Hidden Valley

Star Star Star Star Star

Przegląd automatu Hidden Valley

Hidden Valley to nowoczesny automat do gry, który zauroczy gracza niesamowicie realistyczną grafiką i mnogością funkcji specjalnych. Zwiedzając tajemniczą krainę, będziesz niejednokrotnie spotykać bajkowe postaci, oraz zwierzęta, które są powszechnie uważane za szczęśliwe tj. Orła i Bizona. Ogólnie rzecz biorąc zasady tej gry, są bardzo łatwe do opanowania, natomiast będziesz potrzebował chwili, aby zapoznać się z konstrukcją linii, ponieważ w tym slocie jest ich więcej niż w standardowych maszynach.

Jeżeli chcesz zagrać w Hidden Valley demo za darmo, to możesz tego dokonać na naszej witrynie całkowicie za darmo i bez rejestracji. Darmowa rozgrywka jest dobrym sposobem na wtajemniczenie się i poznanie zasad gry. Po zdobyciu wymaganego doświadczenia będziesz mógł przenieść się do prawdziwego kasyna, by zagrać na pieniądze. Natomiast teraz przejdziemy do bardziej szczegółowego omówienia tej pozycji, więc pozostań z nami!

Oferta bonusowa Hidden Valley

Funkcje specjalne to jeden z największych atutów tej maszyny, a posiada ona ich całkiem sporo. Mnożnik Wild to jedna z funkcji, która będzie Ci sprzyjać podczas gry. Symbol Mnożnika przyznaje losowy Mnożnik po każdym spinie. Zakres Mnożników można ustawić, zwiększając lub zmniejszając stawkę w panelu zakładów. Wszystkie linie wygrywające z ikoną Mnożnika Wild, są mnożone przez określoną wartość. Ponadto ikona Wild zastępuje wszystkie inne symbole dostępne w grze, stwarzając jeszcze większe szanse na utworzenie zwycięskiej kombinacji.

Kolejną dodatkową funkcją są Darmowe Spiny. Są one aktywowane, gdy na planszy wylosujesz 3 ikony Scatter, które ponadto wypłacają stawkę x2.  Darmowe Spiny są rozgrywane na takim samym poziomie zakładu i z identycznym Mnożnikiem jak w rundzie, w której udało Ci się je wygrać. Jeśli podczas tej rundy wylosujesz co najmniej 2 ikony Darmowych Spinów, to otrzymasz ich większą ilość lub zdobędziesz symbole Extra Wild. Liczba spinów i ikon Extra Wild zostanie określona przez Koło Bonusowe. Aby je uruchomić, będziesz musiał kliknąć przycisk „Start”. Zewnętrzne koło przyznaje ikonę Extra Wild, natomiast jeśli będzie ono puste, to nie zostanie przyznany, żaden z tych symboli. Z kolei wewnętrzne koło określa liczbę Darmowych Spinów, jakie wygrałeś.

Ikony Extra Wild zastępuje podobnie jak jej standardowy odpowiednik wszystkie ikony na liniach wygrywających z wyjątkiem symbolu Mnożnika Wild i Scatter.

Teraz kiedy znasz już właściwości wszystkich funkcji specjalnych, w jakie została wyposażona Hidden Valley gra, warto, abyś zapoznał się z tabelą wypłat. Wartość każdej ikony została ustalona na podstawie stawki zakładu 30.

Symbol x3 x4 x5
Długowłosy mężczyzna 5,00 10,00 25,00
Blondynka 5,00 10,00 20,00
Podróżnik w kapturze 5,00 7,50 20,00
Orzeł, Bizon 2,50 7,50 15,00
A, K 1,00 4,00 7,50
Q, J, 10 1,00 2,50 5,00

Szczegóły techniczne automatu Hidden Valley

Hidden Valley automat wideo został wyprodukowany przez dewelopera Quickspin, jedną z największych marek dostarczających oprogramowanie kasynowe na świecie. W maszynie zaimplementowano 5 bębnów i 40 linii wygrywających, na których musisz wylosować przynajmniej 3 identyczne ikony, aby odebrać wypłatę.

