Chinese New Year

Star Star Star Star Star

Chinese New Year – Recenzja Automatu do Gry

Jeżeli sloty w orientalnym klimacie wyzwalają u Ciebie najlepsze emocje, to trafiłeś we właściwe miejsce. Zajmiemy się bowiem opisem gry Chinese New Year online. Tytuł został wydany w 2016 roku przez jednego z najlepszych producentów, a więc Evoplay. Dzięki automatowi z bliska możesz zapoznać się z tajemniczą i inspirującą chińską kulturą oraz powalczyć o wyjątkowo okazałe nagrody pieniężne.

Zanim jednak to zrobisz, zapoznaj się z naszą recenzją gry i potrenuj na slocie Chinese New Year bez rejestracji. Darmowy automat hazardowy znajduje się na naszej stronie. Nie posiada żadnych limitów. Graj i zdobywaj cenne doświadczenie tak długo, jak tylko chcesz przed wizytą w kasynie online na prawdziwe pieniądze.

Bonusy i tabela wypłat na automacie Chinese New Year

Granie w Chinese New Year automat jest wyjątkowo okazałe także ze względu na oferowane bonusy. Co prawda dostępne są tylko dwie funkcje, ale kiedy spojrzysz na zasady ich działania, zrozumiesz, że masz do czynienia z korzystnymi regułami.

  • Wild – dziki symbol spełnia swoją podstawowę rolę, a więc zastępuje inne symbole, pomagając przy tym tworzyć wygrywające układy w grze.
  • Mnożnik – stosowany jest progresywny mnożnik, gdzie każdy kolejny układ powoduje aktywację wyższego mnożnika na następnym obrocie. Kolejno są to mnożniki: x2, x4, x8, x16 oraz x32. Kombinacja kończy się i zaczyna od początku, kiedy na bębnach nie zobaczysz wygrywającego układu. Jak zatem widać, przy największej dawce szczęścia, możesz kręcić z mnożnikiem x32.

Od razu przejdźmy do tabeli wypłat. Wszystkie symbole w grze powiązane są z chińskim nowym rokiem i tamtejszą kulturą. Wszystkie działają też w jednakowy sposób. Otóż, najmniejszy płatny układ składa się z trzech, a najwyższy z pięciu jednakowych symboli. Oczywiście, każda kombinacja w grze może być uzupełniona wspomnianym już symbolem bonusowym Wild. Spójrz na tabelę wygranych.

Symbole w grze Maksymalna wygrana
Zodiak x40
Czerwona maska x28
Żółta maska x20
Romb x16
Lampion x12
Prostokąt x3
Monety x2.5
Fajerwerki x2.2
Ciasteczka x2

Charakterystyka i cechy automatu Chinese New Year

Jak już wskazaliśmy, jest to wideo slot, bazujący na orientalnej kulturze, a konkretniej na chińskim kalendarzu. Wiele nowych symboli może z jednej strony wprowadzić w małe zakłopotanie, ale z drugiej strony, jest niesamowitym katalizatorem emocji i okazją do poznania czegoś zupełnie nowego. Automat wydany przez Evoplay posiada jeden z najbardziej powszechnych układów pola gry, składający się z pięciu bębnów, rozmieszczonych w trzech rzędach. Do nieustannej dyspozycji gracza pozostaje aż 25 wygrywających linii, wspomniany symbol Wild oraz progresywny mnożnik wygranej, podwajany z każdym wygrywającym układem w serii. Zastanawiasz się, kto może grać w Chinese New Year automat do gry? Dosłownie każdy. Proste zasady, a do tego szerokie spektrum stawek jest tego najlepszym dowodem. Minimalny zakład to jedyne 0.1 żetonu, a maksymalny nawet 500 żetonów na pojedynczym obrocie bębnami tej maszyny.

