Dungeon

Star Star Star Star Star

Nietypowy automat do gry Dungeon Immortal Evil

Gra kasynowa wszystkim kojarzy się z rywalizacją na obrotowych bębnach i prostych automatach retro. Oczywiście jest w tym sporo prawdy, lecz na świecie działają studia, które próbują przełamać ten schemat rozgrywki. Jedną z takich firm jest deweloper Evoplay, który dwa lata temu zaskoczył graczy innowacją, która szybko podbiła serca hazardzistów.

Wszyscy fani fabularnych gier w trybie gracza w pierwszej osobie będą zaskoczeni tą produkcją.  Automat w swojej odsłonie nawiązuje do najbardziej zaawansowanych gier komputerowych i prowadzi rozgrywkę absolutnie bez udziału znanych bębnów. Motywem tej produkcji jest rywalizacja w zamkniętym świecie mrozu, gdzie gracz steruje swoim bohaterem, zdobywa doświadczenie i walczy o najlepsze łupy z poszczególnych przeciwników.

Nie sposób opisać możliwości tej gry w kilku zdaniach. Właśnie dlatego powstała nasza dzisiejsza recenzja, z której dowiesz się więcej na temat nagród, systemu rozgrywki i innych ważnych cech tego oprogramowania. Koniecznie sprawdź treść tej recenzji i dowiedz się, jak obsługiwać slot Dungeon online. Będzie to przydatne do rozgrywki, którą możesz włączyć w dowolnej momencie na naszej stronie. Jesteśmy w posiadaniu oficjalnej gry demo, gdzie możesz przetestować nabytą wiedzę w trybie demo bez ryzyka. Sprawdź już teraz!

System bonusów i nagród specjalnych w grze Dungeon

Każdy automat działa w jednym celu – ma przyznawać graczom nagrody za szczęśliwe rundy, oczywiście zgodnie ze swoim przeznaczeniem i motywem przewodnim. W tym przypadku, jako że nie mamy do czynienia z tradycyjną gra bębnową, system rozliczania trafień, a więc wygranych rund działa nieco inaczej.

Gra Dungeon bez rejestracji to automat RPG fantasy, oferujący walki między bohaterami i szybką rywalizację bez obsługową. Nagrody w tym przypadku wypłacane są za szczęśliwe walki, na których poczet gracz otrzymuje drop. Drop to nic innego jak przedmiot za zwyciężonego walkę, który wypada z poległej postaci. Sprawdź przykładowe nagrody i dropy dla poszczególnych postaci w grze. Wartości dotyczyć przedstawione jako mnożnik stawki.

Diabeł Rękawica Róg Złoto Maska Kamień
x20 x50 x200 x1,000 x5,000
Wampir Skrzydło Poroże Figurka Medalion Kamień
x3 x5 x15 x50 x150
Pająk Noga Eliksir Sieć Medalion Kamień
x2 x3 x10 x30 x100
Wojownik Świeca List Wór Medalion Złoto
x1 x2 x5 x20 x75
Fioletowa postać Serce Eliksir DNA Pierścień Kamień
x0,5 x1 x3 x15 x50
Ognisty diabeł Czaszka Łańcuchy Plecak Pierścień Kamień
x0,3 x0,7 x2 x10 x30
Trup Kości Elixir Monety Pierścień Kamień
x0,2 x0,5 x1 x5 x20
Diabełek Pazury Kolia Złoto Pierścień kamień
x0,1 x0,3 x0,5 x2 x10

Poza tabela wypłat w grze działają losowe eventy z dodatkowymi nagrodami. Gracz podczas podróży po lochu może napotkać na:

  • MIMIC – specjalny boss w grze. Postać specjalna z opcją wygrywania dodatkowych dropów.
  • CHEST – skrzynia ze skarbami z losowym dropem.
  • BIG GAME – specjalna walka z pięcioma silnymi potworami.
  • BAD COMPANY – grupa potworów z opcją na dodatkową szansę na drop.

