Dazzle Me

Star Star Star Star Star

Dazzle Me recenzja gry hazardowej

Dazzle Me to gra bębnowa skonstruowana na trójkątnym ekranie do gry. To nietypowe rozwiązanie zagwarantowało sukces tego tytułu na ogólnoświatowym rynku. Wiele współczesnych kasyn posiada tę grę w swojej ofercie, a darmowa wersja Dazzle Me do dyspozycji naszych czytelników już teraz zagościła na naszym portalu. NetEnt to dystrybutor i producent recenzowanego dziś slota. Dazzle Me automat do gry to klasyczny slot z szeregiem nietypowych rozwiązań, a motywem przewodnim w całej rozgrywce są szlachetne kamienie, futurystyczne otoczenie i kilka hazardowych symboli szczęścia. Zagraj w tę nietypową wersję slota i sprawdź swoje szczęście w nowym układzie bębnów. Przetestuj nową konwencję studia NetEnt i pochłoń się rozgrywce bez rejestracji i bez depozytów. Uruchom automat Dazzle Me demo na wirtualną kasę i nabierz doświadczenia do gry w  prawdziwym kasynie.

Promocje w automacie Dazzle Me

Podczas rozgrywki w Dazzle Me może zostać aktywowanych kilka interesujących funkcji. Poniżej prezentujemy komplet oferty bonusów i promocji wprost z regulaminu gry:

  • tryb Dazzling Wild Reels – Wild Reels to dodatek do standardowej gry, który posiada szczególną funkcjonalność. Niebieski diament jako symbol WIld może pojawić się na dowolnym bębnie od 1-5 oraz w dowolnej ilości przy tej samej rundzie. POjawienie się tej ikony jest równoznaczne z wylosowaniem jakiejkolwiek ikony, co w praktyce oznacza, że w miejscu Diamentu może pojawić się dowolna ikona, tak by uzupełnić brakującą kombinację.
  • oferta na darmowe spiny – tabliczka free spins to kolejny symbol bonusowy, który w przypadku wykręcenia od 3 do 5 kompletów aktywuje bardzo ciekawy tryb darmowych gier bonusowych. W zależności od liczby wykręconych tabliczek slot automatycznie rozpoczyna od 8 do 16 darmowych zakręceń za poprzednią stawkę z gry.
  • opcja Linked Reels – ten system gry może być aktywowany tylko podczas free spinów. W Linked Reels każdy bęben losuje ten sam symbol, a kolejny wyświetla dokładnie te same elementy.

Jak na każdego slota przystało, Dazzle Me gra ma udostępnioną pełną tabelę wypłat kombinacji dla każdego dostępnego symbolu w grze. Dzięki temu gracze mogą sprawdzić, ile tak naprawdę można wygrać za komplety wykręconych ikon. Poniżej podajemy tabelę z propozycjami wygranych dla połowy najwyższej stawki:

Symbol x3 x4 x5
Siódemki 12 30 200
Dzwonek 8 15 100
Czerwony, Fioletowy 4 8 30
Zielony i niebieski kamień 3 5 20

Statystyki i specyfikacja gry Dazzle Me

Producentem gry jest renomowane studio NetEnt, dzięki czemu już od pierwszych chwil można jej zaufać i poczuć dobry klimat prawdziwych gier hazardowych. Slot cechuje się oryginalnym podejściem do rozliczania wygranych, a to dzięki nietypowemu ekranowi do gry. Dwa pierwsze bębny posiadają tylko 2 rzędy ikon, kolejne dwa mają już 4 a ostatni to aż 5 rzędów w jednym bębnie. Taka konfiguracja widoku pozwoliła na aktywowanie aż 76 linii wypłat, co w tak małym zakresie oznaczać może bardzo wiele szans na zwycięstwo.

Rundy w grze Dazzle Me automat można grać pojedynczo lub w serii z wykorzystaniem trybu autoplay. Zakłady na pojedyncze zakręcenia rozpoczynają się od 20, a kończą na 200 żetonach. Szansa na zwycięstwo jest bardzo wysoka i zagwarantowana przez procent zwrotu RTP 96,90 %. W ofercie rozrywkowej Dazzle Me aktywne są tryby specjalne opisane w powyższym akapicie. Dazzle Me online ma darmowe spiny, swoją wersję mobilną bez pobierania oraz tryb pełnoekranowy. Niestety wielbiciele funkcji Wild i trybu wieloosobowego oraz Jackpotów mogą być zawiedzeni – slot nie posiada tego typu udogodnień.

Porady dotyczące rozgrywki w Dazzle Me

Automat bardzo czytelnie sygnalizuje wszystkie zwycięskie kombinacje. Gra od razu wykrywa wypłacalne komplety i oddziela je pojedyncza linia, sygnalizując przy tym wartość poszczególnych zestawów ikon. Widok okna gry, ścieżka audio i inne cechy są bardzo dobrze dobrane i działają fenomenalnie. U dołu ekranu aktywne są wszystkie przyciski do obsługi gry, buttony do ustawiania stawki, aktywacji bębnów i odnośnik do regulaminu. Rekomendacją naszego portalu jest indywidualne zapoznanie się z regulaminem w każdej grze hazardowej, ponieważ zawsze warto sprawdzić aktualne stawki i zasady panujące w grach online.

Wspomniana wcześniej wersja mobilna gry to bardzo dobra propozycja dla zwolenników gry w dowolnej lokalizacji. Dzięki zastosowaniu nowych technologii NetEnt wydał grę, która bez problemów działa na każdym urządzeniu mobilnym z dowolnym ekranem. Atutem Dazzle Me bez rejestracji z naszej strony jest to, że nie trzeba jej pobierać oraz to, że nie wymaga żadnych dodatkowych aplikacji.