Hot Party

Star Star Star Star Star

Hot Party Slot online – wakacyjne szaleństwo pełne nagród

Producent gier hazardowych Wazdan zaprasza nas na wakacyjną, morską podróż.  Wazdan to producent z ponad 10 letnim doświadczeniem; i rzeczywiście widać to nie tylko po recenzowanej przez nas dzisiaj grze, ale dziesiątkach innych pozycji, które podbiły serca (i portfele) graczy na całym świecie.

Jak już wiecie tematem przewodnim Hot Party automat do gry, są wakacje, relaks i zabawa, a wszystko to w beztroskim klimacie urlopu. Spotkacie więc podczas rozgrywek symbole takie jak: kotwica, piłka plażowa, parasolka czy koło ratunkowe. Dla gracza dostępnych jest aż 20 linii wygrywających i 5 bębnów. Na naszej stronie możecie zanurzyć się w świat nadmorskiego relaksu podczas gry w Hot Party demo zupełnie za darmo. Później możecie próbować swoich sił w grze na prawdziwe pieniądze. Zapraszamy w tropikalną podróż!

Ile możesz zyskać w Hot Party?

Hot Party automat, to jackpot progresywny, który proponuje nam wachlarz bonusów i szeregu opcji na wygraną, w poniższej tabeli możecie zapoznać się z wygranymi przy obstawianiu za minimalną stawkę wszystkich 20 linii, czyli 0,20 FUN

Symbol x3 x4 x5
Piłka (scatter) 0,40 2,00 10,00
Lody 1,00 10,00 50,00
7, BAR 0,50 2,00 5,00
Kotwica, Parasolka, Koło ratunkowe, Dzwonek 0,20 0,50 2,00

Co charakteryzuje automat do gry Hot Party?

Dostawcą Hot Party gra jest wspomniany już wcześniej przez nas Wazdan – jeden z wiodących twórców gier hazardowych online. Mamy tu do czynienia z klasycznym slotem 2D, dopieszczonym i atrakcyjnym wizualnie, Grafika jest wyrazista, a jej tematyka cieszy oko – kto nie lubi widoku morskiego bezkresu podczas długich rozgrywek?

Gracz ma dostępnych 20 aktywnych linii i 5 bębnów. Minimalnym zakładem jest 0,20 funta a maksymalnym 100,00 funtów, co sprawia że gra jest naprawdę przystępna finansowo dla większości. Z kolei RTP gry plasuje się na zdecydowanie zadowalającym poziomie 96,48%, co zwiastuje spore możliwości wygranej. Symbolem scatter, jest piłka plażowa.

Co ciekawe scatter nie musi wylądować na linii wygrywającej, ale na każdej z dostępnych aktywnych linii. W grze nie znajdziemy innego symbolu bonusowego. Jest też oczywiście możliwość funkcji autoplay, która zwalnia nas z obowiązku manualnego aktywowania gry. Nie napotkamy tutaj na bonusy, ale nie martwcie się na zapas – gra oferuje bardzo atrakcyjny jackpot progresywny, dzięki któremu możemy spodziewać się atrakcyjnych wygranych. Jackpot ma rozmiar 25000. Producent także wersję mobilną gry

Instrukcja gry Hot Party

Hot Party online dysponuje przejrzystą i atrakcyjną wizualnie grafiką, która sprawia, że nawigacja po grze jest intuicyjna i prosta. Zalecamy wyświetlanie gry w trybie pełnoekranowym, co zapewnia optymalne wykorzystanie potencjału gry a także większą przejrzystość. Poza tym, wszelkie potrzebne Wam do bezpiecznej gry informacje znajdziecie w dolnym pasku nawigacyjnym, który opisujemy poniżej:

Na dole gry, po lewej stronie znajdziecie:

  • tabelę wypłat pod literką “i”,
  • pod symbolem “?” szczegółowe informacje odnośnie przebiegu i zasad gry
  • wyłączycie, jak i włączycie dźwięk w zależności od preferencji.

Po stronie prawej macie możliwość:

  • użycia opcji autoplay pod uniwersalnym symbolem trójkąta.
  • użycia opcji gry manualnej, poprzez każdorazowe klikanie symbolu odświeżenia (dwie strzałki tworzące okrąg).

Na dole, na środku panelu sterowania, znajdziecie tabelę z kwotami do obstawiania.

Zalecamy przed rozpoczęciem gry zapoznać się szczegółowo ze wszystkimi dostępnymi informacjami, które producent zamieścił dla Waszego użytku. Jeżeli chcecie spróbować swoich sił i wygrać w Hot Party na prawdziwe pieniądze, to zachęcamy do zagrania u nas, online i zupełnie za darmo. Zapoznacie się wtedy na spokojnie z zasadami gry, co na pewno zwiększy wasze szanse na późniejszą wygraną.

Hot Party slot – co sądzimy?

Podsumowując, gra pomimo braku bonusów za wyjątkiem scattera, daje spore możliwości wygranej dzięki jackpotowi progresywnemu. Dzięki temu wszelkie ewentualne minusy Hot Party są zminimalizowane – kto nie uwielbia potężnych wygranych? Gra nie uszczupli waszego portfela – minimalny zakład to tylko 0,20 funta. Zanim przejdziecie do gry na pieniądze, możecie zagrać na naszej stronie w Hot Party demo.

U nas zagracie w Hot Party bez rejestracji i bez konieczności wpłacania jakichkolwiek środków. Pozostało nam tylko życzyć wam pełnej relaksu rozrywki. Spróbujcie swoich sił w tej nadmorskiej przygodzie, a potem próbujcie swoich sił w oceanie wygranych!