Dolphins Pearl

Star Star Star Star Star

Dolphins Pearl recenzja automatu do gry

Dolphins Pearl zabierze nas w podróż po głębinach oceanu. Wśród bogatej fauny i flory, otoczeni pięknymi podwodnymi widokami poszukiwać będziemy delfinów i ich pereł. Te dwa symbole są najdroższe i to one przyniosą nam największe wygrane. Oba też posiadają specjalne możliwości, które pomogą nam na różne sposoby. Dolphins Pearlzostało wyprodukowane przez firmę Novomatic. Tak jak zwykle bywa w tytułach tej firmy zawsze przedstawiona zostaje nam konkretna historia w której będziemy musieli rywalizować. Choć klimat przyjaznych rybek nie wydaje się bardzo groźny to zastawionych zostanie na nas kilka drobnych pułapek.

Na naszej stronie udostępniamy wersję Dolphins Pearl bez rejestracji. Trening w darmowych wersjach gry online jest najlepszym sposobem na poznanie zasad danego tytułu i opracowanie swojej indywidualnej strategii. W wersji demo możemy popełniać błędy bez konsekwencji. Gdy zabraknie nam żetonów wystarczy zrestartować ono przeglądarki, aby rozpocząć od początku. Gdy jednak zaczniemy grać na prawdziwe pieniądze decyzje będziemy musieli podejmować dużo bardziej rozważnie. Granie na pieniądze powinno być poprzedzone dobrym przygotowaniem w wersji Dolphins Pearl demo. Rozgrywka na pieniądza jest możliwa tylko w licencjonowanych kasynach online.

Bonusy, promocje i nagrody w Dolphins Pearl

Podwodny świat Dolphins Pearl skrywa w sobie kilka ciekawych rozwiązań i symboli. Uśmiechnięty delfin działa jako wild. Zastępuje inne symbole na liniach dodatkowo mnożąc wygraną x2. Wild nie zastąpi tylko scattera. Nim jest tytułowa perła. Jeśli perła zostanie trafiona przynajmniej 3 razy podczas jednego obrotu przechodzimy do 15 darmowych spinów. Rozgrywane są one na standardowych zasadach. Dodatkowo wszystkie wygrane w trakcie darmowych spinów mnożone są przez 3.

Do graczy ceniących sobie odrobinę ryzyka przygotowana została gra ryzyka. Po każdorazowej wygranej mamy możliwość wejścia do niej, aby spróbować szybko powiększyć swoją wygraną. Gra polega na odgadywaniu kolorów kart. Mogą być one czerwone, albo czarne. Dobra odpowiedź powoduje podwojenie wygranej. Zła odpowiedź zatraca naszą sumę z którą podeszliśmy do gry ryzyka. Po jednej poprawnej odpowiedzi możemy wejść do następnej, albo zrezygnować z niej odbierając aktualną wygraną. Gramy tak do wycofania się albo pierwszej pomyłki. W tabeli poniżej opisaliśmy cały podwodny świat Dolphins Pearl dla wszystkich 9 linii i zakładu 2 kredyty na jedną

Symbol x2 x3 x4 x5
9 4 10 50 200
10, J, Q 10 50 200
A, K 20 100 250
ryby 30 150 500
Konik morski 40 200 800
Krab, płaszczka 4 50 250 1,500
delfin 20 500 5,000 18,000
perła 36 90 360 9,000

Cechy automatu Dolphins Pearl

Dolphins Pearl automat do gry to produkcja firmy Novomatic. Jest to wideo slot zanurzony w głębinach oceanu. Ilość bębnów jest stała i wynosi 5 sztuk. Nie można tego powiedzieć o ilości linii wygrywających, ponieważ ich ilość jest zmienna. Minimalnie jest 1 linia, maksymalnie 9. Zakład całkowity w grze jest sumą kilku składowych. Wpływ mamy na zakład na linię, który możemy zmieniać w zakresie od 1 do 200. Mnożąc przez ilość linii wyniesie od 1 do 1,800 kredytów na obrót. Wpływ mamy także na wartość pojedynczego kredytu. Najmniejsza możliwa wartość kredytu to 0,5. Maksymalna wartość kredytu wynosi 10. Modyfikując ten parametr zmieniamy wysokość salda powodując, że gra jest bardziej agresywna dla wyższej wartości kredytu oraz spokojniejsza dla niższej wartości.

