeolog 1 000 10 000 100 000 500 000 1 500  000
Faraon 500 4 000 40 000 200 000 500 000
Ptak 3 000 10 000 75 000 200 000
Skarabeusz
As (A) 500 4 000 15 000 75 000
Król (K) 500
Dama (Q) 500 2 500 10 000 50 000
Walet (J) 500
Dziesiątka (10) 500

Co powinieneś wiedzieć o grze Book of Ra 6?

Book of Ra 6 gra to typowy slot wideo z 2015 roku wyprodukowany przez firmę Greentube będącą częścią wielkiej korporacji Novomatic, która jest autorem pierwszej wersji tej gry. W opisywanej przez nasz odmianie mamy do dyspozycji mechanikę typu 5×3, która na życzenie może zostać zmieniona na 6×3 – czyli pięć lub sześć bębnów oraz trzy rzędy symboli. We wszystkich przypadkach mamy tutaj 10 aktywnych linii wygranych, które jednak można na życzenie zredukować nawet do jednej.  Na jeden spin możemy postawić od dwóch do aż 4 000 monet, co przy wysokiej zmienności oraz współczynniku RTP wynoszącym 95,03% pozwala powalczyć o naprawdę niezwykłe wręcz kwoty wygranych. Mamy tutaj również Wildy i Scattery (obie te role pełni ten sam symbol tak naprawdę), darmowe spiny, grę bonusową typu Gamble, typową zresztą dla firmy Novomatic oraz tryb gry automatycznej.

Jak wygląda rozgrywka w Book of Ra 6?

Wygląd gry jednoznacznie kojarzy się z piramidami egipskimi, faraonami, poszukiwaniem skarbów i archeologami. Mamy tutaj ładnie zaprojektowane tło oraz okno gry z czytelnymi symbolami. Sama rozgrywka jest prosta, choć dla początkujących graczy pewien problem może stanowić ustalenie kwoty na jeden spin. Wszystko dlatego, że firma Greentube postanowiła tutaj oprzeć się o kanon znany z tradycyjnych jednorękich bandytów. Ustawiamy najpierw liczbę aktywnych linii wygranych, następnie kwotę zakładu pod postacią liczby monet na jedną linię, a na koniec możemy także ustalić wartość pojedynczej monety (to akurat zależy od ustawień danego kasyna).

Na szczęście proces ten wystarczy wykonać tylko jeden raz. Potem możemy już grać klikając zielony przycisk opisany jako START. Co ciekawe – nie jest to największy element na panelu sterowania, tym bowiem jest przycisk AUTOPLAY definiujący parametry gry automatycznej. Warto także przyjrzeć się niebieskiemu przyciskowi PAYTABLE. Po jego kliknięciu możemy zapoznać się z wyczerpującym samouczkiem dla początkujących graczy, w którym wyjaśnione są wszystkie aspekty tej gry wraz z jej funkcjami dodatkowymi i tabelą wygranych.

Book of Ra 6 – kilka słów na koniec

Gra Book of Ra 6 zrobiła na nas wrażenie, bo jest po prostu doskonałym rozwinięciem znakomitego tytułu. Wprowadza wiele nowych rozwiązań zwiększających poziom atrakcyjności rozgrywki. W efekcie otrzymujemy produkt, w który koniecznie należy zagrać przynajmniej raz. Możesz to zrobić zupełnie za darmo w naszym serwisie internetowym, a potem zagrać na pieniądze w swoim kasynie online. Życzymy Ci zgarniania wysokich wygranych po każdym spinie!