Burning Reels

Star Star Star Star Star

Burning Reels recenzja automatu

Któż za dziecka nie marzył, żeby zostać strażakiem. W większości przypadków skończyło się tylko na marzeniach. Dzięki grze Burning Reels możemy znowu rozpalić w sobie tę iskrę. Na początku gry rzuceni jesteśmy w środek szalejącego pożaru. Od nas będzie zależało czy ugasimy te płomienie, czy wśród nich zginiemy. Oczywiście nie traktujmy tych słów dosłownie, bo to tylko gra, ale nie jest to zwykły tytuł. Oprawa graficzna może być porównywana z najlepszymi produkcjami rodem z Hollywood. Wszystko obraca się wokół pracy strażaków. Wszechobecne płomienie, wyjące syreny alarmowe i gra ryzyka, której nie spotkamy w żadnej innej grze sprawiają, że nie będziemy się mogli od niego oderwać. Listy z podziękowaniami możemy wysyłać do firmy Wazdan, bo to oni odpowiadają za ten świetny slot.

Na naszej stronie internetowej udostępniamy Burning Reels bez rejestracji. Darmowa wersja gry pozwala w trochę spokojniejszy sposób zapoznać się z tytułem. Płomienie w niej będą niczym sztuczne ognie, które nas nie zranią. Tak jak staraży ćwiczą na zawodach strażackich, tak my potraktujmy przygotowanie z wersji demo. Po odpowiednim przygotowaniu będziemy gotowi powalczyć w prawdziwym kasynie online, gdzie stawki staną się realne, a ogień będzie mógł nas poparzyć. Nie dajmy się mu tak łatwo.

Promocje w Burning Reels

Burning Reels online wyposażony został niczym bojowy wóz strażacki. Symbolika w grze ściśle nawiązuje do tematyki pożarnictwa. Symbolem Wild jest strażak mężczyzna. Zastępuje on inne symbole na liniach wygrywających za wyjątkiem scattera i mnożnika. Scatterem jest strażak kobieta, której cechą szczególną jest wypłacanie na dowolnych pozycjach, niekoniecznie zgodnie z przebiegiem linii wygrywających. Jeśli scattery wystąpią od lewej do prawej od pierwszego bębna i będzie ich co najmniej 3 to przechodzą do funkcji 10 darmowych spinów.

W trakcie rozgrywania spinów dołączony zostaje dodatkowy symbol mnożnika którym jest gong strażacki. Gdy pojawi się na 3 bębnie to wygrane z darmowych spinów zostaną pomnożone x2. W trakcie rozgrywania jednych spinów można wygrać dodatkowe 10 respinów w taki sam sposób przy użyciu scattera.

Nie można zapomnieć o fantastycznej grze ryzyka tzw. “Gambling game”. Jeśli nie gramy na maksymalnej prędkości to uruchamiając gry ryzyka stajemy w bojowym stroju strażaka przed dwoma płomieniami. Naszym zadaniem będzie zgaszenie odpowiedniego pożaru. Jeśli dobrze trafimy to nasza wygrana zostanie podwojona a nam nic się nie stanie. Później możemy zagrać kolejny raz, albo odebrać swoją wygraną. Grać można maksymalnie 7 razy, o ile wszystkie nasze poprzednie wskazania były trafne. Odpadamy po pierwszej pomyłce, albo wycofaniu się na swoją prośbę. Podczas grania z największą prędkością zamiast gaszenia pożarów będziemy musieli wskazać gong strażacki i odpowiednim kolorze. Szanse na wygraną są takie same i także wynoszą równe 50%. W tabeli umieszczone zostały symbole i odpowiadające im wygrane dla zakładu 10 kredytów.

