Book of Ra

Star Star Star Star Star

Book of Ra prezentacja automatu

Automaty do gier to sposób na spędzanie wolnego czasu i pasja. Prawdziwi fani gier hazardowych doceniają tematyczne maszyny. Tak się składa, że specjalnie dla zwolenników starożytnych gier znaleźliśmy coś specjalnego. Book of Ra slot internetowy osadzony został w klimacie Egiptu i starożytnych symboli tematycznych. Wciel się w poszukiwacza przygód i kosztowności. Zwiedzaj wnętrze piramidy, by wynieść z niej skarby faraonów.

Testuj Book of Ra automat do gry razem z nami. Sprawdź osobiście wszystkie funkcje. Book of Ra bez rejestracji tylko na naszej stronie internetowej. Graj za wirtualną stawkę bez obaw o straty. Sprawdź już teraz!

Book of Ra – promocje i darmowe bonusy

Wygrane w Book do Ra realizowane są na dwa podstawowe sposoby. Jedne z większych gracz pobiera za skompletowanie przynajmniej jednej linii tego samego symbolu. Oczywiście nie jest to reguła. Gra uznaje trafienia już od 2 takich samych elementów w linii. Pełna lista dostępnych symboli z aktualną tabelą wypłat Book of Ra demo udostępniona jest poniżej:

Symbol x2 x3 x4 x5
Poszukiwacz przygód 2,000 20,000 200,000 1,000,000
Faraon 1,000 8,000 80,000 400,000
Figura Izydy, Skarabeusz 1,000 6,000 20,000 150,000
Symbol K i A 1,000 8,000 30,000
Symbol J, Q i 10 1,000 5,000 20,000

W grze występuje również symbol Złotej księgi, dla którego wypłaty realizowane są od 3 trafień. Trzy te same symbole to wygrana 3,600 żetonów, 4 to 36,000 a komplet 5 symboli to nagroda w wysokości 360,000 żetonów! Dodatkowo dla tego symbolu przewidziano dodatkową funkcję. W Book of Ra pełni on funkcję Scattera i Wild w jednym. Zastępuje każdy brakujący symbol na ekranie gry, a dla trafień minimum 3 ksiąg aktywuje rundę bonusową z darmowymi spinami. W darmowych grach losowany jest symbol specjalny, który gwarantuje dodatkowe wygrane dla trafień powyżej 3 elementów.

Miłym dodatkiem w Book of Ra gra darmowa hazardowa jest możliwość dodatkowego rozmnażania wygranej. W tym celu należy skorzystać z funkcji Gamble po każdej wygranej rundzie. W przypadku wylosowania odpowiedniego koloru lub symbolu karty, wygrana zostaje odpowiednio pomnożona. Radzimy uważać, ponieważ w przypadku niepowodzenia gracz traci dotychczasową wygraną.

Book of Ra – pełna oferta slota

Slot pod względem technicznym jest bogato wyposażony. Studio Novomatic przy produkcji tej gry inspirowało się znanym filmem z serii Indiana Jones. Automat posiada wiele rozbudowanych opcji oraz szeroki wybór dostępnych stawek i bonusów.

W grze zastosowano 5 bębnów obrotowych. Gra odbywa się na 3 widocznych rzędach symboli i maksymalnie 9 liniach wygrywających. Stawki dostępne w grze są zróżnicowane i zależne od ilości aktywnych linii oraz wartości poszczególnej z nich. Przy minimalnych ustawieniach stawka wynosi zaledwie 1 żeton, zaś przy maksymalnej konfiguracji wartości i linii, gracz może postawić aż 1,800 żetonów na jeden obrót.

Gra honoruje symbole Scatter i Wild. Co ciekawe obie funkcje realizowane są za pomocą tego samego symbolu. W grze nie znajdziemy jednak żadnych Jackpotów i gry wieloosobowej. W zamian można cieszyć się darmowymi spinami oraz wersją na urządzenia przenośne bez konieczności instalacji żadnych wtyczek. Gra jest zmienna, często stwarza możliwości na wygrywanie rund bonusowych. Procent RTP dla tego tytułu to aż 95,10%.

Book of Ra rozgrywka i interfejs

Sposób wykonania automatu jest nam znany. Wiele tytułów tego producenta posiada podobny interfejs i menu użytkownika. Pod względem grafiki gra prezentuje się ciekawie. Maszyna mocno wzorowana jest na egipskie klimaty. Tajemnicze czasy piramid i symboli egipskich to główne motywy przewodnie Book of Ra.

Główny ekran gry to miejsce zarządzania rozgrywką. Gracz z tego poziomu może operować rozgrywanymi liniami oraz regulować stawkę zakręcenia. W tym celu wystarczy odpowiednio ustawić pola “Bet/Line” oraz “Lines” za pomocą znaku plusa i minusa. W tym momencie w oknie “Bet” aktualizowana jest stawka na obrót. Tuż obok widoczny jest wyświetlacz “Credit” informujący o saldzie gracza. Z drugiej strony gry umiejscowione zostały klawisze “Autoplay” i “Start”. Pamiętaj, by przed rozpoczęciem zabawy zapoznać się z regulaminem i tabelą wypłat producentów pod przyciskiem “Paytable”.

W centrum ekranu dostępny jest wyświetlacz ze wskazówkami oraz licznikiem wygranej za pojedyncze zakręcenia. W Book of Ra gra wydaje się miło zachęcać do dalszej zabawy. Sprawdź automat osobiście na naszej stronie bez żadnych opłat.

Book of Ra zakończenie recenzji

Novomatic zasługuje na pochwałę. Tematyczna gra z kompletną ofertą bonusową, wysokimi mnożnikami wygranych oraz czytelnym menu to coś, co przyciąga graczy z całego świata. Wysoki wskaźnik zwrotu w grze motywuje do rozgrywki. Tajemniczość gry wpływa na jej grywalność. Gracz nigdy nie wie, kiedy trafi na milionową wygraną. Może Ty zdołasz rozbić bank?

Jeśli zaciekawił Cię ten tytuł, koniecznie sprawdź inne gry z serii Book of Ra online. Producenci co jakiś czas wydają wersje specjalne z dodatkowymi bębnami i specjalną ofertą promocyjną! Wejdź do gry za wirtualne żetony i testuj Book of Ra do woli. Nasza strona przekazuje Państwu demonstracyjną wersję automatu. Sprawdź swoje szczęście i podziel się opinią. Życzymy wysokich wygranych.