Joker Strike – Recenzja Automatu Online

Star Star Star Star Star

Joker Strike to klasyczny automat wideo wydany przez dewelopera Quickspin w 2018 roku. Motyw tego automatu jest bardzo prosty, na głównym planie znajduje się tytułowy Joker. Tablica składa się z tradycyjnych bębnów oraz zewnętrznego koła, dzięki któremu możemy zmierzyć się z błaznem i wygrać dodatkowe nagrody. Mimo że jest to gra w stylu retro, to znajdziemy tutaj kilka funkcji specjalnych takich jak darmowe spiny czy też funkcja Hi-Roller.

Gracze, którzy chcieliby przetestować ten automat za darmo mogą to zrobić korzystając z darmowej wersji Joker Strike demo, która jest dostępna na naszej stronie. Aby skorzystać z tej wersji gry nie ma konieczności rejestracji i wpłaty gotówki. Wszystko jest absolutnie darmowe i pozwala na darmowe przetestowanie wszystkich funkcji oraz przygotowanie się do późniejszej gry na prawdziwe pieniądze.

Funkcje bonusowe dostępne w automacie Joker Strike

Joker Strike automat posiada w swojej mechanice kilka funkcji specjalnych, które postaramy się teraz przedstawić:

 • Joker Strike – funkcja, która uaktywnia się zawsze, wtedy gdy uda nam się ułożyć zwycięską kombinację. Polega ona na uruchomieniu zewnętrznego koła, na którym również znajdują się wszystkie dostępne symbole w grze. W sytuacji zwycięskiej kombinacji magiczne światełko zaczyna podążać dookoła tablicy, a gdy zatrzyma się na symbolu, który bierze udział w zwycięskiej kombinacji, gracz otrzymuje dodatkową nagrodę.
 • Funkcja Hi-Roller – z funkcji możliwe jest skorzystanie w dowolnym momencie gry. Na dolnej belce funkcyjnej znajduje się specjalny przycisk, w który należy kliknąć. Następnie na ekranie pojawią się 3 możliwości o różnych wartościach i cechach:
  1. 20 euro – gracz otrzymuje w tym przypadku 5 spinów i jeden gwarantowany symbol Wild.
  2. 30 euro – pakiet zawiera 5 spinów, gwarantowany symbol Wild oraz funkcję Wild Strike. W trakcie rozgrywania tego pakietu na zewnętrznym kole znajdować się będą 2 symbole Wild. Jeżeli podczas funkcji Joker Strike znacznik zatrzyma się na jednym z symboli Wild, do głównych bębnów również dodane zostaną kolejne symbole tego typu.
  3. 50 euro – w najdroższym pakiecie otrzymujemy 5 spinów oraz gwarantowany symbol Wild, Wild Strike oraz funkcję Double Chance. Funkcja podwójnej szansy sprawia, że na zewnętrznym kole pojawiają się znaczniki, które mogą zapewnić dodatkowe nagrody.
 • Symbol Wild – w grze znajdziemy również tradycyjny symbol Wild, który posiada możliwość zastąpienia każdego dowolnego symbolu w grze w celu ułożenia zwycięskiej kombinacji. Występuje on zarówno podczas normalnej rozgrywki, jak i podczas rund bonusowych w funkcji Hi-Roller. Pojawienie się 5 tego typu symboli na tablicy możliwe jest wyłącznie podczas trwania funkcji Wild Strike.

Joker Strike automat do gry hazardowe online posiada w swojej mechanice 9 różnych symboli, wygrane następują zawsze, wtedy gdy uda nam się ułożyć minimum 3 symbole w jednej z dostępnych płatnych linii. Wypłaty zostały podzielone na dwa poziome różniące się ze względu na grę w trybie normalnym oraz Hi-Roller. Poniżej przedstawiamy wartość poszczególnych symboli dostępnych w grze podczas trwania dwóch trybów z wykorzystaniem maksymalnych  stawek:

Symbol X3 X4 X5
Karo 80 1,60 120 2,40 240 4,80
Trefl 100 2 150 3 300 6
Pik 100 2 150 3 300 6
Kier 120 2,40 200 4 400 8
Dzwonek 200 4 400 8 1000 20
Gwiazda 300 6 600 12 1500 30
Szczęśliwa Siódemka 400 8 800 16 2000 40
Joker 1000 20 3000 60 10000 200
Symbol Wild 1000 20 3000 60 200

Cechy charakterystyczne automatu Joker Strike

Joker Strike to klasyczny automat 777 składający się z 5 bębnów, 3 rzędów oraz 10 stałych linii wypłat. Gracze mogą tutaj obstawiać zaczynają od 0,1 monety na każdy spin do maksymalnie 100 monet na każdy obrót. Poziom RTP w trybie podstawowym wynosi około 96,4% natomiast w trakcie rozgrywki Hi-Roller wzrasta do 98,11%, co jest doskonały wynikiem, niespotykanym w większości gier slotowych.

Rozgrywka jest tutaj bardzo interesująca, w mechanice zawarty został symbol Wild oraz funkcje specjalne jak przede wszystkim Joker Strike, czyli zewnętrzne koło otaczające tablicę oraz funkcja Hi-Roller, dzięki które szanse na zdobycie wysokich nagród znacząco wzrastają. Maksymalna wygrana w tym automacie wynosi x1211 od postawionego zakładu. Deweloper nie zapomniał o użytkownikach korzystających z urządzeń mobilnych i dostosował swoją produkcję do dowolnego tabletu czy też telefonu. Ponadto możliwe jest skorzystanie z funkcji autoodtwarzania pozwalającej przejścia w tryb gry automatycznej na dowolną ilość rund.

W jaki sposób grać na automacie Joker Strike?

Joker Strike online to bardzo intuicyjny i estetycznie wykonany automat wideo. Oprawa wizualna jest prosta i wyraźna dokładnie tak jak wygląda to w większości gier klasycznych. Zarządzanie grą odbywa się poprzez dolny panel funkcyjny, który zawiera wszystkie przyciski potrzebne do prowadzenia rozgrywki. Pierwszym elementem, którym musi zając się użytkownik rozpoczynający gry to dostosowanie stawki na każdy obrót.

Liczba linii jest tutaj stała, więc jest to jedynym elementem, o którym musi zdecydować przed dokonaniem pierwszego spinu. Deweloper na wstępie zaznacza, że wymagane jest zapoznanie się z instrukcją oraz zasadami gry przed przystąpieniem do rozgrywki. Można ją znaleźć klikając w przycisk trzech poziomych kresek znajdujący się po lewej stronie na dole ekranu. Poniżej przedstawiamy pozostałe przyciski widoczne na ekranie:

 • Przycisk Spin – znajduje się po skrajnie prawej stronie na dole ekranu, kliknięcie powoduje zakręcenie bębnami i rozpoczęcie rozgrywki.
 • Hi-Roller – skorzystanie z dodatkowego trybu gry ze zwiększonym współczynnikiem RTP.
 • Podwójne strzałki – uruchomienie funkcji gry automatycznej.
 • Podwójny przycisk play – zwiększenie tempa rozgrywki.
 • Total Bet – jak sama nazwa wskazuje w tej sekcji za pomocą przycisków góra i dół możemy dobrać stawkę na każdą rundę.
 • Koło zębate – przejście do podstawowych ustawień w grze.
 • Trzy poziome kreski – zapoznanie się z instrukcją oraz zasadami obowiązującymi w grze.
 • Głośnik – włączenie lub wyłączenie dźwięku w grze.

Nasza opinia o automacie Joker Strike

Joker Strike gra to interesujący automat wideo posiadający bardzo interesujące funkcje specjalne. Zwiększony współczynnik RTP powoduje, że jest to naprawdę korzystna gra z punktu widzenia gracza. Innowacyjne tryby gra jak chociażby Joker Strike czy też Hi-Roller sprawiają, że gra jest dynamiczna i co najważniejsze gwarantuje olbrzymie emocje połączone z wysokimi nagrodami. Maksymalna wygrana w tej grze wynosi x1211 od postawionej stawki a każdy gracz, który chciałby przetestować Joker Strike bez rejestracji może to zrobić korzystając z wersji demo dostępnej na naszej stronie internetowej.