Poza opisanymi wyżej opcjami gry Dungeon demo pozwala zgarnąć darmowe spiny. Na wzór owocówek, w tym przypadku free spiny aktywowane są zgodnie z systemem awansu doświadczenia. Szczegółowy opis działania tej funkcji znajdziesz w regulaminie maszyny.

Ważne informacje o grze Dungeon online

Przygotowując się do gry w automat Dungeon, warto poznać jego podstawową specyfikację, by móc porównać jego potencjał do innych gier hazardowych. Ze względu na to, że system rozgrywki w tym przypadku nie może być porównany do tradycyjnych gier online, warto porównać inne statystyki produkcji. Tak na przykład Dungeon automat charakteryzuje się dość wysokim wskaźnikiem zwrotu RTp dla poszczególnej rundy. Jego wartość wynosi tutaj aż 96,2%. Dodatkowo gra jest zmienna pod względem losowości. Oznacza to dla gracza wyższą szansę na wygrywanie dropów.

Z istotnych informacji, każda runda w grze to jedna walka bohatera i potwora. Walkę, a dokładniej ewentualne dropy pochodzące z jej rozegrania można obstawiać za stawki od 0,1 do 100 kredytów na rundę. Automat ciężko sklasyfikować do jakiejkolwiek kategorii gier hazardowych za darmo. Maszyna zazwyczaj znajduje się w pozostałych i nietypowych grach online.

Zaleta tej gry jest opcja uruchomienia maszyny na urządzeniach przenośnych bez rejestracji i instalacji. Automaty tego typu są wygodne w korzystaniu dla posiadaczy smartfonów. Ich działanie wspiera technologia HTML5. Dungeon automat do gry wyposażono w kilka ciekawych funkcji specjalnych i bonusów. Gracze mogą liczyć na rozdanie nagród zgodne z wysokimi mnożnikami tabeli wygranych.

Rozgrywka w Dungeon online

Mimo stopnia zaawansowania, gra Dungeon jest banalnie prosta w obsłudze. W tej maszynie wszystko zostało świetnie zautomatyzowane. Gracz nie musi martwić się tutaj o skomplikowane funkcje i naukę obsługi gry. Wszystko dzieje się tu w pełni automatycznie. Zaawansowanie graficzne i technologiczne gry stoi na bardzo wysokim poziomie. Nietypowy system gry połączony z bardzo dobrymi animacjami sprawia wrażenie rozgrywki w prawdziwą pełnometrażową grę RPG. Dungeon gra dzięki temu przypadnie do gustu szczególnie fanom prawdziwych gier komputerowych, którzy pokochają to połączenie i wybiorą tę maszynę na dłużej.

Evoplay jako producent tej gry przygotował dla swoich graczy spis najważniejszych informacji o tym automacie do gry. Wykorzystaj ten fakt i koniecznie przeczytaj regulamin gry, aby dowiedzieć się więcej o systemie gry, częstotliwości wypadania dropów oraz o dodatkowych funkcjach specjalnych w maszynie. Na ekranie głównym znajdziesz odnośnik do menu.

Nasza relacja z gry w Dungeon online

Nasi eksperci jak dotąd testowali przeróżne gry, lecz nigdy nie mieli do czynienia z tak nietypowym systemem rozgrywki i rozliczania wygranych. Evoplay przełamał schemat rywalizacji i pokazał innym producentom, jak może wyglądać nowoczesna gra hazardowa. Odejście od tradycyjnych bębnów dla niektórych może być innowacją, zaś dla innych niedopuszczalną zmianą. Tak czy inaczej, rynek gier jest ogromny, a więc nadal każdy znajdzie w nim coś specjalnie dla siebie.

Jeśli opis gry Dungeon porwał Cię na tyle, że chcesz spróbować w niej swoich sił, to idealnie się składa. Ten automat podobnie jak setki innych gier możesz testować legalnie i za darmo na naszej stronie. Odkryj nasze recenzje. W każdej z nich masz odnośnik do gry demo, gdzie możesz bawić się za wirtualne żetony na takich samych zasadach co w prawdziwym kasynie online! Wykorzystaj tę możliwość i poznaj najlepsze gry bez depozytu!