Golden Sevens

Star Star Star Star Star

Golden Sevens online za darmo

Automat Golden Sevens powstał dzięki firmie Greentube w 2013 roku. Należy on do dość klasycznych owocówek, które nie mają skomplikowanych zasad, jest więc doskonałą grą na sam początek przygody z automatami lub dla graczy, którzy tęsknią za nieskomplikowaną klasyką. Na naszej stronie możesz zagrać w Golden Sevens bez rejestracji! Wystarczy wejść, wybrać grę demo i testować ją bez żadnego finansowego ryzyka! A jeżeli gra przypadnie ci do gustu, na pewno znajdziesz ją w swoim ulubionym kasynie online.

Golden Sevens automat z jackpotem

Golden Sevens, jak na automaty nawiązujące do klasyki przystało, jest oszczędny w rundach bonusowych i symbolach specjalnych. W tej prostocie właśnie tkwi piękno tych maszyn. Nie znajdziemy tu więc symbolu Wild, czy Scatter, które uruchomią niespodziewane bonusy. Nie znaczy to jednak, że Golden Sevens gra nie ma nic do zaoferowania!

  • Gra Ryzyko – uruchamia się po każdym zwycięskim zakładzie. Umożliwia ona podwojenie naszej ostatniej wygranej, bo to właśnie ta kwota jest stawką w Grze Ryzyko. Warto więc stawiać tutaj niższe wygrane, które opłaca się próbować podwoić, a zachowywać wygrane wysokie, których szkoda jest stracić. W przeciwieństwie do linii wygrywających na bębnach, tutaj odgadujemy, jaki kolor karty zostanie wylosowany: czarny czy czerwony. Mamy więc 50% szansy na poprawną (lub błędną) odpowiedź.
  • Jackpot – Golden Sevens jest grą z ulubionym bonusem dla każdego gracza, czyli Jackpotem, który daje szansę na naprawdę wysokie wygrane. Aby go wygrać, musimy mieć naprawdę ogromne szczęście i zapełnić wszystkie pozycje na bębnach symbolami 7. Jackpot wynosi 10 000 000.

Jakie symbole znajdziemy w Golden Sevens? Poniższa tabela przedstawia dokładny spis symboli oraz ich wartości dla zakładu o wysokości 20 (1 na 20 linii).

Symbol 2x 3x 4x 5x
Cytryny / pomarańcze / arbuz 20 100 400
Śliwka / Jabłko 15 175 250
Wiśnie 2 25 125 750
Dzwonek
7 (siódemka) 250 2 500 5 000

Golden Sevens automat do gry: informacje

Golden Sevens został stworzony przez markę GreenTube, która jest częścią większej firmy, Novomatic. Jest to video slot, który mocno nawiązuje do automatów klasycznych w popularnych kasynach online. Posiada on 5 bębnów i 20 linii wygrywających. Minimalny zakład jaki można postawić to 1, a maksymalny wynosi aż 2 000.

RTP Golden Sevens ma wskaźnik 95.1%, co jest dla graczy bardzo opłacalnym wynikiem. Oznacza to, że przy regularnej i długotrwałej grze, mogą oni odzyskać około 95% postawionych środków. Należy jednak pamiętać, że wliczają się w to wszystkie wygrane, nawet te najmniejsze, musimy mieć więc ogromne szczęście by wygrać taki zwrot w jednorazowej wysokiej sumie.

Gra hazardowa nie posiada symboli Wild, Scatter czy innych gier bonusowych, jak darmowe obroty. Jednak możemy w niej zagrać w grę Ryzyko, a nawet postarać się o wygranie jackpota o wysokości 10 000 000!  Gra automatyczna jest dostępna, jednak nie ma żadnych kontrolnych ustawień, należy więc bardzo pilnować jej przebiegu, aby nie przegapić i stracić wysokich wygranych. Golden Sevens nie posiada trybu gry wieloosobowej, ale za to jest dostępna na urządzenia mobilne.

Golden Sevens obsługa nawigacji

Grafika Golden Sevens jest prosta, ale bardzo estetyczna i cieszy oko graczy. Nawigacja również jest czytelna i intuicyjna, dzięki czemu nawet niedoświadczeni gracze natychmiast zrozumieją, o co chodzi. Wygląda ona następująco (od prawej).

Start Uruchamia bębny i wymaga ponownego naciśnięcia za każdym razem. Pozwala na zmianę wysokości zakładów pomiędzy każdym kolejnym zakręceniem. Gdy trafimy linię wygrywającą, zamienia się na przycisk Collect, który pozwala zabrać wygraną.
Gamble Przycisk uruchamia się tylko wtedy, gdy trafimy linię wygrywającą. Uruchamia rundę bonusową, w której możemy podwoić wysokość ostatniej wygranej. Możemy nie decydować się na grę ryzyko i nacisnąć przycisk Collect.
Bet Całkowita wysokość zakładu, liczona jako linia x zakład na linię.
Bet/Line To wysokość zakładu stawianego na jedną linię. Nie jest to wysokość całkowita zakładu!
Line To ilość linii jakie obstawiamy w zakładzie.
Paytable Znajdziemy tutaj dokładny opis wszystkich symboli i ich wartości.
Autoplay To przycisk gry automatycznej. Nie ma on żadnych ustawień ograniczenia gry, więc należy bardzo pilnować tej funkcji, aby nie przeoczyć wysokich wygranych. Auto gra zatrzyma się sama tylko wtedy, gdy nasz depozyt dojdzie do zera. Gdy uruchomimy grę automatyczną, przycisk Autoplay zamienia się w przycisk Stop, którym możemy ją wyłączyć.
Credits To wysokość naszego depozytu.
Last win Informuje o wysokości naszej ostatniej wygranej.
Ekran środkowy Podpowiada co należy zrobić w danym momencie, by móc grać.

Golden Sevens demo – wypróbuj grę za darmo!

Golden Sevens to dobry automat dla graczy początkujących i tych lubiących owocową klasykę. Doświadczonych graczy z pewnością zachęci możliwość wygrania jackpota, która rekompensuje brak zaawansowanych rund bonusowych. W Golden Sevens możesz zagrać za darmo i to bez logowania, na naszej stronie. Przetestuj automat do gry i sprawdź, czy jest dla ciebie. Powodzenia!