Fruit Shop – poznaj tę grę!

Star Star Star Star Star

Jeśli Twoim ulubionym gatunkiem gier hazardowych są sloty należące do grupy owocówek lub Hot Spotów, to jesteśmy pewni, że z zadowoleniem przeczytasz naszą dzisiejszą recenzję. Prezentujemy w niej dostępną na naszej stronie Fruit Shop bez rejestracji, czyli maszynę slotową wyprodukowaną przez firmę NetEnt w 2013 roku. Z naszego niezwykle szczegółowego opracowania dowiesz się wszystkiego, co warto wiedzieć na temat tej gry, jej zasad i kompatybilności z różnymi urządzeniami. Zapraszamy do lektury!

Oczywiście przygotowaliśmy dla Ciebie także Fruit Shop demo, które pozwoli Ci zupełnie za darmo zaznajomić się z tą grą bliżej. Jest ono w pełni funkcjonalne i nie zawiera żadnych ograniczeń. Ma takie same funkcje i opcje jak standardowa wersja dostępna w kasynach online. Poza tym u nas możesz po prostu rozpocząć granie w nią bez zastanawiania się nad czymkolwiek. Nie musisz się logować, podawać na swoich danych osobowych, wpłacać nam pieniędzy, zapisywać się do naszego newslettera, czy też wykonywać innych czynności mających na celu odblokowanie dostępu do tej gry. Po prostu kliknij w odpowiednią ikonę i zacznij grać!

Jeśli zdecydujesz się na granie w Fruit Shop automat do gry w kasynie internetowym, to z pewnością docenisz zdobyte u nas doświadczenie i znajomość zasad tej gry – to będzie naprawdę istotny czynnik, który pozwoli Ci zagrać o wysokie wygrane!

Opcje specjalne dostępne w grze Fruit Shop

Fruit Shop gra może zapewnić graczom całkiem sporo różnego rodzaju funkcji dodatkowych, wszystko zależy od tego, jak ułożą się symbole na bębnach. A warto zwrócić szczególną uwagę na następujące rozwiązania.

Duży symbol z napisem FRUIT SHOP pełni rolę Wilda. Oznacza to funkcję zastępowania innych symboli, dzięki czemu gracz otrzymuje wyższą szansę na uzyskanie wygranej – lub przedłużenie już powstałej kombinacji. Dodatkowo Wildy zapewniają także jeszcze mnożnik x2 do każdej kombinacji z ich udziałem.

Za każdym razem, gdy utworzysz kombinację z owoców, otrzymasz darmowe spiny. Za trzy owoce nagrodą jest jeden darmowy spin, za cztery symbole 2 darmowe spiny i za pięć owoców na aktywnej linii wygranych dostaniesz pięć darmowych spinów. Ponadto wiśnie zapewnią Ci także jeden darmowy spin już za dwa takie symbole. Oczywiście dostaniesz także wygraną pieniężną zgodnie z poniższą tabelą. W trakcie darmowych spinów także dostajesz kolejne spiny przy użyciu identycznego przelicznika, przy czym do listy symboli nagradzanych spinami dochodzą jeszcze wartości karciane. Każda wygrana uzyskana w trakcie darmowych spinów mnożona jest dwukrotnie. A tak wygląda tabela wypłat dla zakładu o poziomie 1 (1 moneta na linię) wyrażona w monetach.

Symbol 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Wiśnie 25 300 2 000
Śliwki 25 150 1 000
Cytryny 20 125 750
Pomarańcze 20 100 500
Arbuzy 15 75 200
As 15 50 150
Król 10 25 100
Dama 5 20 75
Walet 5 15 60
Dziesiątka 5 10 50

Podstawowe informacje na temat automatu Fruit Shop

Fruit Shop online to gra typu Hot Spot wyprodukowana przez firmę NetEnt w 2013 roku. Ma ona prostą mechanikę opartą o pięć bębnów i trzy rzędy symboli, co oczywiście oznacza, że w oknie gry znajdziemy 15 elementów. RTP (czyli po prostu współczynnik opłacalności) dla tej gry wynosi 94,05%, cechuje się ona zmiennością niską przechodzącą w średnią i wieloma ciekawymi rozwiązaniami.

