Fairy Gate

Star Star Star Star Star

Fairy Gate – darmowy slot wideo

Fairy Gate to wyprodukowany w 2017 roku automat do gry autorstwa znanej wszystkim graczom firmy Quickspin. Fairy Gate gra wyróżnia się na tle reszty slotów ciekawym motywem przewodnim, piękną szatą graficzną i bardzo rozbudowaną mechaniką rozgrywki. Plansza gry ma wielkość 5×3. Bonusowymi opcjami, na jakie można tu trafić, są re-spiny, darmowe obroty czy liczne symbole specjalne. Akcja gry Fairy Gate toczy się w magicznym lesie, zamieszkałym przez elfy. To właśnie ich wizerunki najczęściej pojawiają się w grze w postaci symboli. Elfy bardzo często ukazują się w różnych dziełach ze świata fantasy. Istoty te szczególnie mocno związane są z naturą i lasem, co starano się pokazać również w slocie Fairy Gate.

Automat Fairy Gate online możesz wypróbować na tej stronie. Podczas gry używasz wirtualnych monet służących za walutę, za którą nie musisz płacić. Darmowa gra hazardowa dostępna jest bez rejestracji, dlatego możesz przetestować ją w każdej chwili, bez potrzeby spełniania żadnych dodatkowych warunków. Zapraszamy do przeczytania naszej recenzji automatu Fairy Gate bez rejestracji.

Jakie bonusy dostępne są w grze Fairy Gate?

Gra zawiera 8 regularnych ikon układających się w 20 ustalonych linii wypłat. Każdy z symboli może pojawić się na ekranie 3, 4 lub 5 razy. Im więcej, tym wyższa ewentualna wygrana. Za każdym razem w grze biorą udział wszystkie układy, liczone od lewej strony. W poniższej tabeli umieściliśmy wartości nagród dla wszystkich symboli, w przypadku, gdy ustawiona zostanie maksymalna stawka zakładu:

Symbol x3 x4 x5
Czerwony elf 100 500 2,000
Różowy elf 100 375 1,500
Zielony i niebieski elf 100 300 1,000
A 50 100 300
K, Q, J 50 100 200

W automacie Fairy Gate występują 3 rodzaje symboli specjalnych. Każdy z nich odpowiedzialny jest za aktywację określonej funkcji bonusowej:

  • Symbol Wild – zastępuje regularne ikony tak, by utworzyć płatne kombinacje
  • Bonus Scatter – aktywuje funkcję darmowych obrotów i pojawia się wyłącznie na 2, 3 i 4 bębnie
  • Fairy Orb – pojawiają się na bonusowych bębnach gry i determinują liczbę re-spinów oraz symboli Wild

Fairy Wild Re-spins jest aktywowanym losowo bonusem, podczas którego z prawej strony ekranu pojawiają się dodatkowe 2 bębny. Jeśli znajdą się na nich dwa symbole specjalne Orb, gracz zostanie nagrodzony losową liczbą darmowych obrotów, na których pojawią się bonusowe symbole Wild. 3 symbole Bonus Scatter aktywują 10 darmowych zakręceń. Podczas tej funkcji plansza poszerza się o 2 dodatkowe kolumny, na których mogą wystąpić symbole Fairy Orb aktywujące określoną liczbę symboli Wild w trakcie każdego spinu.

Cechy wyróżniające automat Fairy Gate

Autorem automatu Fairy Gate jest Quickspin, jedna z najlepiej znanych firm dostarczających oprogramowanie do internetowych kasyn. Studio specjalizuje się w tworzeniu świetnych slotów wideo, których przykładami mogą być Loco The Monkey, Vampire Senpai, The Grand, Mayana. Fairy Gate gra to pięciobębnowy wideo slot, wyposażony w 20 linii wypłat. W każdym spinie zawsze uczestniczą wszystkie układy. W przeciwieństwie do starszych produkcji, gracz nie ma tu możliwości regulacji ich liczby.

Stawka gry może zostać wybrana z zakresu od 20 do 1000 żetonów. Jest to gra o średniej zmienności i RTP w wysokości dokładnie 96,66%. Bonusowymi symbolami, na jakie możesz tu trafić, są Wild, Scatter i symbol specjalny Fairy Orb. Nie ma tutaj natomiast dodatkowej puli w postaci jackpotu. Symbole bonusowe to jeszcze nie wszystko. Podczas rozgrywki czeka Cię kilka bonusów, w tym bezpłatne spiny czy aktywowane przypadkowo re-spiny. Dzięki specjalnym cechom gry maksymalna potencjalna wygrana wynosi tutaj 53,200 monet. Fairy Gate nie występuje w wersji mobilnej z prawdziwego zdarzenia. Użytkownicy urządzeń przenośnych będą musieli zadowolić się zwykłą wersją slotu, która nie została odpowiednio zmniejszona ani zoptymalizowana. Mimo to gra nadal działa bardzo płynnie i jest niesłychanie przejrzysta.

Zasady gry Fairy Gate

Fairy Gate automat do gry cechuje się piękną, wyjątkowo kolorową grafiką, stylem nawiązującą do bajek. Otoczka wizualna sprawia naprawdę dobre wrażenie. W tle słychać spokojną, wyciszającą muzykę, która została idealnie dopasowana do całości. Animacje towarzyszące kolejnym spinom są wyjątkowo płynne, a sama gra nie sprawia problemów technicznych.

Sterowanie zostało umieszczone poniżej pola gry właściwej. W prawym dolnym rogu znajdują się przyciski pojedynczego obrotu, zmiany szybkości animacji i ustawienia funkcji Autoplay. Dzięki niej bębny gry będą obracać się automatycznie, do chwili osiągnięcia ustawionego przez gracza limitu. Na samym środku znajduje się menu zmiany stawki zakładu, natomiast z lewej strony – ustawienia gry (dźwięku i animacji) oraz menu zawierające informacje o zasadach gry.

Nasze zdanie na temat slotu Fairy Gate

Autorem gry jest producent Quickspin. Firma zaprojektowała wiele interesujących gier, a jedną z nich jest właśnie Fairy Gate automat. Gra cechuje się niecodzienną, obłędną grafiką, ale również ciekawą rozgrywką. Gracz może trafić tu na liczne bonusowe opcje, dzięki którym ustawiony przez niego zakład może zostać zwiększony nawet 532x. Fairy Gate demo dostępna jest również na naszej stronie. Zagrasz tu za darmo, dzięki czemu możesz przetestować wszystkie funkcje automatu bez potrzeby wydawania własnych środków. Życzymy miłej zabawy i wysokich wygranych.