Fat Rabbit

Star Star Star Star Star

Fat Rabbit – slot online

Push Gaming tym razem zaskoczył nas kolejną genialną propozycją. Przed Wami Fat Rabbit, slot dzięki któremu przeniesiesz się do świata farmy i wielkich korzyści finansowych. W grze będziecie musieli gonić za króliczkiem, który poszukuje marchewek. Na pewno zaskoczy Was obecność dwóch symboli Wild – tytułowego królika oraz marchewki.

Gra kusi poszukiwaczy wygranych przepięknie stworzoną grafiką, która przyciągnie wzrok nawet najbardziej wybrednego gracza. Producent wyraźnie skupił się na warstwie wizualnej i świetnie rozwiniętej grafice 3D, możecie łatwością zanurzyć się i wejść do uniwersum farmerskiego życia. Oprócz symboli farmera, królików i innych kojarzących się z życiem na farmie w Fat Rabbit zauważycie też na pewno znane Wam symbole ze świata kart: karo, trefl i pik.

Zapraszamy Was więc do świata Fat Rabbit demo na naszej stronie, gdzie spróbujecie swoich  sił i weźmiecie udział w  wielogodzinnych rozgrywkach, jakie zapewni Wam push gaming.  Gdy już rozegracie się wystarczająco i sprawdzicie ile możecie wygrać, to będziecie mogli przejść do zagrania w automat Fat Rabbit na realne pieniądze. A teraz zapraszamy do lektury recenzji tego nieprzeciętnego slotu!

Fat Rabbit – co wygrasz?

Gdy na którymś bębnie pojawią się symbole marchewki, to jest to zdecydowanie dobry znak: królik przeskoczy do nich aby je zjeść. Marchewki zostaną policzone, i dodane do licznika marchewkowego. Kiedy licznik zapełni się, to symbol królika stanie się większy, i da spore wygrane.

Push Gaming zapewnił również bardzo ciekawą funkcję żniw. Odpala się ona niezależnie od gracza, zawsze losowo. Polega ona na tym, że ciągnik rolniczy toruje sobie drogę przez bębny dzięki czemu oczom graczy ukażą się dodatkowe marchewki, a to już wiadomo, że oznacza same pozytywy. Niżej przeczytacie tabelę wypłat, przy  zakładzie  2,00 FUN.

Symbol x3 x4 x5
Królik, Farmer 1,60 8,00 40,00
Pies 1,20 6,00             32,00
Wiadro wody           0,80 4,00 20,00
Stog siana 0,64 3,20 12,00
Żółty pik, serce 0,40 1,60 4,00
Karo zielone,Turkusowy trefl 0,32 1,20 3,20

Cechy charakterystyczne automatu do gry Fat Rabbit

Za ten nieprzeciętny slot odpowiedzialny jest nie kto inny, a Push Gaming, który stawia w swoich produkcjach na stworzenie zaufania i długofalowej współpracy z graczami. 96,45%, to zwrot RTP obiecywany przez producenta, co zapowiada atrakcyjne wygrane! Możecie już się cieszyć – gra zapewnia aż dwa symbole Wild, królika i marchewkę. Marchewka jest zamienna na każdy inny symbol, oprócz królika. Niestety nie możecie nastawiać się na symbol scatter – nie ma go tutaj,  Fat Rabbit zapewnia też zdecydowanie automatyczne odtwarzanie, a sam  Push Gaming informuje nas , że dotychczas najwyższa wygrana jaka padła w tym slocie, to 3,844x, a maksymalna jest 10,233x.

Najmniejszy zakład w grze to 0,25 FUN a największy to 100,00 FUN. W grze nie ma jackpota progresywnego, ale za to na pewno Wildy zagwarantują wam spore wygrane. Na pewno przy tak rozbudowanym slocie nie zaskoczy was możliwość auto play, czy wersji mobilnej gry, która zdecydowanie mieści się w standardach tego typu rozwiniętych gier.

Fat Rabbit – jak zbudowany jest slot?

Nawigacja to czysta intuicyjność. Wszystko znajdziecie niebywale szybko szybko –

  • na samym dole, zaraz obok symbolu kwadratów znajduje się menu: rozpisaną tabelę wypłat oraz informacje o wszystkich opcjach  gry, które zagwarantują bezpieczną zabawę
  • Symbol Strzałki włącza  auto grę, gdzie możecie określić ilość kręceń, a także określić limit strat oraz wysokość mnożnika pojedynczej wygranej.
  • Nie pominięto także znaku zapytania, który rozwieje wszelkie wątpliwości związane z zasadami gry

Gra jest bezpardonowo zbudowana z dbałością o najmniejszy szczegół, a celem producenta od początku było 100% poinformowanie gracza. Pamiętajcie – esencjonalnym jest, aby przed  graniem na pieniądze zapoznać się z zasadami gry, co umożliwi Wam zaskakujące wygrane w pewny sposób!

Fat Rabbit – opinie

To, co nas zaskoczyło w Fat Rabbit, to fakt, że grafika nadąża za tym co najważniejsze – opcjami na wygrane. Jesteśmy pod wrażeniem dopracowania każdego najmniejszego szczegółu tego wyjątkowego slotu. Grafika dodaje slotowi walorów estetycznych wprowadzając atmosferę beztroski i radości, wprowadza sielankowy nastrój.

Króliczek wild sprawia, że  rozgrywki są niebywale przyjemne  a wielogodzinna gra niemal niezauważalna. Nie zapominajmy jednak o tym, co najważniejsze: bonusach. Gra wymyka się zdecydowanie standardom, zawiera bardzo interesujące opcje bonusowe, niespotykane nigdzie indziej, jak funkcja żniw czy darmowe kręcenia. Przejdźcie na naszą stronę i zagrajcie w Fat Rabbit online, dowiedzcie się sami jak wiele korzyści finansowych otwiera przed wami ten uroczy slot. Życzymy Wam zaskakująco potężnych wygranych! Zagrajcie w Fat Rabbit bez rejestracji teraz!