Jewels 4 All – Recenzja Automatu Online

Star Star Star Star Star

Jewls 4 All to klasyczny automat od dewelopera Novomatic, który jest tak naprawdę przeniesieniem legendarnej gry hazardowe dostępne w stacjonarnych kasynach online w Stanach Zjednoczonych. Wszystko, zaczynając od oprawy wizualnej, po muzykę nawiązuje do gier widywanych w kasynach wiele lat temu. Ten 5 bębnowy automat przygotowany zostało w stylu retro i nie posiada w swojej mechanice wielu funkcji bonusowych. Zasadniczo wszystko oparte jest na symbolu Wild, który może rozszerzyć się nawet na połowę ekranu, zapewniając tym samym zwiększone nagrody. Wszyscy gracze, którzy chcieliby przetestować ten automat mogą to zrobić dzięki wersji Jewels 4 All demo dostępnej na naszej stronie. Jest ona absolutnie darmowa i zawiera wszystko funkcje, jakie znajdziemy również w pełnej wersji gry na prawdziwe pieniądze. Skorzystaj z niej i przygotuj się na realną rozgrywkę w kasynie online.

Funkcje bonusowe i tabela wypłat w automacie Jewels 4 All

Jewels 4 All to automat w stylu retro nawiązujących do starych gier klasycznych. W związku z tym znajdziemy tutaj wyłącznie jedną funkcję bonusową opartą o symbol Wild. Jest on reprezentowany przez srebrną gwiazdę. Funkcjonalność jest bardzo prosta i przejrzysta, symbol Wild możesz zastąpić każdy dowolny symbol w grze, aby utworzyć zwycięską kombinację. Ponadto może się dodatkowo rozszerzyć na wszystkie komórki, z którymi przylega. Sprawia to, że w praktyce może obejmować nawet połowę ekranu, co w ostateczności może generować najwyższe wygrane w grze.

Na tablicy mogą pojawiać się kolorowe klejnoty, pieniądze, sztabki złota, a nawet korona, która jest najbardziej wartościowym symbolem. Panuje tutaj całkowity chaos, ale wszystkie symbole łączy jedno – luksus. Sprawdź wartość poszczególnych symboli w tabeli, którą stworzyliśmy poniżej:

Symbol X3 X4 X5
Klejnot zielony i fioletowy 5 20 100
Klejnot niebieski i czerwony 5 40 200
Pieniądze 10 60 500
Sztabki złota 10 60 500
Korona 20 100 1000

Charakterystyka automatu Jewels 4 All

Na automacie Jewels 4 All gra możliwa jest gra na maksymalnie 9 aktywnych liniach wypłat. Tablica posiada 5 bębnów i 3 rzędy a RTP wynosi tutaj 95%. Minimalna stawka w tej grze to 1 moneta natomiast maksymalny możliwy zakład wynosi 450 monet. Automat wyposażony jest w podstawowe symbole, a także symbol Wild oraz funkcję hazardową, dzięki której możliwe jest bardzo szybkie pomnożenie wygranej. Funkcja „Gamble” działa standardowo, dokładnie tak samo jak w większości przypadków, zadaniem gracza jest odgadniecie koloru karty, która pojawi się na ekranie.

Do wyboru są dwie możliwości kolor czarny lub czerwony, w przypadku poprawnej odpowiedzi nasze środki zostaną podwojone, natomiast błędna odpowiedź poskutkuje utratą wszystkich środków. Gracze mogą skorzystać również z funkcji gry automatycznej na określoną liczbę rund, wystarczy skorzystać z odpowiedniego przycisku znajdującego się na dolnej belce funkcyjnej. Jewels 4 All automat do gry dostępny jest na wszystkich urządzeniach mobilnych. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu technologii HTML 5, dzięki której nie potrzebujemy zewnętrznego oprogramowania, aby uruchomić grę. Automat automatycznie dostosowuje się do przekątnej ekranu naszego telefonu lub tabletu, a do rozpoczęcia rozgrywki potrzebujemy wyłącznie stałego dostępu do internetu oraz przeglądarki internetowej.

W jaki sposób grać na automacie Jewels 4 All?

