Extra Wild

Star Star Star Star Star

Extra Wild – recenzja automatu online

Co lepiej reprezentuje wielkie pieniądze i ogromne wygrane od worków złota i diamentów? Według nas nic – a to właśnie te rzeczy pojawiają się jako symbole na Extra Wild automat. Jest to dla nas jasnym sygnałem – w tej grze można wygrać ogromne pieniądze. I jest to jak najbardziej prawda – Extra Wild oferuje świetne wypłaty, ale wysokie wygrane nie są jej jedyną mocną stroną.

Gra wydana została przez Merkur Gaming, dosyć znane studio, które na swoim koncie ma kilka innych, głośnych produkcji. Nie można odmówić im doświadczenia w projektowaniu automatów, tego jesteśmy pewni.

Zgadzają się też z tym gracze, którzy chętnie wybierają właśnie ten automat, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynają grać w kasynach online, czy są już doświadczonymi graczami. Jeżeli ty jednak nigdy nie miałeś okazji zagrać w tę grę, możesz to szybko zmienić, zupełnie za darmo! Extra Wild bez rejestracji dostępne jest na naszej stronie. Gra działa w trybie demo, co oznacza, że otrzymasz nieograniczoną liczbę kredytów, by móc ją przetestować – oczywiście bez możliwości wygrania pieniędzy. Po takim treningu w wersji demo na pewno dobrze będzie ci szło na tym slocie w kasynie online, więc udaj się tam, gdy już zapoznasz się z działaniem gra hazardowa za damo!

Wszystkie dostępne w grze Extra Wild bonusy

Naszą recenzję chcemy rozpocząć od omówienia dostępnych bonusów i symboli specjalnych, pojawiających się na automacie. Najważniejszym jest symbol Wild, który występuje tutaj jako sejf. Jest on w stanie podmienić każdy inny symbol występujący w grze, dzięki czemu zwiększy on kombinację. Co więcej, jeżeli stanie się on częścią takiej wygrywającej kombinacji, sejf zostanie otwarty i wylosuje mnożnik wygranej. Trafić można na x2, x3 oraz x7. Pozwala to na zwiększenie nawet mniejszych wygranych do wysokiego poziomu – o wygranych z najdroższymi symbolami nie wspominając!

Jeżeli Wild nie jest częścią kombinacji wygrywającej i tak wypłaca nagrodę, bazującą na obecnej stawce zakładu w Extra Wild automat do gry. Drugą funkcją dodatkowych jest tryb gry gamble. Ta na slocie pojawia się w dwóch formatach, w obu jednak oferuje tę samą nagrodę – powiększenie naszej wygranej.

Pierwsza gra ryzyka to jej klasyczna postać, której musimy wybrać, jaki kolor karty zostanie wylosowany przez komputer. Jeżeli trafimy dobrze, gra podwoi naszą wygraną. W przypadku złego wyboru tracimy całą wygraną, razem ze wszystkimi podwojeniami, które już zdobyliśmy.

Druga gra ryzyka to drabinka, która wymaga dobrej koordynacji i nieco mniej szczęścia. Po uruchomieniu tego trybu na ekranie pojawia się drabinka z różnymi kwotami, w tym i naszą. Następnie gra zacznie losowo podświetlać jedną wyższą i niższą – naszym zadaniem jest nacisnąć na przycisk w takim momencie, by kwota przeskoczyła wyżej. Tutaj ponownie zrobić można to kilka razy, dochodząc tym samym do najwyższej możliwej kwoty, lub stopniowo spadając niżej – jest jednak szansa, że nie utracimy od razu całej kwoty.

To tyle, jeżeli chodzi o dodatkowe funkcje i opcje dostępne na slocie. Co z podstawowymi wygranymi? Jeżeli zdecydujesz się na rozgrywkę za najmniejszą możliwą stawkę, są one następujące:

Symbol x3 x4 x5
Diament 5,000 50,000 250,000
Kryształy 2,000 10,000 50,000
Worek Złota, Pierścionek 1,000 4,000 20,000
Monety, Zegarek, Medalion 1,000 2,000 10,000

Co ciekawe, gra oferuje wypłaty od lewej do prawej, ale także od prawej do lewej, jak i na środku. W jednej linii zawsze jednak wypłaca najwyższa wygrana.

