Eye of Horus

Star Star Star Star Star

Eye of Horus automat do gry online

Eye of Horus automat do gry zaprojektowany został przez deweloperów Blueprint Gaming/Merkur Gaming. Ten prosty slot online o tematyce Starożytnego Egiptu zawiera 5 bębnów i 10 linii wygrywających. Eye of Horus gra ma klimatyczny wygląd, czytelne symbole i ciekawe efekty dźwiękowe odpowiadające obranej przez twórców tematyce. Tytułowe Oko Horusa to jeden z najważniejszych symboli w grze. Dowiesz się o nim więcej w dalszej części artykułu.

Jeśli chcesz spróbować szczęścia w tej grze hazardowej, rozpocznij swoją przygodę od Eye of Horus demo. W ten sposób nic nie ryzykujesz, a możesz dowiedzieć się jak skutecznie obstawiać zakłady i zwiększyć szanse na potencjalną wygraną. Na naszej stronie zagrasz w wersję demonstracyjną Eye of Horus bez rejestracji i bez pobierania. Warto wypróbować możliwości automatu zanim zdecydujesz się na grę za pieniądze.

Darmowe obroty w Eye of Horus

Eye of Horus online przewiduje mnóstwo atrakcyjnych bonusów dla swoich graczy. W automacie znajdziemy zarówno opcję Wild, jak i Scatter. Symbol wild reprezentuje tytułowy egipski bóg Horus. Może on zastąpić dowolny symbol (z wyjątkiem Scatter) i rozciąga się na bębnie dzięki czemu zapewnia nam wygraną!

Jeśli maszyna wylosuje świątynie (scatter) co najmniej 3 razy, otrzymasz 12 darmowych spinów. W czasie gry bonusowej Horus zyskuje dodatkową funkcję – wzmacnia wysoko płatne symbole (wszystkie oprócz A,K,Q,J). Dzięki temu możemy wygrać kolejne darmowe obroty.  Poniżej, w tabeli umieściliśmy wszystkie symbole oraz tabelę wypłat dla każdego z nich.

Symbol x3 x4 x5
A,K,Q,J 5 20 100
wachlarze, krzyże 10 50 200
skarabeusz 20 100 250
ptak 20 125 300
pies 50 200 400
Oko Horusa 100 250 500
świątynia (Scatter) 20 200 500

Eye of Horus najważniejsze informacje

Eye of Horus to typowy slot wideo twórców Blueprint Gaming/Merkur Gaming. Gra posiada 5 bębnów i 10 linii wygrywających. Minimalny zakład, jaki musi postawić gracz wynosi 0,10 żetonów. Można go zwiększyć maksymalnie do 100. RTP automatu szacowane jest na 96,31%. Symbol wild kryje się pod postacią boga Horusa, natomiast symbol scatter przedstawia świątynia. Dzięki nim gra jest zdecydowanie bardziej emocjonująca i zyskujemy szansę na darmowe obroty i rundy bonusowe.

Eye of Horus daje nam możliwość skorzystania z gry automatycznej. Możesz zaprogramować bębny, żeby obróciły się 10, 25, 50, 75 lub 100 razy. W czasie autogry istnieje możliwość ręcznego zatrzymania automatycznych obrotów lub możesz sam ustalić moment zatrzymania w ustawieniach – np. w sytuacji kiedy odniesiesz określoną wygraną lub stratę. W Eye of Horus nie ma możliwości gry w trybie wieloosobowym, ani jackpota.

Podstawowe zasady gry Eye of Horus

Zanim rozpoczniesz grę, kliknij w ikonkę menu w lewym dolnym rogu ekranu (3 poziome linie), następnie wybierz znak zapytania, żeby zapoznać się ze szczegółowymi regułami gry. Dzięki nim zrozumiesz, w jaki sposób funkcjonuje automat i w jakich sytuacjach wypłaca wygraną. W menu znajduje się również przycisk z tabelą – w tym miejscu znajdziesz informacje na temat bonusów i symboli specjalnych. Możesz również włączyć lub wyłączyć dźwięki gry klikając na ikonę głośnika.

Głównym Twoim zadaniem jako gracza w Eye of Horus jest wybranie stawki, którą chcesz obstawić. Możesz zrobić to za pomocą strzałek (góra/dół) umieszczonych z lewej strony bębnów. W kółku zobaczysz wartość swojego zakładu – po angielsku BET. Na samym dole ekranu, patrząc od lewej, znajdują się kolejno: liczba Twoich kredytów, wartość zakładu na 1 linię, suma całkowita zakładu.

Po prawej stronie bębnów znajdują się dwa przyciski. Zielony (większy) służy do pojedynczego, ręcznego obrotu, natomiast czarnym możesz uruchomić tryb gry automatycznej. W górnej części znajduje się zegar. To przydatna funkcja, jeśli zdecydujemy się grać przy włączonym pełnym ekranie. Eyes of Horus potrafi wciągnąć na długi czas!

Eye of Horus recenzja

Eye of Horus to ciekawa propozycja, szczególnie dla graczy ceniących bonusy. Jest ich w grze naprawdę sporo, dzięki czemu rozgrywka jest dużo bardziej interesująca. Zasady gry są przystępne i zrozumiałe, co sprawia że z automatem poradzi sobie zarówno początkujący jak i bardziej zaawansowany gracz. Warto dodać, że Eye of Horus jest mobilną darmowa  grą hazardową – możesz więc w nią zagrać na swoim smartfonie i nie potrzebujesz żadnego dodatkowego oprogramowania w tym celu. Przypominamy, że darmowa wersja demo czeka na Ciebie na naszej stronie! Serdecznie polecamy i życzymy wielu darmowych obrotów!