Gra posiada wysokie RTP 96.98% oraz średnio-wysoką zmienność, która jest odpowiednią kompozycją zarówno wysokości, jak i częstotliwości wygranych. Nie ma co prawda darmowych spinów, jackpota czy gamble, ale opisane funkcje bonusowe są wystarczające, żeby każdy z graczy mógł próbować sięgać po duże wygrane. Na sam koniec warto też wspomnieć o usprawnieniach i dostępności automatu na telefonie komórkowym. Napisany w technologii HTML5 slot jest dostępny dla każdego rodzaju i modelu telefonu. Wśród usprawnień wyróżnić możemy funkcję automatycznych obrotów, spację jako przycisk play, strzałki jako przyciski zmieniania stawki zakładu oraz możliwość aktywowania szybszego trybu gry tzw. turbo spin.

Jak zacząć grę w Chinese New Year?

Na sam początek sugerujemy wypróbować Chinese New Year demo, a dopiero później przejść do automatu do gry na prawdziwą kasę. Owszem, darmowy automat też wymaga znajomości chociażby podstawowych zasad. Te zostały opisane przez producenta w zakładce, kryjącej się pod okrągłym przyciskiem “i” (lewy dolny narożnik automatu). Okno z grą przepełnione jest wieloma elementami orientalnej, chińskiej kultury. Robi ogromne wrażenie, ale na całe szczęście nie wpływa negatywnie na intuicyjność i prostotę obsługi tego automatu hazardowego. Evoplay zadbał bowiem o odpowiednie rozmieszczenie przycisków gry w należytych temu miejscach.

  • Na środku ekranu znajdują się bębny.
  • Tuż nad nimi widoczne są pola z mnożnikami wygranej. Podświetlony zostaje zawsze aktywny mnożnik.
  • Pod bębnami ujrzysz wszelkie informacje i przyciski, służące do gry.
  • Balance to rzecz jasna pole, w którym masz podgląd na swoje bieżące saldo konta.
  • Bet to pole, w którym za pomocą plusa i minusa zmieniasz wysokość zakładu na obrót według własnych preferencji.
  • Na środku znalazł się duży okrągły przycisk obrotu. Ma dwie funkcje. Pojedyncze kliknięcie wprawi bębny w ruch, a przytrzymanie pozwala aktywować automatyczną grę, za pomocą wyboru liczby automatycznych obrotów.
  • Na prawo umieszczono pole win, wyświetlające ostatnią wygraną.
  • Skrajnie po prawej znalazło się miejsce dla kilku przycisków personalizacji. Symbol dolara przekieruje Cię bezpośrednio do zasad automatu do gry. Dwie strzałki w prawo to aktywacja turbo spina. Głośnik to wyłączanie i włączanie dźwięku. Koło zębate to dodatkowe ustawienia, a cztery strzałki rozproszone w narożniki umożliwiają przejście do gry na pełnym ekranie.

Bębnami możesz obracać także spacją, a stawkę zmniejszać i zwiększać za pośrednictwem strzałek. Obie te funkcje możesz aktywować bądź dezaktywować według potrzeb w ustawieniach automatu. Co warto wiedzieć jeszcze przed grą w Chinese New Year? Możemy udzielić Ci kilku wskazówek. Najpierw przeczytaj zasady, później pograj około 15 minut w darmową wersję i dopiero na końcu, ruszaj na podbój automatu na prawdziwe pieniądze. Przed grą ustal budżet i graj za nie więcej, niż 2-5% budżetu na każdym obrocie.

Chinese New Year – opinia podsumowująca

Zdecydowanie w tym miejscu możemy polecić opisany automat. W Chinese New Year gra potrafi dostarczyć sporo emocji. A te przecież są poszukiwane przez zarówno początkujących, jak i już doświadczonych graczy kasyn online. Wypróbuj zatem ten wyjątkowy slot!

Wszystko rozpoczyna się od oryginalnego i dla większości tajemniczego motywu automatu. Po chwili zaczniesz odkrywać kolejne symbole, progresywne mnożniki wygranej oraz wysokie nagrody. Mamy nadzieję, że się poszczęści i wygrasz! Tego oczywiście życzymy! Powodzenia!