Dolphin Gold

Star Star Star Star Star

Dolphin Gold – recenzja gry

Tematyka oceanów, wody i podmorskiego życia na automatach wykorzystywana jest niezbyt często. Pojawiają się gry z Posejdonem w roli głównej, to fakt – te jednak często skupiają się bardziej na mitologii niż na konikach morskich i innych podwodnych istot. Dlatego granie w takie produkcje jak Dolphin Gold automat do gry jest niezwykle przyjemne i wciągające!

To nieco starszy automat, który swoją premierę miał w roku 2014. Mimo tego wciąż wygląda świetnie i swoim designem, animacjami i tematyką bije na głowę wiele produkcji, które wyszły w ciągu ostatnich kilku lat. Jest to także gra z wieloma dodatkowymi funkcjami i bonusami, dlatego wybierając ten automat łatwo jest zatracić się na długie godziny.

Możesz przekonać się o tym sam, uruchamiając Dolphin Gold demo, które dostępne jest na naszej stronie. By to zrobić, nie będziesz musiał nawet tworzyć konta – wystarczy, że uruchomisz automat, by móc grać bez ograniczeń. To też świetny sposób na przygotowanie się do rozgrywki o realne pieniądze w legalnym internetowym kasynie.

Jakie bonusy można zdobyć w Dolphin Gold?

Tak jak pisaliśmy we wstępie, tym, co wyróżnia automat to ilość dostępnych bonusów. Pierwszym z nich jest symbol Wild, występujący jako delfin. Pojawia się zwykle w parach, ale zdobyć go można wyłącznie na bębnach 2,3 oraz 4. Tak jak w innych grach, jest on w stanie zastąpić dowolny inny symbol. Jednak symbol ten w Dolphin Gold automat posiada jeszcze jedną funkcję – podwaja wszystkie wygrane zdobyte przy jego pomocy.

Co więcej, gwarantuje on też   w momencie zdobycia jego większej ilości. Za jednym razem można zdobyć ich aż 21, jeżeli delfin pojawi się na wszystkich możliwych polach. Najmniejsza liczba darmowych spinów przyznawana jest za 6 symboli i wynosi 3 obroty bez płacenia.

Podczas darmowej rozgrywki na bębnach pojawić się może dodatkowy symbol Wild – tytułowy Złoty Delfin. Jego działanie jest takie samo, chociaż on nie może zastąpić klasycznego symbolu Wild. Przewagą złotej wersji jest to, że pojawia się też na bębnie 5. Podczas gry bonusowej można zdobyć też kolejne darmowe obroty – zasady ich przyznawania są takie same, jak podczas normalnej zabawy.

A co z pozostałymi symbolami? Te nie oferują żadnych bonusów, jednak świetnie wpisują się w podmorski klimat automatu – na bębnach zobaczysz ryby czy żółwie. A wygrane, które gwarantują? Poniżej prezentowane są stawki, które mnożone są przez zakład na jedną linię automatu:

Symbol x3 x4 x5
Płaszczka 30 125 500
Żółw 25 60 125
Ryby 15 50 100
Rafa, Konik 10 25 75
K, Q, J 5 10 50
10, 9 5 10 25

Pamiętaj też, że stawki te prezentujemy bez mnożnika symbolu Wild – jeżeli w wygrywającej kombinacji go zdobędziesz, twoja wygrana będzie dwa razy większa!

Czym cechuje się Dolphin Gold?

Omówmy teraz samą budowę tego automatu. Dolphin Gold składa się z 5 bębnów, a na każdym z nich umieszczone są 4 linie. Taka budowa jest nieco rzadziej spotykana, ale to, co naprawdę wyróżnia tę grę to aż 40 linii wygrywających! Co więcej, nie są one niezmienne – ich ilość bez problemu można dostosować wedle uznania, tym samym zmniejszając koszt jednej gry, ale i ograniczając szanse na zdobycie wypłaty.

