Captain Shark

Star Star Star Star Star

Captain Shark — recenzja oceanicznego slotu

Podwodny oceaniczny świat skrywa wiele tajemnic. Dotyczy to też gry hazardowe Capitan Shark, gdzie nie brak bonusów, emocjonującej rozgrywki i poczucia humoru. Postacią przewodnią tej gry jest rekin, z kapitańską czapką i rozpaloną fajką. Na ekranie ukazuje się też wiele innych oceanicznych stworzeń, takich jak kraby, ryby, czy ośmiornice.

Deweloperem, który stworzył Captain Shark automat do gry, jest ceniony w branży Wazdan. Jest to zresztą widoczne już na pierwszy rzut oka. Ta maszyna została wyposażona we wszystkie cechy charakterystyczne dla wazdanowych produkcji. Jest więc i chociażby tryb gamble oraz narzędzie do sterowania prędkością kręcenia bębnów.

Wpłynąć w głębie hazardowych emocji oferowanych przez Captaina Sharka można bez żadnego wysiłku. Obędzie się nawet bez sprzętu do nurkowania. Zamiast tego wystarczy komputer lub telefon. Ta ciekawa gra w darmowej wersji bez wymogu rejestracji czeka w naszym serwisie internetowy. U nas grać bez ryzyka można dowolnie długo. Gdy już nabierze się doświadczenia, to można je wykorzystać do gry na prawdziwe pieniądze. Taka sposobność jest proponowana w dobrych kasynach online.

Nagrody, bonusy i promocje w slocie Captain Shark

Co oczywiste, poziom wygranych w tym slocie zależy od stawki zakładu, wartości symbolu i długości kombinacji. Zakładając, że Captain Shark gra przebiega za 10 jednostek walutowych, to wygrane są wypłacane w wysokości zgodnej z poniższy, zestawieniem.

Symbol x2 x3 x4 x5
9 1 2,5 12,5 50
10, J, Q 2,5 12,5 50
K, A 5 25 62,5
Niebieska ryba, Żółta ryba 7,5 37,5 125
Konik wodny 10 50 200
Krab, ośmiornica 2 25 125 750
Skrzynka (Scatter) 20 50 200 5000
Rekin (Wild) 5 125 1250 4500

Szczególną uwagę trzeba zwrócić na symbole skrzynki, czyli Scattery. Przynoszą one aż trzy korzyści, tj. wygraną, darmowe spiny i mnożnik obowiązujący w trakcie gratisowych zakręceń. Zaletą Scatterów jest jeszcze wypłacanie nagród niezależnie od pozycji zajętych na bębnach.

Liczba Scatterów Wygrana (przy stawce 10) Liczba darmowych spinów Mnożnik dla darmowych spinów
2 20
3 50 15 x3
4 200 30
5 5,000 90

Możliwość zdobycia nawet 90 darmowych spinów to wielka gratka. Ponadto pojawia się tu tryb retrigger. To oznacza, że podczas gratisowych obrotów jest szansa zdobycia kolejnych spinów za darmo, o ile tylko wylosuje się odpowiednią kombinację Scatterów.

Trio korzyści skrywa się też pod symbolami Wild. Przede wszystkim wypłacają one spore wygrane w kombinacjach. Po drugie są zamiennikami wszystkich innych symboli slotu (poza Scatterem). Po trzecie kombinacje zawierające symbol Wild są przemnażane x2. Przykładowo więc przy grze za 10 jednostek kombinacja z czterech ośmiornic oznacza wygraną 125 jednostek. Tymczasem kombinacja ułożona z trzech ośmiornic i jednego Wilda, to nagroda opiewająca na 250 jednostek.

Grając w Captain Shark bez rejestracji emocji bonusowych, można też zaznać przez typowy dla Wazdan tryb Gamble. Działa on w zgodzie z klasyką gatunku. Po zdobyciu wygranej z kombinacji gracz może podjąć ryzyko i uruchomić tryb Gamble. Wtedy to na ekranie ukaże się minigra z szybko migającą kartą. Zadaniem jest przewidzenie jej znaku (do wyboru czerwona lub czarna barwa). Pomyłka równa się straceniu zdobyczy, jednak prawidłowy typ prowadzi do zdublowania wygranej. Za każdym razem prawdopodobieństwo wygrania jednej rundy w trybie Gamble jest równe 50%. Jest więc to ciekawa, aczkolwiek ryzykowna możliwość. Ryzyko można jednak ograniczyć. Możliwe jest bowiem zgarnięcie połowy wygranej z kombinacji i przeznaczenie reszty zdobyczy do zabawy w trybie Gamble.

