Fenix Play 27 – Recenzja Automatu Do Gry

Star Star Star Star Star

Deweloper Wazdan wskrzesił po raz kolejny płonącego feniksa tym razem w postaci klasycznego automatu owocowego Fenix Play 27 online. Gra jest kontynuacją oryginalnej i pierwszej wersji gry od tego dewelopera o tytule Fenix Play. Wazdan trzyma wysoki poziom i również tym razem oddaje w nasze ręce naprawdę niezłą produkcję. Należy od razu zaznaczyć, że gra jest niezwykle prosta, a mechanika tak jak zazwyczaj bywa w automatach klasycznych, skupiona jest na szybkości i prostocie rozgrywki. Fenix Play wita nas olbrzymią tablicą 3×3, która wysuwa się na pierwszy plan i dominuje cały ekran. W tle widzimy chmury i opadające liście z drzew. Deweloper poprawił w tej wersji nieco oprawę wizualną, a to, co pozostało bez zmian to soczyste owoce i feniks na szczycie tablicy, który oczekuje na śmiałka, któremu uda się ułożyć maksymalną kombinację o wartości x32 od postawionej stawki. 

Gracze, którzy mają ochotę na przetestowanie tego automatu, mogą skorzystać z wersji Fenix Play 27 demo, która dostępna jest na naszej stronie. Gra dostępna jest całkowicie za darmo dla każdego użytkownika odwiedzającego naszą stronę. Jest to doskonały moment na sprawdzenie mechaniki gry od środka oraz przygotowanie się do rozgrywki na prawdziwe pieniądze w kasynie online

Funkcje bonusowe i tabela wypłat w automacie Fenix Play 27

Wszystkie automaty klasyczne a takim jest Fenix Play 27, skupione są na prostej i szybkiej rozgrywce. Podobnie jest w tym przypadku jednak z jednym zastrzeżeniem, gra posiada jedną funkcję dodatkową, a nawet mnożniki wspierające nasze wygrane. Jest nią symbol Wild, który może zastąpić każdy inny symbol w grze, tworząc zwycięską kombinację. Ponadto, jeżeli wypełni on całą tablicę oprócz wygranej na wszystkich 27 płatnych liniach nasza wygrana otrzyma dodatkowy mnożnik x3, który możemy traktować jak jackpot, ponieważ wygrane w tym przypadku zawsze będą bardzo wysokie. Oprócz tego znajdziemy tutaj 14 różnych symboli, z czego większość z nich bezpośrednio związana jest z owocami. W poniższej tabeli przedstawiamy wszystkie dostępne symbole łącznie z ich wartością jaką pełnią w grze: 

Symbol X3
Wiśnie, cytryna, pomarańcza 0,20
Śliwka, truskawka, malina 0,40
Winogrona, arbuz, dzwonek 0,80
Siódemka, gwiazda 1,60
Słońce 8
Złota moneta 16
Feniks 32

 

Cechy charakterystyczne automatu Fenix Play 27

Gra na automacie Fenix Play gra toczona jest na klasycznej tablicy 3×3 i tak jak widnieje w nazwie automatu, znajdziemy tutaj 27 płatnych linii. Wartość stawki możemy regulować w zakresie 0,2 do maksymalnie 100 monet. Poziom RTP wynosi tutaj 96,25%, a zmienność jest raczej wysoka co oznacza, że czasami możemy poczekać na wygraną nieco dłużej. Jest to związane z aż 14 symbolami, które tutaj występują, a które mogą zatrzymać się na zaledwie 9 miejscach na tablicy. Ponadto gracze mogą skorzystać z funkcji gry automatycznej, którą można ustawić na maksymalnie 1000 rund. Warto również dodać, że gra posiada kilka poziomów tempa gry, które możemy zmieniać i sprawić, aby każdy z rund trwała jeszcze krócej. 

