Gypsy Rose szczegółowa recenzja automatu do gier

Star Star Star Star Star

Gypsy Rose online to popularny, lecz nieco zapomniany już slot do gier, który miał swoją premierę w 2015 roku. Slot pochodzi od firmy Betsoft, która w ciągu ostatniej dekady zdążyła wyrobić sobie markę topowego producenta, regularnie wprowadzającego do swoich produkcji różne innowacje. To także jedna z nielicznych firm, która ma własny styl. Jeśli ktoś pozna przynajmniej kilka gier ze stajni Betsoft, to będzie je w stanie poznawać po samej oprawie graficznej. Dlatego warto zainteresować się tym, co producent, jak i sama gra, mają do zaoferowania, bo to może być początek pięknej przygody z automatami od Betsoft – grami, które raczej nigdy nie zawodzą swoich odbiorców.

Tym razem twórcy postanowili zaprezentować rozgrywkę skupiającą się wokół cygańskiej wróżki. Całość została odpowiednio dostosowana do tematyki gry hazardowe, z wykorzystaniem „Betsoftowej” stylistyki, co sprawia, że gra wydaje się niezwykle przyjemna i atrakcyjna wizualnie dla odbiorcy.

Zdecydowaliśmy się umieścić tę grę na naszej bibliotece darmowych automatów do gier. Dzięki temu każdy może w dowolnej chwili uruchomić maszynę  i po prostu dobrze się bawić z wykorzystanemu wersji Gypsy Rose bez rejestracji. Użytkownik otrzymuje fikcyjne, praktycznie nieskończone środki na grę i bawi się w taki sposób, żeby poznać wszystkie możliwości automatu oraz opracować optymalną dla swoich możliwości taktykę. W ten sposób można zmaksymalizować szansę na wygraną, dzięki wyeliminowaniu błędów własnych i zdaniu się na generator liczb losowych.

Tabela wypłat i bonusy slotu Gypsy Rose

Gra jest niezwykle rozbudowana i oprócz licznych standardowych symboli, ma także wiele ikon o specjalnych właściwościach. Najpierw jednak warto zająć się wygranymi za kombinacje symboli. Te formują się od lewej do prawej na standardowych warunkach (linie wypłacające). Potencjalne nagrody w Gypsy Rose gra przy zakładzie, wynoszącym 1 za każdą z linii.

Symbol X3 X4 X5
10, J, Q 5 15 45
K, A 5 30 90
Wrona 10 45 150
Księga 10 45 180
Cyganka 15 60 240
Eliksir 15 60 300
Wild 30 150 1000

Gry Betsoft zawsze są wypełnione zawartością dodatkową. Dlatego podczas zabawy można natrafić na:

  • Wild – uniwersalna, zamieniająca się ze wszystkimi standardowymi ikona.
  • Double up – specjalna dodatkowa gra, która pozwala zagrać o podwojenie trafionej wygranej. Wystarczy wytypować, czy moneta wskaże orła, czy reszkę.
  • Kryształowa kula – specjalny symbol, który współpracuje z magicznymi ikonami, pojawiającymi się na ekranie. Bonus zależy od ikony znajdującej się z kulą na linii wypłacającej.
  • Love Potion Free Spins – umożliwia uruchomienie rundy darmowych spinów.
  • Crow Wild and ReSpin – symbol wrony zamienia się w Wild, pozostaje na swoim miejscu i uruchamia się respin.
  • Magic Book instant win – zapewnia wygraną, wynoszącą do 20-krotności stawki.
  • Bonus kart tarota – specjalna runda z odkrywaniem kart, z których każda ma określoną wartość oraz mnożnik.

Jak widać, Gypsy Rose automat ma naprawdę rozbudowane funkcje specjalne. Dlatego tak ważne jest, żeby je wszystkie poznać – nawet jeszcze przed przejściem do zabawy na poważnie.