Co do samego kosztu – Dolphin Gold gra hazardowa stawkę oblicza poprzez pomnożenie ilości linii wygrywających przez stawkę na jedną linię. Przykładowo, jeżeli gramy ze wszystkimi liniami aktywnymi, a nasz zakład na jedną wynosi 2 kredyty, całkowity koszt jednej gry to 80 kredytów. Maksymalnie zakład, już po pomnożeniu, może wynieść grającego 400 kredytów. W przypadku najtańszej gry – z jedną linią – taka gra kosztować będzie 0,01 kredyt!

Warto jest też wspomnieć o RTP automatu, czyli przybliżonej szansie na zwrot zainwestowanych w automat pieniędzy – w przypadku tej gry wynosi on 95,30%, co jest wynikem przyzwoitym. Patrząc na to, ile szans na wysokie wygrane ma gracz, takie RTP wcale nas nie dziwi!

Gra działa także na urządzeniach przenośnych – niezależnie od tego, czy chcesz grać na tablecie czy telefonie, slot zawsze dostosuje się do twojego wyświetlacza. Dzięki temu, że nie wymaga ona pobierania aplikacji, a uruchamia się bezpośrednio przez przeglądarkę nie musisz się też obawiać niezgodności programu z oprogramowaniem twojego urządzenia.

Przebieg rozgrywki w Dolphin Gold

Jeżeli chcesz zagrać na tym slocie, warto, byś wiedział, jak dokładnie się za to zabrać. Przede wszystkim, przed pierwszym spinem warto jest zawsze przeczytać instrukcję obsługi. Na tym automacie znajdziesz ją w sekcji ustawień, w które możesz wejść naciskając na przycisk w prawym górnym rogu ekranu – przedstawiającym koło zębate. Po jego naciśnięciu wybierz sekcję oznaczoną literą “i”. Tam znajduje się dokładna tabela wypłat, rozpisane są wszystkie linie wygrywające oraz dokładne zasady rozgrywki.

Gdy wyjdziesz już z instrukcji możesz przejść do pierwszej sekcji, oznaczonej monetami. Tam ustawisz koszt rozgrywki, korzystając z dwóch suwaków. Pierwszy odpowiedzialny jest za określenie ilości linii wygrywających, drugi za stawkę na jedną linię. Całkowity koszt rozgrywki zobaczysz na górze ekranu. Co więcej, jeżeli wybrana stawka jest wyższa, niż twoje środki na koncie, linie będą czerwone.

Dolphin Gold online uruchamia się okrągłym przyciskiem po prawej stronie. Obroty bębnów są dosyć wolne i niestety nie ma możliwości ich przyspieszenia, ale gra posiada funkcję autogry, którą także uruchomisz z opcji.

Górna część automatu poza informacją o obecnej stawce zakładu prezentuje też twoje saldo – po lewej stronie – oraz ostatnią wygraną – po prawej. Na wyświetlaczu w momencie wygranej zobaczysz też dokładnie które linie wygrywające nagrodziły cię wygraną, a w przypadku naprawdę dużych zdobyczy gra uraczy cię specjalnymi animacjami. Na bokach automatów widnieje też informacja, ile linii jest obecnie aktywnych, natomiast nie możesz ich sprawdzić bezpośrednio na slocie – by sprawdzić, jakie linie nagrodzą cię wygranymi musisz ponownie wrócić do zasad gry.

Dolphin Gold – co sądzimy o tym automacie?

Tak jak pisaliśmy we wstępie, gry o takiej tematyce są niezwykle rzadkie, więc nawet wyłącznie dla klimatu warto zapoznać się z tym slotem. Dolphin Gold oferuje jednak znacznie więcej niż mniej popularną tematykę. To slot o wielu świetnych funkcjach, posiada darmowe spiny i wysokie wygrane – o taką kombinację naprawdę ciężko!

Jeżeli pomimo tego nie jesteś jeszcze przekonany co do tej gry, koniecznie sprawdź Dolphin Gold bez rejestracji na naszej stronie – gwarantujemy, że po kilkunastu minutach spędzonych z tym automatem będziesz chciał grać o prawdziwe pieniądze w internetowym kasynie!