Exploding Fruits

Star Star Star Star Star

Exploding Fruits – szczegółowa recenzja gry

Evoplay to bez wątpienia jedna z największych firm branży iGamingu. Twórcy gier hazardowych działają od 2009 roku i w tym czasie wydali niemal dwieście wysokiej jakości gier ze wszystkich najpopularniejszych rodzajów. Ich produkcje cechują się jednocześnie innowacyjnymi rozwiązaniami, ale często także prostą rozgrywką, która pozwala na natychmiastowe przejście do rozgrywki. Taką grą jest właśnie Exploding Fruits automat z 2020 roku – to nowoczesna maszyna do gier, ale przedstawiona w możliwie najprostszej formie. Czy twórcom udało się zaimplementować do tej produkcji coś innowacyjnego, co wyróżnia ją na tle innych gier? Postaramy się to wszystko wyjaśnić w dalszej części niniejszej recenzji.

Slot można całkowicie za darmo przetestować już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że ktoś jest zainteresowany sprawdzeniem, jak prezentuje się w praktyce i kliknie ikonę gry, a Exploding Fruits demo uruchomi się bez samoczynnie – bez wymogu logowania, czy pobierania. Slot przyzna konkretną pulę fikcyjnych pieniędzy, które można spożytkować w dowolny sposób. Nawet jeżeli się skończą, to nic straconego, bo ponowne uruchomienie gry zawsze resetuje saldo do stanu początkowego. Dzięki temu gracz otrzymuje swobodę testowania wszystkich funkcji, co pozwoli mu na przygotowanie się do gier o prawdziwe pieniądze.

Tabela wypłat oraz funkcja bonusowa w Exploding Fruits

Exploding Fruits automat do gry to slot owocowy, który został opracowany w taki sposób, żeby rozgrywka była jak łatwiejsza. Mimo wszystko twórcy z Evoplay wprowadzili do niego dwa rozwiązania, które sprawiają, że rozgrywka staje się znacznie bardziej dynamiczna i pozwala na częstsze trafienia wygranych.

  1. Symbol Joker ma funkcję Wild, co oznacza, że jest traktowany jak wszystkie pozostałe ikony i może tworzyć z nimi kombinacje wygrywające. Wystarczy, że pojawi się na ekranie, a prawdopodobieństwo utworzenia kombinacji wygrywającej znacząco wzrasta.
  2. Po bokach ekranu znajdują się paski energii, które ładują się zgodnie z liczbą eksplodujących (zwycięskich) symboli. Jeżeli paski zostaną w pełni naładowane, uruchomiony zostanie bonus Galaxy of Free Spins – 3 darmowe spiny, podczas których pojawiają się dwa dodatkowe rzędy, które zachowują się jak bębny numer 1 i 5. To właśnie wtedy można trafić znacznie lepiej płatne kombinacje z pięcioma symbolami.

Wygrane formują się tutaj w niestandardowy sposób. Pomimo tego, że format to 3×3, twórcy zdecydowali się zastosować innowacyjny system pozwalający na tworzenie kombinacji z trzech lub pięciu ikon w jednej kombinacji. Potencjalne wygrane przy zakładzie wynoszącym 1, prezentują się w następujący sposób.

Symbol X3 X5
Wiśnie, Cytryna 0,1 1,5
Śliwki 0,2 2
Pomarańcze 0,3 3
Winogrono 2 20
Arbuz 3,5 35
BAR 7,5 75
Siódemka 15 150

Charakterystyka automatu Exploding Fruits

Gra na pierwszy rzut oka wygląda jak klasyczny slot o najprostszej formie z trzema bębnami i trzema rzędami symboli. Szybko jednak okazuje się, że twórcy przygotowali kilka interesujących innowacji, które znacząco urozmaicają zabawę. Gra formuje wygrane na zasadzie każdy z każdym z sąsiedniego bębna, więc bazowo jest 27 aktywnych linii wypłacających. Jeżeli jednak uda się uruchomić bonus darmowych spinów, to gra przyzna premię w postaci darmowych spinów, gdzie liczba ta wzrasta do 64. Zakład ustawia się na jeden sposób i może wynieść od 0,1 do 500, więc każdy powinien być tutaj ukontentowany.

