Fenix Play

Star Star Star Star Star

Recenzja automatu Fenix Play

Fenix Play to kolejny automat 777 od dewelopera Wazdan w stylu popularnych owocówek. Mimo, że w nazwie gry pojawia się słowo Fenix to w rzeczywistości nie ma tutaj bezpośredniego odniesienia do tego mitycznego ptaka. Gra daje możliwość maksymalnej wygranej na poziomie x75 od zakładu początkowego a połączenie z funkcją gamble która ma możliwość podwojenia naszej wygranej dodaje dodatkowego bustera do naszej wygranej.

Wazdan udostępnia wszystkim graczom możliwość zagrania całkowicie za darmo bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Wersję demo możesz znaleźć na naszej stronie i przetestować wszystkie funkcje jakie oferuje Fenix Play automat. Po przetestowaniu gry zdecyduj czy chcesz zagrać na prawdziwe pieniądze czy też nie.

Oferta bonusowe w automacie Fenix Play

Jak już wspomnieliśmy na początku Fenix Play bez rejestracji to klasyka gatunku a te charakteryzują się minimalizmem bez dodatkowych efektów specjalnych, animacji czy rund bonusowych. Znajdziemy tutaj 9 podstawowych symboli takich jak: cytryny, arbuzy czy wiśnie. Brak tutaj jakichkolwiek symboli Wild czy Scatter. Istnieje tylko jedna funkcja specjalna czyli „Gamble” która uaktywnia się w momencie ułożenia zwycięskiej kombinacji, wtedy na dole ekranu pojawią się dwie opcje.

Jedna pozwalająca wziąć wygraną bez ryzyka a druga to wspomniana funkcja „Gamble”. Jeżeli zdecydujemy się jej użyć na dodatkowym ekranie pojawi się karta, naszym zadaniem jest wytypowanie na jakim kolorze zatrzyma się losowanie. W przypadku gdy odgadniemy prawidłowo nasza nagroda zostanie podwojona w przypadku porażki tracimy wszystko. Gracz ma możliwość podwojenia się maksymalnie x7 podczas jednej rundy. Poniżej przedstawiamy wszystkie dostępne symbole wraz z ich wartością w grze.

Symbol x3
Wiśnie 5
Cytryna 5
Pomarańcza 10
Śliwka 10
Dzwonek 20
Winogrona 30
Arbuz 40
Siódemka 50
Gwiazda 75

Charakterystyka automatu Fenix Play

Fenix Play to klasyczny automat stworzony przez dewelopera Wazdan. Produkcja zbudowana jest w oparciu o tablicę 3×3 i 5 stałych linii wypłat. Co oznacza, że za każdym razem masz obowiązek obstawić na wszystkie 5 linii. Tabela wypłat w grze przedstawia graczom potencjalną wygraną przy dokonaniu minimalnego zakładu który wynosi 0,2 monety, maksymalny zakład to natomiast 100 monet. Fenix Play posiada stosunkowo atrakcyjny zwrot dla gracz na poziomie 96,44%, gra nie posiada symboli specjalnych takich jak Wild czy Scatter. Jedyną funkcją dodatkową jest funkcja gamble która może podwoić nasz zakład. Aby nieco przyśpieszyć i zdynamizować nasza grę przygotowana została funkcja autoodtwarzania którą możemy ustawić na określoną liczbę rund. Dzięki czemu kolejne spiny będą dokonywane automatycznie bez naszej ingerencji. Maksymalna wygrana w grze może dojść nawet do x75 od naszej stawki gdy na tablicy wyląduje symbol gwiazdy.

Użytkownicy różnych urządzeń zarówno stacjonarnych jak i mobilnych nie muszą się niczym przyjmować. Gra dostępna jest na każdym urządzenie, również na urządzeniach mobilnych, niezależnie od tego czy korzystasz z urządzeń opartych na systemie Android czy iOS. Możesz cieszyć się rozgrywka gdziekolwiek jesteś, potrzebny jest tylko stały dostęp do internetu.

Fenix Play – krok po kroku

Motyw gry hazardowe Fenix Play online jest prosty, osadzony na tematyce klasycznych owocówek. Nawigowanie po grze jest intuicyjne i sprowadza się do wyboru odpowiedniej stawki i kliknięcia przycisku spin. Istnieje kilka elementów przyspieszających całą rozgrywkę takie jak 3 tryby, które zwiększają szybkość obrotu bębnów. Fenix Play automat do gry to poprawnie zaprojektowana gra, posiadający funkcję pełnoekranową i bardzo dyskretny pasek poleceń na dole ekranu. Sprawdźmy teraz jakie elementy i przyciski znajdziemy podczas rozgrywki:

  • Autoplay – przycisk znajdujący się w dolnym rogu po prawej stronie. Umożliwia automatyczne rozgrywanie określonej liczby rund.
  • Symbol pantery – nieco powyżej symbolu autoodtwarzania znajduje się się przycisk umożliwiający przyspieszenie rozgrywki w trzech trybach: „normal”, „fast”, „ultra”.
  • Dwie strzałki ułożone w przeciwstawnym kierunku – przycisk spin czyli rozpoczęcie rozgrywki.
  • Pasek ze stawkami – na pasku otrzymujemy możliwość dobrania określonej stawki.
  • „?” – przejście na nowy ekran przedstawiający wszystkie zasady w grze.
  • Głośnik – udostępnia możliwość sterowania dźwiękiem.
  • 3 poziome kreski – umożliwia sterowanie podstawowymi ustawieniami w grze takimi jak: tryb pełnoekranowy czy funkcja oszczędzania ekranu.
  • „i” – Przejście do tabeli wypłat oraz instrukcji gry.

Pamiętaj aby przed rozpoczęciem gry zapoznać się ze wszystkimi zasadami, gdzie znajdują się wszystkie informacje z którymi powinien zapoznać się każdy gracz. Dobrą możliwością jest również skorzystanie z gry w wersji Fenix Play demo którą przygotował na deweloper.

Opinia o automacie Fenix Play

Fenix Play gra to klasyczny automat w którym niewiele się dzieje. Rozgrywka toczy się w starym stylu, jeżeli jesteś fanem tego typu gier to zdecydowanie powinieneś sprawdzić tę pozycję. Brak tutaj jakichkolwiek symboli specjalnych. Jednym z pozytywów jest tabela wypłat która wygląda całkiem atrakcyjna. Maksymalna wygrana to nawet x75 od naszej stawki. Jest to automat o średniej wariancji i RTP na poziomie 96,44% co zapewnia rozsądne tempo nagród i przede wszystkim ich wysokości.

Dzięki temu Fenix Play przypadnie do gustu zarówno doświadczonym graczom, jak i tym początkującym, którzy docenią łatwą rozgrywkę i stosunkowo niski poziom ryzyka. Idealny punkt wyjścia, jeśli chcesz spróbować szczęścia przed przejściem do bardziej złożonych gier na automatach. Co ważne jeżeli chcesz przetestować tą grę możesz to zrobić na naszej stronie w wersji demo, jeżeli wszystko będzie w porządku później możesz zacząć grać na prawdziwe pieniądze w kasynie online.