Divine Fortune

Star Star Star Star Star

Divine Fortune opis i recenzja slotu

Ten boski slot to produkt jednego z najbardziej popularnych dostawców na rynku gier hazardowych – studio NetEnt. Jest to szwedzka firma, która dominuje świat gamblingu już od ponad 20 lat. Divine Fortune gra została stworzona bazując na motywie greckiej mitologii i niebios. Pełna mitycznych stworzeń i pięknych bóstw, maszyna zabierze Cię na niezapomnianą przygodę.

Rozgrywka toczy się tradycyjnie na 5 bębnach i znajdziesz tu wiele bonusów i funkcji specjalnych. Wypróbuj Divine Fortune bez rejestracji i całkowicie za darmo na naszej stronie internetowej. Kiedy już opanujesz slot, możesz skorzystać z szansy na wygranie prawdziwych pieniędzy w licencjonowanym kasynie online.

Dodatki w formie bonusów Divine Fortune

Jeden z ważniejszych symboli występujących na tej maszynie jest biały pegaz. Pełni on rolę symbolu Wild, co oznacza, że w kombinacji wygrywającej może on zastąpić każdy inny jej element (wyjątkiem jest Scatter i symbol bonusowy), umożliwiając Ci więcej wygranych. W momencie kiedy to nastąpi, pegaz opada o jedno miejsce na bębnie niżej, a Ty dostajesz darmowy spin, z możliwością uruchomienia Wild on Wild Feature, kiedy to cały bęben zamieni się w jeden wielki symbol Wild. Dodatkowe spiny będą trwać do momentu, aż ostatni symbol białego pegaza opadnie z bębnów.

Innym ważnym symbolem jest złota moneta. Za każdym razem, kiedy taki symbol bonusowy wyląduje na ekranie gry hazardowej w trakcie Wild on Wild Feature, zostanie on zabrany do stojącej po prawej stronie ekranu wazy. Kiedy ważą się zapełni, gra uruchomi tryb Jackpot Bonus Game. Gdzie Twoim zadaniem będzie wylosowanie jak największej ilości złotych monet na planszy 5×3. Sprezentowane zostaną Ci wtedy 3 spiny, a każdorazowe wylosowanie monety przywraca pozostałe spiny do 3. Cały rząd monet to wygrany Jackpot, którego wartość zależy od postawionego zakładu:

  • Minor Jackpot = 1 rząd monet
  • Major Jackpot = 2 rządy monet
  • Mega Jackpot = 3 rzędy monet

Trzeci symbol specjalny w grze Divine Fortune online to standardowy Scatter (Free Spins), który uruchomi darmowe spiny, kiedy na bębnie trafi się ich co najmniej 3. W takim przypadku Divine Fortune nagradza cię 5 darmowymi grami. Każda wygrana to symbole tego samego rodzaju, wylosowane na jednej z aktywnych linii wygrywających, wypłacanych zgodnie z tabelą wypłat i postawionym zakładem.

Symbol/Ilość 3x 4x 5x
Postać Medusy 20 80 600
Lew 18 60 400
Minotaur 16 50 300
Gryf 14 40 200
K, A 7 18 80
J, Q 6 15 60

Podstawowe informacje o Divine Fortune

Divine Fortune automat do gry w formie video slotu od NetEnt, posiada 5 klasycznych bębnów o 3 miejscach i 20 stale aktywnych linii wygrywających. Grając masz możliwość postawić zakład wahający się od 20 do 200 monet, których wartość jest zmienna (0,01 – 0,5). RTP, jakiego możesz się spodziewać na maszynie to wartość bliska 96,6%. Do tego grę urozmaicą Ci 3 symbole specjalne – Wild, Scatter i Bonus, a co za tym idzie, darmowe spiny, 3 różne Jackpoty i inne rundy bonusowe. Aktywny w grze tryb Autoplay ułatwi Ci rozgrywkę na slocie.

Divine Fortune jest dostępne również w wersji mobilnej, dzięki czemu możesz korzystać ze slotu kiedy i gdzie chcesz. Dzięki technologii HTML5 wystarczy odpalić grę w odpowiedniej przeglądarce, a maszyna sama dostosuje swój interfejs do ekranu Twojego urządzenia.

Rozgrywka na automacie Divine Fortune

Divine Fortune automat jest bardzo prosty jeśli chodzi o jego użytkowanie. W samym centrum u dołu ekranu znajdziesz okrągły przycisk który uruchamia spiny. Po lewej od niego znajdują się ustawienia gier automatycznych, gdzie zdefiniujesz ich ilość oraz moment w którym powinny się one zatrzymać. Zaraz obok pod Level, za pomocą dwóch przycisków, zmienisz stawkę za spin, a po prawej pod Coin Value, edytujesz wartość pojedynczej monety, która na bieżąco będzie uaktualniać ich ilość pod Coins.

W lewym dolnym rogu ekranu zauważysz ikonkę “i” pod którą kryje się tabela wypłat, przebieg linii wygrywających, zasady gry oraz wszelkie informacje dotyczące Divine Fortune online, z którymi jako nowy użytkownik powinieneś się zapoznać przed rozpoczęciem rozgrywki.

Szata graficzna Divine Fortune została wykonana w sposób bardzo estetyczny. Mimo przewagi beżu i kamienia, kontrastująca czerwień i elementy złota nadają Divine Fortune tego boskiego bogactwa. Jeśli chodzi o dźwięki maszyny, zostały one stworzone przez NetEnt specjalnie dla tego slotu. Muzyka zabierze cię prosto w niebiosa greckiego Olimpu.

Divine Fortune – podsumowanie

Gra Divine Fortune od NetEnt to kolejne świadectwo wysokiego poziomu i jakości produktów tej firmy. Rozgrywka na slocie jest wyjątkowo ciekawa i daje wiele możliwości zwiększenia wygranych oferując dodatkowe tryby gry. Grafika automatu oraz jego interfejs to sama przyjemność dla oka. Niezależnie od tego, czy jesteś graczem już doświadczonym, czy też dopiero zaczynasz swoją karierę w świecie gamblingu, Divine Fortune to automat, który powinien znaleźć się na Twojej liście gier do wypróbowania. Wersja Divine Fortune demo dostępna jest za darmo na naszej stronie internetowej, gdzie również można spróbować inne rodzaje gier typu sloty Hot Spot. Sam przekonaj się o boskości tego slotu, a my życzymy Ci jak największych wygranych.