RTP Exploding Fruits gra znajduje się na wysokim poziomie 96%, co zapewnia, że przy takiej specyfice nagrody ścielą się gęsto, a rozgrywka zakończona na plusie zdarza się regularnie. Slot oczywiście został dostosowany do wszystkich aktualnych standardów – pozwala na grę mobilną, ma funkcję automatycznej rozgrywki oraz zawiera dwie popularne funkcje specjalne (Wild oraz darmowe spiny). Dzięki temu rozgrywka powinna przypaść do gustu większości zainteresowanym.

Wygląd i rozgrywka na automacie Exploding Fruits

Twórcy z Evoplay doskonale wiedzą, jak zaprezentować swoją produkcję, żeby zwróciła uwagę odbiorców. Exploding Fruits online w teorii jest prostym klasycznym slotem, który nie powinien się niczym wyróżnić. Ma prostą tematykę (owoce), standardowy format (3×3) i nie przedstawia żadnych interesujących funkcji (pozornie). Jednak w praktyce wszystko wygląda inaczej. Grafika jest prosta, ale bardzo ładna, Wszystko zostało opracowane na modłę popularnych mini gier z automatów, ale z zastosowaniem nowoczesnej oprawy wizualnej. Symbole są bardzo proste, ale wszystko skomponowano tak, że może się podobać. Format rozgrywki może się zmieniać w zależności od etapu rozgrywki, a funkcje specjalne zostały wprowadzone i działają w innowacyjny sposób. Dlatego właśnie warto dać tej grze szansę – w swej pozornej prostocie oferuje naprawdę interesującą i niepowtarzalną rozgrywkę w kasynach internetowych.

Obsługa darmowego automatu 777 to bardzo prosta kwestia. Evoplay zastosował tutaj swój klasyczny, transparentny interfejs, więc jeżeli ktoś ma doświadczenie z produkcjami tego operatora, to poczuje się jak w domu. Dla reszty przedstawiamy prosty przewodnik po interfejsie.

  • „+” i „–” – odpowiadają za ustawienie zakładu.
  • Kółko – kliknięcie to uruchomienie losowania na bębnach. Przytrzymanie to włączenie automatycznej rozgrywki.
  • Strzałki – przyspieszenie rozgrywki.
  • Dźwięk – włączenie/wyłączenie dźwięku w grze.
  • Cztery rozchodzące się strzałki – przełączenie gry do trybu pełnoekranowego.

Ostatnim, ale bardzo istotnym przyciskiem jest „i”. Zapoznanie się z jego „zawartością” powinno być obowiązkowe dla każdego gracza. Bez względu na to, czy ktoś bawi się w wersji darmowej, czy na pieniądze, powinien najpierw zajrzeć w informacje przygotowane przez twórców. Znajdują się tam dane o tabeli wypłat, działaniu symbolu specjalnego oraz zasady przyznawania wygranych. Dodatkowo w zakładce „Rules” można zapoznać się ze szczegółowym opisem funkcjonowania automatu, a „Settings” pozwala na dostosowanie ustawień gry (dźwięk, automatyczna gra, sterowanie). Jeżeli ktoś chce osiągać jak największe wygrane na tym automacie do gry, to bezwzględnie powinien sprawdzić wszystkie informacje, które wyświetlają się po kliknięciu przycisku „i”.

Exploding Fruits – ogólna opinia o grze

Gra Exploding Fruits to bardzo interesujące zjawisko, które udowadnia, że nawet jeżeli na rynku znajduje się już blisko 20 000 automatów, to nadal da się zrobić coś oryginalnego i przyciągającego uwagę. Ten pozornie prosty, powtarzalny klasyczny slot praktycznie w każdym elemencie wyróżnia się na tle konkurencji i prezentuje interesujące możliwości. Dlatego zdecydowanie polecamy zapoznać się z tą produkcją – zwłaszcza jeżeli ktoś interesuje się klasycznymi, prostymi slotami. Ten łączy wszystkie ich zalety i dodaje od siebie kilka prostych innowacji.

Polecamy przetestować grę na naszej stronie – w wersji Exploding Fruits bez rejestracji. Dzięki temu można ją dokładnie sprawdzić i upewnić się, przed przejściem do zabawy na prawdziwe pieniądze, że taki format rozgrywki odpowiada danej osobie.