Hot Target

Star Star Star Star Star

Recenzja retro slota Hot Target

Rynek gier hazardowych wciąż poszerzany jest o nowe propozycje automatów do gier. Producenci stawiają na nowoczesne rozwiązania, klasyczne i znane gry oraz zapomniane, lecz wiecznie atrakcyjne wideo sloty. Jeśli jesteś fanem tej ostatniej kategorii, to przygotowaliśmy dla Ciebie coś specjalnego.

Tym razem zrecenzujemy gorącego klasyka w lekko odmłodzonej wersji. Hot Target automat to gra stworzona na wzór popularnej gry prosto z najlepszych zagranicznych kasyn. Gra stylizowana jest na wrzutowym jednorękim bandycie. Twórcami Hot Target online jest dobrze znane studio Novomatic. W dzisiejszej recenzji przeanalizujemy zasady gry, tabelę wypłat oraz ofertę promocyjną tego automatu.

Każdy czytelnik może brać czynny udział w naszej recenzji. Wejdź do Hot Target demo poprzez naszą stronę internetową. Testuj razem z nami wszystkie funkcje automatu za wirtualną stawkę. Sprawdź, ile uda Ci się wygrać oraz popracuj nad swoją indywidualną taktyką. Dzięki wersji testowej gry hazardowej możesz nabrać cennego doświadczenia jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywki w prawdziwym kasynie online.

Promocje i bonusy w Hot Target

Pierwszym ważnym aspektem w każdej grze hazardowej jest oferta bonusowa. W przypadku Hot Target, na gracza czeka kilka ciekawych opcji promocyjnych.

Podstawową metodą na gromadzenie wygranych jest zapełnianie linii konkretnym symbolem. Wypłaty dla poszczególnych elementów są realizowane już od 2 trafień. Największe sumy gromadzić można przy wylosowaniu 5 takich samych symboli w przynajmniej jednej linii wygrywającej.

Wygrane zależne są od ilości aktywnych linii w grze oraz stawki na pojedyncze zakręcenie. W Hot Target zastosowano 10 symboli wypłacalnych, a ich lista wraz z wypłatami przy minimalnej stawce przedstawiona jest poniżej:

Symbol x2 x3 x4 x5
Joker(WILD) 1 8 100 500
Zielony BAR 0.5 3 20 100
Niebieski BAR 0.5 2.5 10 50
Czerwony BAR 0.5 1.5 6.5 25
Arbuz i Dzwonek 1 4 20
Pomarańcza, Cytryna i Wiśnia 0.5 2 10
Gwiazda (SCATTER) 0.2 1.5 5

W Hot Target rolę Wilda odgrywa symbol Jokera. Jest to element, który zastępuje każdy nietrafiony symbol i potrafi uzupełnić braki w niepełnej linii. Dodatkowo dostępny jest Scatter symbol w postaci Gwiazdy na czerwonym tle, która w przypadku trafienia 3 symboli gwarantuje darmowe zakręcenia. 10 free spinów realizowanych jest od razu po ich zdobyciu za stawkę z poprzedniego szczęśliwego zakręcenia.

W maszynie funkcjonuje jeden dodatkowy symbol tytułowej gorącej tarczy, która w ilości 2 elementów na ekranie gwarantuje mnożnik x2. Ciekawym dodatkiem jest opcjonalna gra Gamble, w której istnieje możliwość dodatkowego dwukrotnego pomnożenia wygranej. Wystarczy prawidłowo odgadnąć losową kartę, a dokładniej jej kolor w mini grze pod przyciskiem “Gamble”.

Podstawowe cechy automatu Hot Target

Hot Target opiera swoje działanie na 5 bębnach, maksymalnie 9 liniach wypłacalnych, a to wszystko zawarte zostało w 3 rzędach symboli. Gracz w tej grze do dyspozycji ma 15 pól w oknie gry. Podstawowe wygrane realizowane są zgodnie z tabelą wypłat. Maksymalna stawka na jedno zakręcenie bębnami to równowartość 9 żetonów. Minimalnie stawiać można już 0.1 żetonu. Hot Target gra wydaje się dobrze reagować na zmienne stawki i zmiany w ilości rozgrywanych linii.

Wygrane w tej maszynie wypadają często, a to ze względu na wysoki współczynnik zwrotu równy 95,61%. W grze dostępnych jest łącznie 11 symboli losowych. W ofercie gry funkcjonują symbole Wild i Scatter. Do wygrania są darmowe spiny. Gra udostępniana jest na urządzenia mobilne. Dla wprawionych graczy aktywna jest funkcja automatycznej gry. W Hot Target zabrakło dodatkowych Jackpotów i funkcji wieloosobowej gry ze znajomymi.

Rozgrywka, nawigacja i grafika w Hot Target

Kolejnym istotnym aspektem w każdej grze jest oferta automatu, jego specyfikacja oraz

jakość wykonania. Jeśli chodzi o Hot Target, automat wykonany został dobrze. Grafika wystylizowana została na gry z ubiegłej dekady. Mimo prostej grafiki i mało zaskakujących efektów audio gra wprowadza gracza w klimat oldskulowych gier kasynowych. Taki jest zamysł tej gry, więc cel został osiągnięty.

Pod względem grywalności, automat prezentuje się całkiem czytelnie i zachęcająco. Menu gracza to czytelne przyciski z jasno opisanymi funkcjami, przejrzyste wyświetlacze oraz wizualizacje spełniające swoje zadanie.

Przypominamy, by przed rozpoczęciem gry zapoznać się z regulaminem producentów. Informacje te dostępne są pod przyciskiem “Paytable”. Jeśli gracz zapoznał się z zasadami gry, nie pozostało mu nic jak ustawić ilość linii oraz stawkę i ostatecznie rozpocząć zabawę.

Podsumowanie o Hot Target

Biorąc pod uwagę wszystkie aspekty Hot Target, z czystym sumieniem możemy polecić tę grę każdemu. Automat wolny jest od błędów i niedociągnięć. Wszystkie funkcjonuje należycie dobrze, a gra miło umila spędzony z nią czas. Rozgrywkę na automacie można toczyć przez tablety i telefony komórkowe. Niezależnie od posiadanego urządzenia, gra wciąż utrzymuje wysoki poziom i obfite wygrane. Zdecydowanie powinieneś przetestować Hot Target automat do gry osobiście. Sprawdź wszystkie funkcje automatu i podziel się z nami swoją opinią.

Wejdź do gry w Hot Target bez rejestracji poprzez naszą stronę. Graj za wirtualne żetony i rozbij bank. Sprawdź osobiście, czy warto. Pochwal się swoimi spostrzeżeniami. Życzymy wysokich wygranych!