Icy Wilds

Star Star Star Star Star

Icy Wilds  – drobiazgowa recenzja gry

Tematem naszej dzisiejszej recenzji jest bardzo oryginalna i wciągająca maszyna slotowa wideo zatytułowana Icy Wilds. Znajdziemy ją w portfolio firmy IGT, gdzie dostępna jest już od czerwca 2016 roku. Jeśli często zmieniasz swoje ulubione gry i nieustannie poszukujesz nowych, atrakcyjnych tytułów, to jesteśmy pewni, że Icy Wilds automat do gry powinien już teraz dołączyć do Twojej listy gier do przetestowania, jako że jest to produkt naprawdę zasługujący na uwagę.

Jeśli chciałbyś go przetestować w praktyce, ale nie chcesz od razu wydawać pieniędzy na grę w nieznany sobie produkt, to mamy dla Ciebie dzisiaj znakomitą ofertę. Otóż na naszej stronie internetowej udostępniliśmy grę Icy Wilds bez rejestracji i bez konieczności płacenia za grę. Naturalnie nie wygrasz w ten sposób nawet złotówki. Ale za to możesz zagrać w tę maszynę slotową bez żadnych zobowiązań i bez konieczności spełniania jakichś warunków.

Gra jest dostępna dla wszystkich użytkowników, możesz ją uruchomić jednym kliknięciem i doskonale się przy niej bawić. To Icy Wilds demo, czyli specjalnie zmodyfikowana wersja tak, by można było w nią grać za darmo, ale jednocześnie oferuje ona wszystkie funkcje, opcje i ma identyczne parametry jak standardowa gra na prawdziwe pieniądze dostępna w kasynach internetowych. A to oznacza, że możesz w ten sposób poznawać nowe produkty i nabierać tak niezbędnego w dalszej grze doświadczenia, do tego zupełnie za darmo. A wszystko to dzięki naszej stronie internetowej!

Opcje i funkcje specjalne w Icy Wilds?

IGT to producent, który od dawna ma reputację firmy tworzącej maszyny slotowe ze sporą liczbą różnych funkcji dodatkowych, a Icy Wilds automat wcale się z tego trendu nie wyłamuje. Ten tytuł też nie jest prostą grą slotową bez żadnych dodatków – znajdziemy tutaj wiele interesujących rozwiązań, które zamierzamy zaraz opisać. Icy Wilds gra nie dysponuje typowym Wildem, ale za to ma inne niespotykane rozwiązanie. Otóż jeśli na jednym z bębnów wszystkie trzy pola zostaną wypełnione tym samym symbolem (niezależnie od tego, którym), to zostaną one zamienione na jednego dużego Wilda zajmującego wszystkie trzy pola. Co więcej – Wild ten pozostanie na bębnie także w trakcie kolejnego spinu.

Druga funkcja specjalna prezentowana jest przez symbol wilka z opisem FREE SPINS. Jak łatwo odgadnąć, jest to Scatter i można za jego pomocą uzyskać darmowe spiny. Ich liczba zależna od tego, ile Scatterów pojawi się w oknie gry na automaty. Minimalna liczba darmowych spinów to 10 za Scattery, ale jeśli ujrzysz na ekranie 20 takich symboli, to czeka na Ciebie nagroda w postaci aż 45 darmowych spinów. A jak prezentują się nagrody w tej grze? Tego dowiesz się z zamieszczonej przez nas poniżej tabeli zawierającej wygrane pod postacią mnożnika dla zakładu podstawowego na jedną linię (z 50 dostępnych w grze).