Cechy automatu Captain Shark

Jest to klasyczny slot pod względem zasad i video slot pod względem oprawy graficznej. Wazdan oferuje tu więc tradycyjny układ ułożony z pięciu bębnów oraz trzech rzędów. Liczba linii wygrywających wynosi zaś dwadzieścia. Zakres dostępnych zakładów zaczyna się na 0.2 jednostkach walutowych (np. euro), a kończy na 100. Teoretyczne szanse na wygraną wynoszą 96.25%, co jest korzystną wartością z perspektywy gracza. Poza tym Captain Shark automat oferuje popularne bonusy i funkcje specjalne. Skorzystać można chociażby z trybu automatycznych spinów.

Jak grać na maszynie Captain Shark?

Podczas gry w Captaina Sharka można cieszyć się ze schludnej oprawy graficznej i typowego dla gier Wazdan interfejsu, który cechuje się intuicyjnością. Do sprawnego kierowania rozgrywką, trzeba zdawać sobie sprawę ze znaczenia następujących okienek i przycisków:

  • Sakiewka z symbolem dolara prezentuje bieżące saldo.
  • Przycisk oznaczony literą „i” prezentuje tabelę wypłat dla wybranej w danym momencie stawki zakładu.
  • Przycisk oznaczony literą „?” przenosi do szczegółowych instrukcji rozgrywki, z którymi warto zapoznać się na samym starcie.
  • Panel z przyciskami numerycznymi, który znajduje się na środku dolnego menu to miejsce wybierania stawek na kolejne spiny.
  • Klikając duży przycisk w okrągłym kształcie, uruchamia się jeden obrót bębnów.
  • Przycisk Play jest powiązany z autorką. Po jego kliknięciu ustala się limity i parametry, a następnie można uruchomić automatyczne obroty.
  • Przycisk ze zwierzęciem (żółw, królik lub pantera) jest zainstalowany po to, aby gracz samodzielnie mógł określić tempo kręcenia bębnów.
  • Przycisk x2 (pojawia się po trafieniu kombinacji zwycięskiej) prowadzi gracza do minigry Gamble.
  • Przycisk z żetonem w dłoni (ukazuje się po trafieniu kombinacji zwycięskiej) oznacza zgarnięcie wygranej bez aktywowania trybu Gamble.
  • 1/2 to przycisk ukazujący się w trybie Gamble. Jego wybranie pozwala naliczyć połowę wygranej do bieżącego salda konta (drugą połowę używa się wtedy do trybu Gamble).

Captain Shark online oferuje też instrumentalny podkład muzyczny oraz efektów dźwiękowych przywodzących na myśl tradycyjnego stacjonarnego jednorękiego bandytę.

Captain Shark slot — nasza ocena całkowita

Nie jest to slot, który wyznaczył nową erę w branży rozrywki internetowej. Nie ma tu też jakichś wybitnie efektownych animacji czy wieloaspektowych funkcji. Wciąż jednak Captain Shark to gra, która po prostu bawi, przynosi frajdę, a przy odrobinie szczęścia zapewnia też mniejsze lub większe wygrane.

Tę maszynę Wazdan polecić trzeba tym, którzy szukają chwil nieskomplikowanego relaksu oraz graczom będącym fanom darmowych spinów. Szansa na zdobycie za jednym zamachem nawet 90 FS nie zdarza się często. Sporym plusem jest również wysoka wartość parametru RTP. Dlatego też z czystym sumieniem polecamy zagrać w ten wodny slot, tym bardziej że Captain Shark demo bez żadnych kosztów czeka w naszym portalu. Mamy nadzieję, że los będzie Ci sprzyjał, a licznik wygranej osiągnie pożądane wartości. Powodzenia!