Dragon Spin

Star Star Star Star Star

Dragon Spin – darmowy slot online

Dragon Spin automat do gry to jeden z najciekawszych naszym zdaniem produktów z portfolio firmy Bally. Gra jest maszyną slotową wideo z cechami gry typu Hot Spot, wydana na rynek w 2015 roku. Tytuł ten szybko zyskał sobie sporą popularność wśród graczy z całego świata dzięki połączeniu niskiej zmienności z wysokimi wygranymi. Dziś zaprezentujemy Ci tę grę bliżej.

Oczywiście znajdziesz także Dragon Spin demo w naszej witrynie internetowej. Pozwoli Ci to zagrać w tę maszynę slotową bez konieczności płacenia. To z pewnością najlepszy sposób na to, by lepiej zaznajomić się z tym tytułem, nabrać praktyki, poznać interfejs i działanie funkcji specjalnych oraz zobaczyć, jak często padają wygrane w tej grze.

Oczywiście dostęp do tej gry jest zupełnie bezpłatny i nie ma także żadnych wymogów do spełnienia. Możesz grać w Dragon Spin bez rejestracji i bez logowania, bez płacenia za grę, bez zapisywania się do naszego biuletynu i bez konieczności spełniania jakichkolwiek innych wymogów. Po prostu otrzymujesz od nas możliwość grania w gry hazardowe za darmo, a my niczego nie oczekujemy w zamian! Potem możesz przejść do kasyna i zacząć grać w tę grę lub w wiele innych na prawdziwe pieniądze – nabyte u nas doświadczenie z pewnością Ci się bardzo przyda!

Opcje dodatkowe dla gry Dragon Spin

Dragon Spin automat znany jest z tego, że dysponuje ogromną liczbą ciekawych rozwiązań, zatem zamierzamy je teraz opisać nieco bliżej. Zacznijmy od tego, że dostępne w grze Wildy mają wiele dostępnych funkcji i odmian:

  • Jeśli wygrasz darmowe spiny, to dostaniesz jednocześnie ciekawą funkcję o nazwie Raining Wilds, czyli spadające Wildy. Na początku każdego spinu na bębnach ujrzysz od 3 do 10 Wildów.  Zostają one do zakończenia spinu i naturalnie wliczane są do każdej wygrywającej kombinacji.
  • Inną odmianą Wildów dostępnych w trakcie darmowych spinów są Persisting Wilds, czyli Wildy stałe. Jeśli w trakcie darmowego spinu taki Wild pojawi się na bębnie, to pozostanie w tym konkretnym miejscu do zakończenia całej rundy darmowych spinów.

Oprócz tego mamy oczywiście klasyczne Wildy, czyli czerwone symbole z napisem WILD. Drugim istotnym symbolem jest BONUS. Zapewnia on darmowe spiny, jeśli pojawi się na bębnach 2,3 i 4. Ponadto w takim wypadku gracz otrzymuje także dodatkową grę bonusową o nazwie DRAGON SPIN, która pozwala na wylosowanie konkretnej odmiany darmowych spinów. Dostępne opcje to RAINING WILDS, REEL BLAST lub PERSISTING WILDS.

Ciekawą opcją jest gra bonusowa o nazwie Tajemnicze spiętrzone bębny. Każdy bęben zawiera specjalny symbol, który może zostać zastąpiony przez dwa lub trzy inne symbole, wybrane losowo, podczas kręcenia bębnami. Co ważne – każdy symbol specjalny zawsze zostanie zastąpiony przez ten sam symbol. A to pozwala traktować to rozwiązanie jako nieco okrojony, dodatkowy Wild.

Natomiast opcja Reel Blast oznacza wygranie 5 darmowych spinów na specjalnym zestawie bębnów. Trzy środkowe bębny zostają scalone w jeden i każdy symbol jaki się na nim pojawi traktowany jest identycznie jak trzy jednakowe symbole w grze standardowej. A jak to się przekłada na wygrane w tej grze? Oto tabela nagród dla grania na maksymalną stawkę 120 monet.

Symbol 3 symbole 4 symbole 5 symboli
WILD 80 200
Symbole smoków w różnych kolorach 20 80 200
Symbole karciane 8 40 80
BONUS 120

Najważniejsze informacje na temat gry Dragon Spin

Jeśli chciałbyś poznać w pigułce podstawowe informacje na temat gry Dragon Spin online, to tutaj Ci je właśnie zaprezentujemy. O tym, że producentem tej maszyny slotowej wideo jest firma Bally i że gra została wydana na rynek w 2015 roku już wiesz ze wstępu do naszej recenzji. Ale nie wiesz tego, że jest to slot o cechach gry Hot Spot. Oparty jest o mechanikę 5×3 oraz 30 aktywnych linii wygranych. Minimalna stawka na jeden spin w tej grze może wynieść 0,30 monety, a maksymalna to aż 120 monet.

Mamy tutaj także niską zmienność oraz współczynnik zwrotu dla gracza RTP mający wartość 95,94%, co jest przyzwoitą wartością jak dla gry tego typu. Mamy tutaj także symbole Wild i Scatter, a także darmowe spiny i gry bonusowe. Znajdziemy w tej grze także tryb gry automatycznej oraz doskonałą kompatybilność z telefonami komórkowymi.

Jak się gra w Dragon Spin?

Jeśli lubisz maszyny slotowe z prostym interfejsem, to Dragon Spin gra z pewnością Cię zachwyci. Firma Bally zrobiła wszystko, by jak najbardziej uprościć obsługę swojego produktu. Dlatego też centralną część ekranu o niebieskim tle zajmuje okno z 15 efektownie zaprojektowanymi symbolami. Każdy symbol jest duży i zaprojektowany tak, by odróżniać się od pozostałych. Nie da się więc pomylić tutaj ze sobą różnych symboli, jak to czasami zdarza się w innych maszynach slotowych.  Wokół okna gry mamy elementy sterujące. Po prawej stronie znajduje się duży przycisk SPIN (czerwony z białą strzałką). W prawym dolnym rogu mamy ustawianie wysokości stawki na grę oraz informacje na temat bieżącego salda oraz całkowitej wygranej.

Po lewej natomiast znajdują się cztery duże, czerwone przyciski. Są to kolejno ustawienia dźwięku i innych parametrów, instrukcja dla użytkownika, zmiana położenia ekranu z trybu portretowego na krajobrazowy i odwrotnie, a także tryb gry automatycznej. Szczególnie istotną dla początkujących graczy pozycją powinien być drugi od góry przycisk ze znakiem zapytania. Służy on właśnie do uruchomienia okna z podręcznikiem omawiającym zasady gry i prezentującym działanie wszystkich najważniejszych jej funkcji. Jeśli więc podczas rozgrywki napotkasz na jakieś nieznane Ci rozwiązania lub sytuacje, klikając w ten przycisk dostaniesz od razu informacje na interesujący Cię temat.

Dragon Spin – tytułem podsumowania

Jesteśmy przekonaniu, że gdy tylko po raz pierwszy zakręcisz bębnami w tej grze, to szybko przekonasz się, że doskonałe opinie na jej temat nie są wcale przesadzone ani o trochę. To po prostu bardzo dobry, doskonale wykonany i przemyślany automat do gier hazardowych, z którego firma Bally naprawdę może być dumna. Możesz przekonać się o tym w praktyce, jeśli chcesz – w tym celu wystarczy, że po prostu zagrasz w wersję demo, jaką udostępniamy na naszej stronie internetowej. Życzymy przyjemnej gry i samych spinów z wysoko premiowanymi wygranymi oraz aktywujących funkcje specjalne w Dragon Spin!