Symbol 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Księżniczka 25 100 500
Korona 15 30 150
Pierścień 15 125
Serce 15 25
Ryś 15 25 100
Sowa 10 20
Lis
A, K, Q, J, 10 2 10 25

Najważniejsze cechy Icy Wilds

Jeśli chodzi o sposób wykonania i zaprojektowania, to gra Icy Wilds online jest bardzo klasyczna pod tym względem. Oparta jest o pięć bębnów oraz cztery rzędy symboli w oknie gry, na ekranie mamy więc jednocześnie do 20 symboli. Poza tym mamy tutaj także aż 50 aktywnych linii wygranych oraz średnią zmienność, co w połączeniu ze wskaźnikiem zwrotu dla gracza (RTP, co jest skrótem od angielskiego terminu Return to Player) wynoszącym 95% oraz opisanymi powyżej opcjami dodatkowymi oznacza, że gra ma spory potencjał do zapewnienia graczom sporych wygranych.

Najniższa kwota, jaką możesz postawić tutaj na jeden spin, wynosi 0,50 monety (czyli 0,01 monety na jedną linię). Natomiast najwyższa suma to 500 monet (10 monet na linię). Oprócz tego mamy tutaj dość oryginalnie rozwiązane Wildy (bo Wildem może być każdy symbol, jak opisaliśmy powyżej), Scattery, darmowe spiny oraz funkcję zastępowania symboli powiązaną właśnie z Wildami. Co ciekawe, Icy Wilds nie ma w ogóle trybu gry automatycznej, ale za to doskonale nadaje się do grania na telefonie komórkowym z racji prostego interfejsu o dużych przyciskach.

Jak się gra w Icy Wilds?

Icy Wilds to efektownie wyglądający produkt firmy IGT, który wygląda przyjemnie dla oka i cechuje się dodatkowo sporą przejrzystością oraz łatwym do opanowania interfejsem. Tłem dla gry jest obrazek zaśnieżonego lasu nocą, symbole na bębnach są duże i wyraźne, a te wyżej premiowane (zwierzęta i Wildy) są też delikatnie animowane jeśli utworzą wygraną. Całość prezentuje się naprawdę dobrze, nie tylko na ekranach komputerów, ale także na telefonach.

Interfejs jest prosty i ograniczony do niezbędnych elementów. Na panelu sterowania mamy dosłownie trzy przyciski. Największy z nich ma okrągły kształt i zielone tło, służy do rozpoczęcia kolejnej rundy, czyli zakręcenia bębnami. Jasnoniebieski w kształcie prostokąta umożliwia określenie stawki na grę – jest po prostu rozwijanym menu, wybieramy z listy interesującą nas kwotę, bez żadnych dodatkowych zabiegów, jak ustalanie wartości monety, czy liczby monet na linię.

Ostatni przycisk na panelu znajduje się na jego lewym skraju i ma ciemnoniebieski kolor. Podpisany jest jako PAYTABLE. Jeśli go klikniesz, to ujrzysz na ekranie rozbudowany samouczek dla początkujących graczy. Znajdziesz w nim wszystkie najważniejsze wiadomości na temat darmowe gry hazardowe online, opis funkcji specjalnych i znaczenia niestandardowych symboli, tabelę wygranych i wiele innych istotnych informacji. Warto tutaj zaglądać za każdym razem, gdy zechcesz odświeżyć swoją znajomość Icy Wilds lub po prostu sprawdzić działanie jakiejś funkcji.

Icy Wilds – podsumowanie

Gra Icy Wilds tylko z pozoru jest prosta, bo w rzeczywistości kryje w sobie oryginalne rozwiązania, które naprawdę zasługują na poznanie. Sama koncepcja zwykłych symboli zamieniających się w potrójne wildy jest czymś naprawdę niespotykanym i znacząco podnosi atrakcyjność rozgrywki. Przekonaj się o tym samemu grając w udostępnione przez nas demo gry Icy Wilds na naszej stronie internetowej – nie musisz niczego w tym celu robić poza uruchomieniem tej maszyny slotowej i nie masz też żadnych ograniczeń co do czasu spędzonego na graniu lub liczby spinów do wykonania. A jeśli wyzerujesz wirtualne saldo, to po prostu zamknij grę i uruchom ją jeszcze raz, by otrzymać kolejny pakiet wirtualnych monet. Życzymy owocnych spinów na prawdziwe pieniądze i wysokich wygranych w tej grze!