Mamy tutaj na przykład do dyspozycji Wildy, mnożniki wygranych oraz darmowe spiny aktywowane tylko samymi kombinacjami symboli owoców. Nie ma tu Scatterów służących zazwyczaj jako symbole aktywujące funkcję darmowych spinów.  Znajdziemy tutaj również tryb gry automatycznej oraz oczywiście doskonałą kompatybilność z urządzeniami mobilnymi. Ale nie ma tutaj możliwości grania na wiele osób jednocześnie, nie występuje w tej grze także jackpot. Jeśli natomiast chodzi o stawki zakładów, to możemy tutaj postawić naprawdę szeroki zakres kwot, od 0,15 monety do aż 150 monet na jeden spin.

Jak wygląda rozgrywka w grze Fruit Shop?

Granie we Fruit Shop jest banalnie wręcz proste, co oznacza, że nawet zupełnie początkujący gracz da sobie tutaj doskonale radę. Zaraz po uruchomieniu widzimy na ekranie krótką informację na temat podstawowych zasad rozgrywki, a potem przechodzimy do głównego ekranu gry.

Tłem dla Fruit Shop jest prosty widoczek przypominający nieco zadrzewiony park, ale i tak większą część ekranu zajmuje okno gry. Wykonane zostało ono na wzór straganu z owocami, ma białe tło, a same owoce narysowane został w komiksowym stylu i z typową dla firmy NetEnt starannością. Oprócz tego na bębnach znajdziemy także jeszcze typowe wartości karciane. Od strony graficznej Fruit Shop prezentuje się bardzo ładnie, gra wykonana jest starannie i przyjemnie dla oka – co jednak nie powinno nikogo dziwić jeśli weźmiemy pod uwagę to, że mamy do czynienia z grą wyprodukowaną przez firmę NetEnt.

Pod oknem z symbolami znajdziemy prosty panel sterowania dostosowany wizualnie do reszty gry. Począwszy od lewej mamy tutaj przycisk z ustawieniami i informacjami o grze, wyświetlacz informujący o bieżącej stawce na grę, następnie dwa przyciski do ustawiania liczby monet na jedną aktywną linię wygranych, przycisk do definiowania parametrów gry automatycznej i okrągły przycisk ze strzałkami, który służy do uruchomienia bębnów, czyli rozpoczęcia rozgrywki. Następnie znajdziemy tutaj kolejny zielony przycisk służący do łatwego ustawiania maksymalnej stawki na grę oraz element do określania wartości monety. Ostatnim obiektem na panelu jest wyświetlacz informujący o liczbie monet w saldzie gracza.

Początkujący powinni zwrócić uwagę na zielony przycisk z literą „i” znajdujący się po lewej stronie panelu sterowania. Po jego kliknięciu na ekranie pojawi się rozbudowany samouczek dla graczy, dzięki czemu możesz poznać błyskawicznie wszystkie zasady tej gry hazardowe owoce, jej funkcje specjalne, tabele wygranych oraz dowiedzieć się wielu innych istotnych rzeczy, jakie warto znać grając we Fruit Shop.

Fruit Shop – podsumowanie

Firma NetEnt nie od dziś znana jest z produkowania wyjątkowo udanych gier hazardowych o jakości zachwycających szeroką rzeszę graczy z całego świata. Do tego grona zaliczyć możemy także opisywany przez nas dzisiaj Fruit Shop automat – z pozoru prosta gra owocowa, ale o świetnej grafice i wspaniałej grywalności, która potrafi przykuć gracza do ekranu na długie godziny. I przy odrobinie szczęścia uraczy go także wysokimi wygranymi. Naprawdę warto się z nią zapoznać, bo jest po prostu znakomitą produkcją!