Jewels 4 All automat posiada prostą i nieskomplikowaną mechanikę gry. Oprawa wizualna nawiązuje bezpośrednio do klasycznych automatów stacjonarnych. Rozpoczęcie rozgrywki wiąże się z doborem ilości aktywnych płatnych linii. Do dyspozycji gracza jest jedna, trzy, pięć, siedem lub dziewięć kombinacji możliwych do ułożenia. Kolejnym krokiem jest stawka, w tym przypadku zaczynamy od 1 do maksymalnie 450 monet na spin. Po drodze możemy skorzystać z przycisku, dzięki któremu dobierzemy automatycznie maksymalną stawkę na spin. Wszystkie przyciski znajdują się na dolnej belce funkcyjnej i są dosyć jasno opisane. Na samym końcu pozostaje już tylko kliknąć przycisk „Start”, który odpowiada za zakręcenie bębnami i rozpoczęcie całej rozgrywki. Aby bardziej zwizualizować dostępne przyciski widoczne na ekranie, postanowiliśmy przygotować specjalną listę, w której zawarliśmy wszystkie możliwości wraz z opisem funkcji, z których możemy skorzystać w automacie Jewels 4 All:

 • Start – przycisk oznaczający spin, czyli zakręcenie bębnami i start zabawy.
 • Gamble/Max Bet – jak sama nazwa wskazuje, przycisk, który umożliwia skorzystanie z funkcji gamble oraz skorzystanie z automatycznego maksymalnego zakładu.
 • Gamble/Bet One – kolejny przycisk, który możemy wykorzystać podczas mini gry, jego drugą funkcję jest możliwość zwiększenia stawki o jeden poziom.
 • 9 lines – wybór 9 aktywnych płatnych linii
 • 7 Lines – wybór 7 aktywnych płatnych linii.
 • 5 Lines – wybór 5 aktywnych płatnych linii.
 • 3 Lines – wybór 3 aktywnych płatnych linii.
 • 1 Lines – wybór 1 aktywnej płatnej linii.
 • Info – przejście do instrukcji i zasad obowiązujących w grze.
 • Auto Start – przejście do trybu gry automatycznej.
 • Full Screen – kliknięcie spowoduje przejście do trybu gry automatycznej.
 • Głośnik – sterowanie dźwiękiem podczas gry.
 • Błyskawica – zwiększenie tempa rozgrywania kolejnych rund.

Pamiętaj, że wiele przycisków w tym automacie posiada podwójną funkcjonalność w zależności od momentu gry, w którym się znajdujesz. Jak można zauważyć automat Jewels 4 All posiada olbrzymią ilość przycisków, dokładnie tak jak w przypadku tradycyjnych automatów hazardowych. Dlatego też bardzo ważne jest zapoznanie się z nimi wszystkimi oraz poznanie ich funkcjonalności. W tym celu konieczne jest przejście do instrukcji oraz zasad, jakie obowiązują podczas rozgrywki. Można to zrobić, klikając w przycisk „Info”, który zabierze nas na podstronę, w której deweloper dokładnie przedstawia całą mechanikę gry. Skorzystanie z tego pozwoli nam uniknąć ewentualnych błędów i nieporozumień wynikających z nieznajomości zasad obwiązujących w tym automacie.

Jewels 4 All slot – podsumowanie

Jewels 4 All online to automat, który na tle aktualnych nowoczesnych tytułów wygląda dosyć kiepsko i staromodnie. Jednak takie właśnie założenie było od samego początku, deweloper Novomatic stworzył klasykę wzorowaną na bardzo popularnych kiedyś automatach stacjonarnych, które mogliśmy spotkać w wielu kasynach w Vegas. Gra posiada wyłącznie rozbudowaną funkcjonalność symbolu Wild, który może rozszerzyć się aż na 9 okienek. Jest to jedyna funkcja specjalna, jaką znajdziemy w tym automacie. Jeżeli jesteś fanem automatów klasycznych, to zdecydowanie jest to pozycja, którą warto wypróbować. Gra posiada w sobie unikalny klimat i pozwala poczuć historycznych gier, które wiele lat temu biły rekordy popularności. Gracze, którzy mają ochotę przetestować ten automat mogą skorzystać z wersji Jewels 4 All bez rejestracji, która dostępna jest na naszej stronie.