Robots Energy Conflict

Star Star Star Star Star

Robots Energy Conflict – Recenzja Slota Online

Robots Energy Conflict online to automat hazardowy, który przeniesie Cię do nieznanej galaktyki, w której toczy się walka robotów i możesz odkrywać bliżej nieokreśloną materię. Gra została zaprojektowana i wydana przez Evoplay w 2018 roku, ale wciąż zyskuje popularność. Spora w tym zasługa oryginalnego tematu, ale też bonusów i wygranych, o których jeszcze wspomnimy w naszym tekście. Jeżeli jesteś zachęcony tymi słowami, możesz wypróbować grę Robots Energy Conflict bez rejestracji na naszej stronie internetowej. Dzięki niej będziesz miał okazję bliżej zapoznać się z zasadami darmowej gry automatu, a dodatkowo, zdobyć cenne doświadczenie, które będziesz mógł należycie wykorzystać w jednym, z prawdziwych kasyn online.

Promocje i bonusy w grze Robots Energy Conflict

Choć dostępne są tylko symbole Wild i Scatter, to opcji bonusowych za które odpowiadają jest tutaj zdecydowanie więcej. Najciekawiej wyglądają różne warianty darmowych spinów, a wszystkie z nich opisaliśmy bardzo szczegółowo poniżej.

 • Wild – jest dzikim symbolem, który zastępuje każdy symbol w grze, za wyjątkiem Scattera. Pomaga tworzyć wygrywające układy.
 • Scatter – może pojawić się wyłącznie na trzecim bębnie. Kiedy cały bęben zostanie zapełniony Scatterami, otrzymasz 8 darmowych spinów. W związku z tym, że istnieją trzy rodzaje scattera, każdy z nich odpowiada za uruchomienie innej funkcji free spins. Podczas wszystkich darmowych spinów aktywowany zostaje dodatkowy rząd bębnów.
 • B.E.I – podczas darmowych spinów pojawi się robot, który strzeli w bębny dwukrotnie, a trafione pola zamienią się w Wildy.
 • V.E.I – ten robot ma w magazynku do siedmiu strzałów i również trafione bębny zamienia w Wildy.
 • Fatboy – ostatni z robotów zamieni w Wildy symbole na dwóch losowo wybranych bębnach.

Robots Energy Conflict automat do gry nie posiada funkcji gamble, ale kolejną rzeczą, na którą niewątpliwie warto zwrócić uwagę są wysokie wygrane z tabeli wypłat. I tak oto, konieczne jest trafienie minimum trzech jednakowych symboli, żeby otrzymać minimalną przypisaną do nich w tabeli wypłat wartość wygranej. Najwyższe wygrane, opisane we wspomnianej tabeli, przysługują zaś za pięć jednakowych symboli w płatnej linii. Oczywiście, każdy symbol w wygrywającym układzie może zostać zastąpiony symbolem bonusowym Wild.

Symbole w grze Maksymalna wygrana
Wild, Prom kosmiczny 100
Skrzydlaty robot 30
Robot w kształcie głowy 15
Robot w kształcie oka 8
Fioletowa materia 5
Czerwona materia 3
Żółta materia, Pomarańczowa materia 2

Opis i cechy szczególne automatu Robots Energy Conflict

Robots Energy Conflict automat jest wideo slotem, bazującym na kosmicznym klimacie i eksploracji nieznanej galaktyki. To rzadko spotykany motyw w grach kasynowych. Opisywana gra hazardowa została wyprodukowana przez Evoplay i bazuje na dość klasycznym układzie, składającym się z pięciu bębnów, rozmieszczonych w trzech równych rzędach. W automat wpisano 25 stałych wygrywających linii. Choć w przypadku darmowych spinów, ilość ta wzrasta do 40 linii, bowiem pole gry powiększa się na 5×4. RTP wynosi 96.53%, co należy uznać za dobry wynik. Minimalny zakład rozpoczyna się od 0.10 monety, a maksymalny to aż 300 monet na pojedynczą grę. Oprócz standardowej rozgrywki dostępne są tutaj wspomniane darmowe spiny wraz z poszerzającym się polem gry oraz dziki symbol.