Minimalny zakład został ustalony na poziomie 0,60, z kolei maksymalna kwota, jaką możesz postawić to 45,00. Wskaźnik zwrotu jest atrakcyjny i maksymalnie wynosi 96,5%. W grze obecny jest także symbol Wild i Scatter. Szanse na zwycięstwo diametralnie wzrosną, gdy aktywujesz funkcję Darmowych Spinów z dodatkowym Mnożnikiem. Dzięki funkcji Autoplay będziesz mógł odejść od gry, a bębny nadal będą się kręcić przez z góry ustaloną liczbę obrotów.

Jak każda darmowa maszyna hazardowa, tak i Hidden Valley gra jest dostępny na wszystkich urządzeniach mobilnych wyposażonych w Androida, iOS lub Windows Phone. Nie jest konieczne pobieranie aplikacji, ponieważ wystarczy, że uruchomisz przeglądarkę mobilną i wpiszesz tam adres naszej witryny, a świat darmowego hazardu stanie się dla Ciebie otwarty. Wersja mobilna jest idealnym rozwiązaniem dla graczy, którzy stale się przemieszczają, i nie mają czasu, by grać na komputerze. Warunkiem umożliwiającym zabawę z perspektywy urządzeń przenośnych jest dostęp do Internetu poprzez WiFi lub sieć 3G/4G/5G.

Grafika, nawigacja i opis przycisków w Hidden Valley

Jak zdążyliśmy wspomnieć na początku tej recenzji, grafika tej maszyny jest wykonana z najwyższą starannością, a zastosowane animacje płynne i wciągające w fabułę. Pasek nawigacji został ulokowany w dolnej części ekranu, a wszystkie przyciski są bardzo intuicyjne.

Klikając w „Menu”, na ekranie wyświetli się opis wszystkich funkcji specjalnych, tabela wypłat oraz układ wszystkich linii wygrywających. Strony możesz przewijać, korzystając z „<” i „>”. Symbol „?” ujawnia informacje o wskaźniku RTP oraz instrukcję gry na automacie Hidden Valley bez rejestracji. „Koło zębate” pozwala na dostosowanie dodatkowych ustawień gry.

Obok napisu „Balance” wyświetlana jest wartość Twojego salda. Przy „Bet Lines” znajdziesz liczbę aktywnych linii, ich wartość domyślnie jest ustawiona na 40 i nie jest możliwa w tym zakresie żadna zmiana. Pod „Total Bet” znajdziesz całkowitą wartość zakładu, natomiast możesz ją zmieniać za pomocą strzałek „w górę” i „w dół”. W okienku „Win” znajduje się ilość środków, jakie wygrałeś podczas ostatniej rundy. Przycisk „Autoplay” powoduje aktywowanie trybu autoodtwarzania. Za pomocą ikony „Szybkiej gry” tempo rozgrywki wzrośnie, a bębny zaczną się szybciej obracać. Symbol „Głośnika” umożliwia włączenie lub wyłączenie dźwięku. Natomiast ostatni i zarazem największy przycisk w grze to „Spin”, który uruchamia rundę i zaczyna się losowanie.

Wrażenia z gry w Hidden Valley

Gra Hidden Valley online to pozycja, w którą powinieneś zagrać, jeśli chcesz dowiedzieć się, czym jest nowoczesna i dobrze płatna maszyna, umożliwiająca zdobycie realnych wygranych. Wielość funkcji specjalnych sprawia, że ułożenie zwycięskiej kombinacji jest o wiele łatwiejsze, niż podczas standardowej rozgrywki, a aktywowanie funkcji Darmowych Spinów wraz z Mnożnikiem jest zwieńczeniem wszystkich starań producenta, aby doświadczenie gracza było pozytywne.

Począwszy od grafiki, a kończąc na kwestiach technicznych i wskaźniku RTP wszystko w tej grze jest bardzo dobrze dopracowane, dzięki czemu gra się naprawdę przyjemnie. Niesamowite animacje i urzekająca muzyka wprowadzają unikalną atmosferę zachęcającą do kolejnych rund.

Jeśli chcesz zagrać w Hidden Valley całkowicie bez opłat, możesz to zrobić na naszej stronie, na której posiadamy także wiele innych głośnych tytułów pochodzących z najbardziej renomowanych studiów. Jest to możliwość, z której warto skorzystać, gdy chcesz zagrać w tę grę na prawdziwe pieniądze. Mamy nadzieję, że po przeczytaniu tej recenzji gra, Cię nie zaskoczy, a Twoje strategie się sprawdzą. Powodzenia!