Fruit Party

Star Star Star Star Star

Fruit Party slot online

Czas na podróż do uniwersum wygranych o smaku owoców autorstwa Pragmatic Games. Po włączeniu gry, od razu zdacie sobie sprawę, że macie do czynienia z klasycznym slotem typu 777. Gra skusi was symbolami winogron, truskawek jabłuszek czy śliwek. Producent tego slotu postawił na to, co pewne, czyli na retro maszynę, która przywodzi skojarzenia z klasycznymi maszynami typu jednoręki bandyta z kasyn stacjonarnych. Niech jednak nie zwiedzie was ten retro slot, wygrane zdecydowanie nie trącą myszką.

Porzućcie codzienne troski i przenieście się do owocowego świata pełnych portfeli. Z zasadami gry zapoznacie się łatwo i przyjemnie w wersji Fruit Party demo gry, w którą zagracie tylko u nas. Przetestujecie tam wasze umiejętności i oddacie się wielogodzinnym rozgrywkom, które potem na pewno przełożą się na konkretne sumki.

Co możecie zyskać grając w Fruit Party?

We Fruit Party automat do gry będziecie mieć do czynienia z całą zgrają bonusów. Do waszej dyspozycji jest scatter, który jest złotym orzechem. Opcja TUMBLE  oferuje w momencie wygranej to, że każda wygrana kombinacja zostaje wynagrodzone i znika. Symbole, które pozostały spadają, a miejsca które pozostały są zastępowane innymi.

Cały ten proces będzie się powtarzał tak długo, aż zwycięska kombinacja nie pojawi się znowu na ekranie. RANDOM MULTIPLIER FEATURE, sprawia, że każdy symbol, który wygrał może być podwójnym mnożnikiem wygranej. Darmowe spiny z kolei wyglądają tak:

  • 3 scattery – 10 spinów,
  • 4 scattery – 11 spinów,
  • 5 scatterów – 12 spinów,
  • 6 scatterów – 13 spinów,
  • 7 scatterów – 14 spinów.

Opcja “wysokiego woltażu” (high volatility game), polega na tym, że gra rzadziej daje korzyści finansowe, ale jednocześnie  szansa na szybką wygraną jest bardzo duża. Przejdźmy teraz do tabeli wypłat na  jakie możecie liczyć przy zakładzie (0,60 kredytów).

Symbol x5 x6 x7 x11 x12 x13 x14 x15
truskawka 0,6 0,9 1,05 4,5 9 21 42 90
pomarańczka 0,45 0,6 0,75 3,6 7,5 18 36 60
jabłuszko 0,0 0,45 0,6 2,7 6 15 30 54
winogrono 0,24 0,3 0,45 1,8 3 12 24 48
śliwka 0,18 0,24 0,3 1,5 2,1 9 18 36
gwiazdka 0,15 0,18 0,24 1,2 1,8 6 12 24
serduszko 0,12 0,15 0,18 0,9 1,5 3 6 12

Co wyróżnia Fruit Party slot?

Ta klasyczna gra owocowa, typu fruit machine otwiera przed każdym potencjalnym poszukiwaczem pieniędzy sporo korzyści. Gra oferuje aż 7 bębnów i zdecydowanie zadowalającą ilość linii, bo jest ich aż 20. 5 symboli ułożonych w rządku, zagwarantuje wam wygraną. Minimalnym zakładem w tym slocie jest 0,20 euro, maksymalnym 100 euro. przez Producent twierdzi, że procent zwrotu RTP to 96,47%, co zadowoli na pewno nie jedną osobę.

Na próżno szukać symbolu Wild, ale na pewno zauważycie Scattera, czyli złotego orzecha. Fruit Party Gra jest grą młodą i świeżą, posiadającą standardzie znajdziecie takie funkcje jak mobilność dzięki wykorzystaniu html5, czy grę automatyczną. Nie ma jednak trybu gry wieloosobowego. Wierzymy, że określiliśmy już mniej więcej charakter Fruit Party, czas aby przedstawić Wam liczne korzyści i szanse na bonusy które możecie zyskać grając w Fruit Party automat.

Fruit Party- budowa wyjątkowego slotu

Pod przyciskiem z literką “i” producent umieścił wszelkie konieczne do gry informacje, odkryjemy tam pay table. Zaraz obok przy trzech poziomych kreskach znajdziecie opcję ustalenie poziomu zakładu oraz innych ważnych funkcji gry, jak muzyki, czy pojawiania się tak zwanego ekranu intro, który możecie pominąć dzięki tej przydatnej funkcji. W tej części slotu widnieje także informacja o aktualnym wybranym przez Was zakładzie.

Po prawej stronie możecie uruchamiać każdorazowo kręcenia lub też wybrać funkcję autoplay, czyli gry automatycznej, która zwalnia Was z tego obowiązku. Jest 7 bębnów i 20 linii wygrywających. Zapoznajcie się szczegółowo z informacjami od producenta, aby zagrać bezpiecznie i przyjemnie we Fruit Party online.

Fruit Party – co sądzimy?

Po naszej analizie wewnętrznej, pod kątem przebiegu gry, bonusów i dodatkowych opcji, redakcyjnie stwierdzamy, że Fruit Party online gwarantuje wszystkim śmiałkom zwiększenie zasobu portfeli. RTP wygląda bardzo porządnie, a sam scatter oferuje ogromną ilość darmowych spinów. Nie trudno o wygrywającą kombinację, bardzo często można na nie liczyć. Gdy zagracie we Fruit Party bez rejestracji na prawdziwe pieniądze, na pewni opuścicie slot szczęśliwi i z wypchanymi portfelami. Życzymy powodzenia!