Współczynnik zwrotu dla gracza wynosi 95,3%. Jest to wartość bliska średniej dla podobnych wideo gier. Dolphins Pearl online został wyposażony w symbole specjalne wild i scatter. Można także zagrać w rundzie darmowych spinów. Innych rund bonusowych nie zastaniemy. Nie będzie także jackpota, ani możliwości gry w więcej niż jedną osobę. Tryb gry automatycznej nie daje szans na wskazanie jakichkolwiek warunków wstrzymania. Gramy tak do ręcznego wyłączenia, albo braku środków na koncie. Automat powstał w technologii HTML5, dzięki czemu można grać na dowolnym urządzeniu posiadającym przeglądarkę internetową i dostęp do internetu. Może to być smartfon czy tablet. Nie ma znaczenia jaki system operacyjny posiada. Gra i tak się uruchomi i będzie działała bez problemu.

Jak grać by wygrać w Dolphins Pearl?

Układy tworzone są od lewej do prawej strony zaczynając od pierwszego bębna. Linie wygrywające można podglądnąć zmieniając ich ilość. Zasady gry zostały dość mocno ukryte.  Aby się do nich dostać musimy przeklikać kilka opcji. Najpierw wchodzimy do “paytable”. Ten przycisk znajduje się na dolnym interfejsie. Następnie przycisk “gamble” zmienia się w “more info” i to właśnie tam zostały ukryte zasady gry. Kolejne karty zasad wyświetlamy klikając więcej razy na przycisk “more info”. Gracze, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą grą powinni się z nimi dobrze zapoznać. W zasadach gry opisane zostały wszystkie istotne aspekty automatu.

Slot ma dobrze zaplanowaną budowę. Na samej górze jest nazwa gry. Przeważającą część ekranu zajmują obracane bębny. Po ich lewej i prawej stronie znajdują się numery linii wygrywających. Pod spodem znajduje się całe sterowanie grą. Ponad przyciskami znajduje się pasek z komunikatami z gry. Od lewej strony kolejne przyciski i symbole będą oznaczały:

  • Credit – aktualne saldo gracza,
  • Lines – zmiana ilość aktywnych linii wygrywających,
  • Bet / line – wysokość stawki w odniesieniu na jedną linię wygrywającą,
  • Bet – wyświetla zakład całkowity czyli iloczyn ilości linii i wysokości stawki na jedną linię,
  • 1 credit – Wartość jednego kredytu. Jego zmiana wpływa na wysokość salda,
  • Paytable – wyświetlenie tabeli wypłat,
  • Gamble / More info – Gamle wchodzi do gry ryzyka. More info jest dostępne po wejściu do tabeli wypłat,
  • Start – rozkręca bębny,
  • Autoplay – uruchomienie gry w trybie automatycznym.

Grafiki w grze są dopracowane, animacje są płynne. Slot jest utrzymany w kolorze niebieskim, wszystkie nisko punktowane znaki są tego samego, niebieskiego koloru. Pomimo tego nie ma problemu z ich odróżnieniem.

Dolphins Pearl automat – podsumowanie

Dolphins Pearl gra to bardzo dobrze dopracowany i solidny automat. Opowiada ciekawą historię, posiada bonusy umilające rozgrywkę. W trakcie darmowych spinów i symbolu wild wygrane są dodatkowo mnożone. Korzystając z gry ryzyka możemy w szybki sposób spróbować pomnożyć swoją wygraną. Dobre przygotowanie z wersji demo pozwoli nam określić jak długo warto korzystać z gry ryzyka. Dolphins Pearl to bardzo interesujący automat do gry. Jeśli szukasz wyjątkowej gry, to dobrze trafiłeś. Za darmo możesz zagrać na naszej stronie internetowej, do czego gorąco zachęcamy. Życzymy wysokich wygranych.