Book of Ra Deluxe

Star Star Star Star Star

Book of Ra Deluxe – podróż do Starożytnego Egiptu

Kto z Was nie chciałby przenieść się do świata Starożytnego Egiptu i wielkich okazji na wygraną? Novomatic proponuje nam te dwie opcje na raz. Austriacki producent zabiera nas w podróż pełną przygód w towarzystwie nowoczesnej grafiki o najwyższej jakości, estetycznym wykończeniu, odświeżonym w porównaniu do wcześniejszej wersji. Gra pojawiła się w kasynach stacjonarnych już wiele lat temu i zdobyła taką popularność, że Novomatic zdecydował się na stworzenie jej wersji online i mobilnej.

W grze przywitają Was symbole nieodłącznie związane z epoką starożytnego Egiptu: tytułowa Księga Ra, skarabeusze, popiersia faraona, odkrywcy Indiana Jones’a czy posąg bogini Kleopatry. Book Of Ra Deluxe automat w porównaniu ze swoją starszą wersją, posiada więcej, bo aż 10 linii wygrywających i 5 bębnów. Spotkamy tu także symbole wild i scatter. Symbolem wild jest Indiana Jones, a  scatterem Księga Ra. Zapraszamy do zagrania na naszej stronie zupełnie za darmo.

Co zyskasz w Book Of Ra Deluxe?

Book of Ra Deluxe automat do gry otwiera przed nami spore możliwości wygranej, nie dziwi zupełnie więc popularność tego kultowego już slotu. Poniżej przedstawiamy tabelę ze wszystkimi symbolami w grze i możliwymi wygranymi przy minimalnym zakładzie na wszystkie linie.

Bardzo dużo korzyści w grze oferuje symbol scatter, który zapewnia dodatkowe gry, ale odblokowuje też tzw. specjalny symbol zwiększający, wybierany losowo pod koniec darmowej bonusowej gry. Symbol ten może pokryć 3 pozycje na walcu gwarantując dodatkową wypłatę nawet na niesąsiadujących ze sobą pozycjach.

Symbol x2 x3 x4 x5
Księga Ra (scatter) 2,00 + 10 FS 20,00 + 10 FS 200,00 + 10 FS
Indiana Jones 1,00 10,00 100,00 500,00
Kleopatra, Skarabeusz 0,50 3,00 10,00 75,00
A, K 0,5 4,00 15,00
10, Q, i J 0,5 2,50 10,00
Faraon 0,5 4,00 40,00 200,00

Co wyróżnia Book Of Ra Deluxe?

Jak już wcześniej wspominaliśmy, autorem Book of Ra Deluxe gra, jest austriacki Novomatic. Przed nami prezentuje się atrakcyjny wizualnie slot typu 3D. Do dyspozycji gracz ma 10 linii wygrywających i 5 bębnów. Minimalny zakład na wszystkie linie to 1,00 a maksymalny to 100,00. RTP gry plasuje się na wysokości 95,1%. Symbolem Wild jest Indiana Jones, a symbolem Scatter – Księga Ra. Slot dysponuje też oczywiście funkcją autoplay, a także funkcją gamble, dzięki której co prawda ryzykujemy więcej, ale możemy podwoić wygraną!

Mamy też oczywiście wspomniane już wcześniej rundy bonusowe, które uzyskujemy dzięki wylosowaniu przynajmniej trzech Scatterów, a także losowo wybierany symbol zwiększający wygraną również wspomniany już przez nas we wcześniejszym akapicie. Book Of Ra Deluxe nie jest jackpotem progresywnym, ale dzięki powyższym bonusom poszukiwacz szczęścia wygranych, może liczyć naprawdę na duże sumy!

Przebieg gry Book Of Ra Deluxe

Odświeżona wersja klasycznego Book Of Ra zachęca gracza bardzo atrakcyjną i nowoczesną grafiką.

  • Stonowane i wyważone kolory sprawiają, że gra jest naprawdę miła dla oka.
  • Animacja jest płynna i przejrzysta.
  • Bardzo łatwo odnajdujemy na dole pasek nawigacji.
  • Pod przyciskiem “menu” znajdziemy “paytable”- czyli tabelę wygranych oraz dodatkowe informacje na temat gry. Po wejściu w tę zakładkę i kliknięciu strzałki w prawo na dole przechodzimy do rzeczonych dodatkowych informacji, gdzie dowiadujemy się szczegółów odnośnie symbolu scatter.
  • W zakładce “menu” znajdziemy także przycisk aktywowania opcji “gamble”.

Zaraz obok przycisku menu, możemy kontrolować ilość obstawianych linii i stawki, a dalej aktywować grę w trybie automatycznym. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z tabelą wygranych i innymi informacjami, które producent zapewnia graczowi przed rozpoczęciem rozgrywek. Po zapoznaniu się z instrukcjami możecie na start zagrać w Book Of Ra Deluxe bez rejestracji na naszej stronie i poćwiczyć przed prawdziwymi rozgrywkami.

Book Of Ra Deluxe – nasze refleksje o slocie

Slot od razu przyciąga uwagę gracza swoją ekscytującą, przygodową tematyką, niezwykłą szatą graficzną i co jest w tym wypadku najważniejsze – szansami na kolosalne wygrane.  Jego popularność jest zatem zdecydowanie nieprzypadkowa. Zanurzcie się w świecie starożytnego Egiptu i wyruszcie w podróż po skarby Doliny Nilu! Zapraszamy do zagrania w Book Of Ra Deluxe online na naszej stronie internetowej, zupełnie za darmo.  Przetestujcie swoje szanse na wygraną grając w Book Of Ra Deluxe demo!