Można to zrobić, korzystając z niewielkiego przycisku na głównym panelu funkcyjnym, który symbolizowany jest przez różne typy zwierzątek. Nie można również zapomnieć o klasycznej funkcji „Gamble” z której można skorzystać zawsze, wtedy gdy uda nam się ułożyć zwycięską kombinację. Zadanie, jakie czeka na gracza w mini grze jest proste, konieczne jest odgadnięcie koloru karty, która pojawi się na ekranie. Poprawna odpowiedź sprawi podwojenie naszej wygranej, natomiast błędna spowoduje utratę całej wygranej. Fenix Play 27 dostępny jest na wszystkich urządzeniach mobilnych. Do rozgrywki potrzebujemy wyłącznie stały dostęp do internetu i przeglądarkę internetową. Nie ma potrzeby pobierania dodatkowego oprogramowania, jest to możliwe dzięki wykorzystaniu technologii HTML 5 i AMP, dzięki którym gra posiada możliwość automatycznego dostosowania się do urządzenia, z którego korzystamy. 

W jaki sposób grać na automacie Fenix Play 24?

Fenix Play 24 to prosty automat owocowy, który nie posiada motywu przewodniego tak jak można to często zauważyć w najnowszych produkcjach. W zamian za to otrzymujemy olbrzymi zestaw owocowych oraz tytułowego feniksa, który jest najbardziej wartościowym symbolem w grze. Z racji tego, że mamy tutaj stały zestaw aktywnych płatnych linii, aby rozpocząć grę gracz musi wyłącznie dobrać stawkę oraz kliknąć w przycisk oznaczający spin. Później wystarczy już tylko czekać na uśmiech od losu i wygrane kombinacje. Poniżej przedstawiamy dostępne przyciski oraz opis funkcji jaką pełnią w Fenix Play 27 automat do gry

  • Dwie zakręcone strzałki – przycisk oznaczający spin, kliknięcie powoduje zakręcenie bębnami. 
  • Przycisk play – przejście w tryb gry automatycznej na określoną liczbę rund. 
  • Belka z dostępnymi stawkami – na samym dole tablicy znajduje się belka zawierająca zestaw okienek z dostępnymi stawkami. 
  • „?” – przejście na podstronę zawierającą instrukcję i zasady obowiązujące w grze. 
  • Głośnik – włączenie lub wyłączenie dźwięku w grze. 
  • Trzy poziome kreski – przejście do podstawowych ustawień w grze. 
  • „i” – poznanie tabeli wypłat i wartości poszczególnych symboli. 

Bardzo ważne jest, aby przed rozpoczęciem rozgrywki zapoznać się ze wszystkimi zasadami, jakie przygotował dla nas deweloper. Jest to bardzo ważne, a w końcowym rezultacie może mieć nawet wpływ na nasze sukcesy lub ich brak podczas gry hazardowe. Instrukcja w przypadku tego automatu dostępna jest klikając w przycisk „?”, które dostępny jest na dolnej belce funkcyjnej.  

Fenix Play 27 slot – Podsumowanie 

Fenix Play 27 automat to klasyczna owocówka, która oferuje znacznie więcej od przeciętnych gier klasycznych, z którymi miałeś okazję już się zapoznać. Otrzymujemy tutaj naprawdę bardzo rozbudowaną funkcjonalność wbudowaną w symbol Wild. Ma on możliwość rozszerzania się praktycznie na połowę tablicy i dodawać naszym wygranym dodatkowy mnożnik, dzięki któremu może cieszyć się ze zwiększonych nagród. 

Z drugiej strony nie możemy ukrywać, że jest to gra dosyć ograniczona, posiadająca zaledwie 3 bębny i 27 stałych linii wypłat. Sprawia to, że nie ma tutaj możliwości większej personalizacji swoich zakładów, a duża wariancja powoduje, że zdarzają się długie przerwy bez wygranych. Symbol Wild, czyli Feniks zdecydowanie ratuje całą mechanikę i odpowiada za sukces, jaką odniosła ta seria gier. Jeżeli chcesz sprawdzić dokładniej produkcję od dewelopera Wazdan możesz skorzystać z Fenix Play 27 bez rejestracji w wersji demo, która jest dostępna na naszej stronie całkowicie za darmo dla wszystkich. Sprawdź to już teraz i sprawdź, czy uda Ci się złapać Feniksa i zdobyć najwyższe nagrody.