Charakterystyka automatu Extra Wild

Skoro już wiesz, jakie są wygrane oraz bonusy możliwe do zdobycia na tym automacie, możemy teraz omówić sam wygląd gry. Extra Wild online składa się z 5 bębnów, a każdy z nich posiada 3 linie. Przez grę przebiega też 10 linii wygrywających, czyli kombinacji, które wypłacają wygrane.

Slot nie oferuje możliwości ustawienia innej ilości wygrywających linii, co czyni stawkę rozgrywki łatwiejszą do zrozumienia – nie trzeba tutaj mnożyć stawki na jedną linię przez liczbę linii. Gra oferuje kilka stawek do wyboru, a najtańsza z nich wyniesie grającego 1,000 kredytów. Jeżeli chcesz zdobywać największe możliwe wygrane możesz ustawić największą stawkę, która wynosi 100,000.

Wysoka kwota zabawy może być ryzykowna, dlatego lepiej jest zagrać za nieco niższe kwoty. Z drugiej strony całkiem dobre RTP o wysokości 95,84% skutkuje regularnymi i częstymi wygranymi. Gra posiada też funkcję przyspieszenia obrotów, więc nie musisz się obawiać wolnych bębnów. Umożliwia też uruchomienie autogry, jednak nie oferuje żadnych dodatkowych opcji, takich jak wyłączenie po wysokiej wygranej lub przegranej.

Niestety na slocie nie zdobędziesz też darmowych spinów, ale bez problemu zagrasz w grę na telefonie – Extra Wild przystosowane jest do różnych urządzeń, niezależnie od ich systemu operacyjnego, gdyż uruchamia się prosto z przeglądarki internetowej!

Co musisz wiedzieć o rozgrywce w Extra Wild?

Pierwsze, co rzuca się w oczy, to wygląd automatu. Nie jest on zbyt urokliwy, natomiast jest bardzo czytelny, jego symbole można z łatwością rozróżnić, a animacje nie spowalniają rozgrywki nawet na starszym sprzęcie.

Samą zabawę w Extra Wild gra rozpoczyna się przyciskiem ze strzałką, który umieszczony jest na dolnym panelu sterowania. Obok niego umieszczony jest przycisk odpowiedzialny za autogrę. Po lewej stronie znajdują się guziki, za pomocą których dostosujesz stawkę rozgrywki.

Zanim jednak zaczniesz grać, warto zapoznać się z instrukcją automatu. Tę znaleźć można w menu gry, które uruchamia się guzikiem “i”, znajdującym się w prawym górnym rogu. Instrukcja niestety dostępna jest wyłącznie po angielsku, więc niezbędna będzie znajomość podstawowych zwrotów w tym języku. Na szczęście sterowanie grą nie jest trudne, więc nie musisz dokładnie wczytywać się w działanie każdego z przycisków.

Na automacie w momencie wygranej dokładnie zobaczysz też, które linie były zwycięskie oraz ile wyniosła twoja ostateczna wygrana. Po nich, w prawym dolnym rogu pojawią się też guziki odpowiedzialne za tryb gry ryzyka.

Extra Wild – co sądzimy o tym automacie?

Przyszła pora na podsumowanie naszych myśli o tej grze. Czy w Extra Wild warto w ogóle zagrać? Bez dwóch zdań – to świetny automat o naprawdę wysokich wygranych i kilku fajnych dodatkowych funkcjach czy rozwiązaniach. Jesteśmy nieco rozczarowani jego grafiką, to fakt, ale to jedyny zarzut, jaki mamy do tego automatu. Na slotach gra się koniec końców po to, by wygrywać, to jak wygląda gra jest dla wielu osób rzeczą bardzo drugorzędną!

Dlatego pozostało nam zachęcić cię do sprawdzenia Extra Wild demo, by dokładnie zapoznać się z tym automatem. Po tym będziesz mógł mieć pewność, że jesteś świetnie przygotowany do gry o prawdziwe pieniądze w kasynie online!