Symbol x2 x3 x4 x5
WILD 5 40 500 2,500
helikopter 2,5 15 100 500
Wóz strażacki 2,5 12,5 50 250
Hełm strażacki 2,5 7,5 32,5 125
Wąż gaśniczy, gaśnica 5 20 100
Siekiera, hydrant,  odznaka 2,5 10 50
Scatter 20 150 500

Cechy slotu Burning Reels

Twórcą tego wspaniałego wideo slotu jest dobrze znana firma Wazdan. Rozgrywka prowadzona jest na 5 bębnach, przy 20 stałych liniach wygrywających. Minimalny zakład w grze to 0,2 kredytu, maksymalnie standardowo 100 kredytów. Burning Reels automat posiada kilka symboli specjalnych do których zaliczyć można wild, scatter i mnożnik. Return to player, czyli stopa zwrotu dla gracza to bardzo wysokie 96,63%. Jest to wartość wyższa niż dla innych wideo slotów, dzięki czemu mamy realne szanse na wygranie żetonów w wersji Burning Reels demo, oraz prawdziwych pieniędzy w kasynie online. Tak jak we wszystkich gier tego producenta mamy możliwość skorzystania z bardzo dobrze rozbudowanej gry automatycznej. Można w niej wskazać wiele warunków zatrzymania. Będą to kolejno:

  • Po każdej wygranej,
  • Podczas rozpoczęcia darmowych spinów,
  • Jeśli pojedyncza wygrana przekroczy wartość,
  • Jeśli gotówka wzrośnie lub zmaleje o określoną wartość,
  • Po wskazanej przez nas konkretnej liczbie obrotów.

Burning Reels gra hazardowe niezostała wyposażona w jackpota, nie posiada też żadnych rund bonusowych. Gracze i tak nie będą narzekać. Ilość wrażeń dostarczana przez ten tytuł mogłaby obdarować kilka innych gier. Slot posiada funkcję darmowych spinów, nie posiada za to trybu gry wieloosobowej. Sama gra powstała w technologii HTML5, która zapewnia komfortową rozgrywkę na dowolnym urządzeniu. Na mniej wydajnych urządzeniach wyświetlana ilość detali może powodować lekkie przycięcia, więc podczas uruchamiania gry można włączyć tryb ultralight, który zmniejsza ilość animacji w grze.

Jak najlepiej grać w Burning Reels?

Grafika jest największą zaletą tej gry. Płynne animacje świetnie oddają klimat sytuacji. W tle cały czas strażacy starają się ugasić duży pożar. Na pierwszym tle widnieją nasze bębny, gdzie symbolami są przedmioty związane z pożarnictwem. Poniżej bębnów znajduje się sterowanie całą grą. Nie powinno być żadnych problemów ze zrozumieniem co do czego służy.

  • Sakiewka – nasze saldo,
  • “I” – tabela wypłat dla aktualnej stawki w grze,
  • Trzy kreski – proste ustawienia grafiki,
  • Głośnik – sterowanie dźwiękiem,
  • Znak zapytania – szczegółowo rozpisane zasady gry. Znajdziemy w nich także przebieg linii wygrywających. Każdy gracz powinien się z nimi dobrze zapoznać, ponieważ bardzo dokładnie opisują wszystkie aspekty automatu,

Obok znajduje się szeroki pas w którym dobieramy zakład, tuż ponad nim wyświetlane są komunikaty z gry. Po prawej stronie możemy wybrać wysokość “volatility”. Im jest ona wyższa, tym wygrane są większe, ale trafiają się rzadziej. Dużym okrągłym przyciskiem rozkręcamy bębny, ostatnie dwa służą do wyboru tempa gry i wejścia do automatycznego trybu rozgrywki. Przebieg linii wygrywających można także sprawdzić najeżdżając po lewej i prawej stronie bębnów na kolorowe przyciski, które przy pomocy wężów strażackich ładnie nam je zaprezentują.

Burning Reels automat do gry – nasza opinia

Burning Reels to gra wyjątkowa. Jej główną zaletą jest niepowtarzalna oprawa audiowizualna. Jeśli ktoś choć raz w nią zagra, już nigdy nie pomyli się z żadną inną grą. Bonusy też sprawiają, że w grze cały czas coś się dzieje. Burning Reels to bardzo interesująca maszyna do gry. Jeśli jeszcze w nią nie grałeś od razu udaj się na naszą stronę. Jest to niezwykła gra, na prawdę nie ma wielu tak dobrze dopracowanych gier. Życzymy powodzenia oraz wysokich wygranych.