Główne cechy maszyny Gypsy Rose

Mechanicznie gra prezentuje się bardzo standardowo. Dzięki temu przeciętny gracz o wiele łatwiej odnajdzie się w  tym, co twórcy z Betsoft dla niego przygotowali. Maszyna to standardowy wideo slot, losujący po trzy symbole na pięciu bębnach. Zastosowano 30 linii wypłacających z możliwością dostosowania ich liczby, jednocześnie regulując wartość zakładu, który może wynieść od 0,01 do 150. Szczególną uwagę warto zwrócić na wartość RTP, która wynosi aż 97,63% – to jeden z lepszych wyników, jakie można spotkać w kasynach internetowych, więc jeśli ktoś celuje przede wszystkim w jak najwyższy potencjał do wygrywania, to być może właśnie Gypsy Rose automat do gry jest tym, czego potrzebuje.

W grze zastosowano standardowe funkcje, jak automatyczna gra, symbol Wild, runda bonusowa. Ponadto oprogramowanie jest kompatybilne ze wszystkimi popularnymi urządzeniami. Dlatego nie ma znaczenia, czy ktoś chce się bawić na tablecie, komputerze, czy telefonie – maszynę zawsze uruchamia się z tego samego źródła, a ona zadba o to, żeby być jak najwygodniejszą w obsłudze.

Interfejs użytkownika oraz rozgrywka na slocie Gypsy Rose

Betsoft słynie z tego, że gry tego producenta mają wyjątkowo dobrą oprawę wizualną. Pomimo tego, że ten automat do gier miał premierę już dobre kilka lat temu, prezentuje się wręcz obłędnie. Samo to wystarczy, żeby stwierdzić, że graficy Betsoft są jednymi z najlepszych w branży, bo stworzenie ładnej oprawy graficznej to sztuka, ale zrobienie tego w taki sposób, żeby 10 lat po premierze nadal budziła podziw, to prawdziwy majstersztyk. Każdy element gry został odpowiednio dopasowany do tematyki i wszystko stanowi jedną wielką idealnie pasującą do siebie całość. Dlatego można nawet stwierdzić, że w tę grę, jak i inne w dorobku Betsoft warto zagrać, chociażby po to, żeby nacieszyć oczy.

Interfejs to równie ciekawa kwestia, bo praktycznie nie istnieje. Zastosowano jeden przycisk odpowiadający za losowanie symboli na ekranie. Drugi przycisk to rozwijane menu, z tabelą wypłat oraz możliwością dostosowania wysokości zakładu – to wszystko. Takie proste, a zarazem całkowicie wystarczające i niezaburzające ogólnego wizualnego odbioru gry.

Istotnym elementem gry jest tabela wypłat, która dokładnie, ze wszystkimi szczegółami opisuje możliwości automatu do gier. Wyświetla potencjalne wygrane, które skalują się do aktualnej wysokości zakładu oraz przedstawia funkcje specjalne wraz z ich działaniem. Jeśli ktoś chce zmaksymalizować swoje szanse na wygraną, to powinien dokładnie zapoznać się z tą zakładką.

Gypsy Rose – podsumowanie recenzji

Automat do gier Gypsy Rose, tak samo, jak wszystkie inne produkcje od Betsoft zasługują na szczególną uwagę fanów automatów do gier. W tym przypadku otrzymuje się z jednej strony prostą grę, opierającą się o standardowy schemat rozgrywki, ale z tak bardzo rozbudowanym systemem funkcji specjalnych, że samo jej poznanie zajmuje sporo czasu. Dlatego tak gorąco zachęcamy, żeby zawsze najpierw spróbować grę w wersji Gypsy Rose demo. Można w ten sposób wszystko dokładnie poznać i przygotować się do rozgrywki na prawdziwe pieniądze, żeby nie zostać niczym zaskoczonym. Na ekranie może pojawić się tak wiele różnorodnych i oryginalnych funkcji specjalnych, że początkowo można się pogubić, ale z czasem zaczyna się to doceniać, bo zabawa się nie nudzi. Pozostaje jedynie życzyć powodzenia i jak najczęstszego trafiania kombinacji przedmiotów magicznych z kryształową kulą.