Na automacie dostrzeżesz wiele usprawnień dla graczy. Wśród nich tryb automatycznej gry, z możliwością definiowania ilości obrotów oraz innych zmiennych. Poza tym, możesz włączyć tryb turbo, korzystać ze spacji jako przycisku obrotu czy zmieniać stawkę za pomocą strzałek. Wszystko pozytywnie wpływa na doznania graczy. Robots Energy Conflict gra dostępna jest także w wersji mobilnej. I niczemu nie ustępuje podstawowej wersji automatu. Wszystko jest zasługą tego, że slot został napisany w technologii HTML5 i sam dostosowuje się do telefonu czy tabletu. Nie wymaga instalacji ani też pobierania żadnego dodatkowego oprogramowania.

Instrukcja gry w Robots Energy Conflict

Chcąc grać w Robots Energy Conflict nie musisz mieć dużego doświadczenia, albowiem gra została dostosowana także pod kątem początkujących użytkowników. Ekran z grą jest bardzo przejrzysty, co zresztą od zawsze cechuje producenta Evoplay. Na pierwszym planie pojawiły się najważniejsze przyciski, a te mniej istotne zostały ukryte w tle. Klikając w przycisk “i”, widoczny w białym kole po lewej stronie, zapoznasz się z niezbędnymi zasadami automatu, instrukcją gry oraz tabelą wypłat.

 • Zdecydowaną większość ekranu pokrywają symbole automatu.
 • Wszystkie przyciski oraz informacje o grze zostały zlokalizowane u dołu ekranu.
 • Po lewej stronie zobaczysz stan swojego konta, który odświeża się w sposób automatyczny.
 • Tuż obok znajduje się okno, wyświetlające wartość zakładu oraz widoczne po bokach strzałki, które odpowiadają za regulację stawki na obrót.
 • Na środku umieszczono okrągły przycisk obrotu. Pojedyncze kliknięcie wprawi bębny w pojedynczy ruch, a przytrzymanie przycisku pozwoli aktywować automatyczną grę, którą zawsze poprzedza wybór liczby obrotów.
 • Po prawej stronie znajdują się cztery dodatkowe przyciski, pozwalające spersonalizować na swój sposób grę.
 • Dwie strzałki to aktywacja turbo obrotu, który przyspiesza rozgrywkę.
 • Głośnik to naturalnie zarządzanie dźwiękiem.
 • Klikając w koło zębate, przejdziesz do szczegółowych ustawień, gdzie możesz zdefiniować efekty dźwiękowe, strzałki jako przyciski zmiany stawki czy spację, jako aktywny przycisk obrotu.
 • Skrajnym przyciskiem po prawej aktywujesz funkcję full screen.

Zastanówmy się, czy są jakieś sposoby, żeby zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej w Robots Energy Conflict? Owszem, że są. Żelazną zasadą jest zapoznanie się z zasadami, a następnie trening w darmowej wersji. Dopiero wówczas rozpocznij grę na prawdziwe pieniądze, którą warto poprzedzić ustaleniem budżetu i stawki na obrót. Optymalna stawka to maksymalnie 5% całkowitego budżetu. Choć jej wysokość może zależeć od Twojego stylu gry. Dla zachowawczego stylu stosuje się stawkę w granicach od 2% do 3% budżetu.

Robots Energy Conflict – opinia końcowa

Jeżeli wypróbowałeś już Robots Energy Conflict demo, to doskonale wiesz, z jak fenomenalnym slotem masz do czynienia. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, nie wahaj się dłużej, bowiem nie wiesz, co tracisz. Robots Energy Conflict to wyjątkowa gra, z oryginalnym motywem i prostymi zasadami. Jednak nie tylko to wpływa na popularność tego automatu hazardowego. Gracze cenią sobie świetne bonusy, w tym trzy różne warianty darmowych spinów oraz wysokość wygranych, zaprezentowanych w tabeli wypłat. Jeżeli szukasz czegoś niezwykłego, trafiłeś we właściwe miejsce. Życzymy owocnej gry, powodzenia i samych dużych wygranych! Niech się szczęści! Trzymamy kciuki!