Just Jewels

Star Star Star Star Star

Just Jewels automat – wyjątkowa szansa na wygrane!

Kto nie kocha kamieni szlachetnych? Na pewno kochają je kobiety,  w końcu nie od dziś wiadomo, że są ich najlepszymi przyjaciółmi. Novomatic po raz kolejny zaskakuje graczy nieprzeciętną grafiką, nawiązaniami do kultowych maszyn z największych kasyn w historii, a to wszystko z zacisza waszego domu lub dowolnego urządzenia mobilnego – nic tylko korzystać, a jest  z czego! Przed Wami 9 wyjątkowych linii wygrywających i 5 bębnów, w których na pewno padnie w końcu jedna z Waszych potężnych wygranych.

Symbole z jakimi zapoznacie się w trakcie gry to przede wszystkim drogocenne kamienie szlachetne, a także sztabki złota, koroni i pliki banknotów – insygnia godne milionera! W grze nie spotkacie symbolu wild, za to na pewno rzuci się waszym oczom symbol scatter, którym jest symbol euro, o korzyściach z niego wynikających opowiemy Wam już zaraz. Tymczasem sprawdźcie swoje siły grając w Just Jewels demo na naszej stronie!

Co oferuje Wam Just Jewels gra?

Novomatic słynne jest już z funkcji gamble and take. Co to w praktyce oznacza? Każdy gracz ma możliwość wybrania ilości linii na które chce postawić swój zakład. W grze zainteresuje Was na pewno symbol scatter, który reprezentowany jest przez symbol waluty euro. Symbol scatter jest wypłacany niezależnie od pozycji na bębnie, a najwyższe wygrane wypłacane są tylko na obstawianej linii. Poniżej przedstawiamy Wam tabelę wygranych przy najmniejszym zakładzie na wszystkie linie, który wynosi 1 credit.

Symbol x3 x4 x5
Korona 2500 25000 250000
Euro 900 4500 22500
Sztabki złota, banknoty 1500 7500 25000
Szmaragdy i ametysty 500 1250 7500
Rubiny i diamenty 750 2500 10000

Co cechuje Just Jewels automat do gry?

Dostawcą oprogramowania tej wyjątkowej gry, jest wiodący producent o austriackich korzeniach Novomatic, słynny z atrakcyjnych wizualnie produkcji. Mamy do czynienia z klasycznym slotem typu 777, który nawiązuje swoim interfejsem do klasycznych, analogowych maszyn dostępnych w kasynach. Mamy do wyboru 9 linii wygrywających i 5 bębnów. Minimalny zakład, to 1 credit o wartości 0,5 na jedną linię, więc przy zakładzie na wszystkie przy minimalnej wysokości zakładu to 9 creditsów, a maksymalny to 200 na jedną linię.

Jak podaje producent – procent zwrotu RTP, to 95,42%. Gracz nie odnajdzie symbolu wild, ale za to ucieszy go symbol scatter, kryjący się pod symbolem waluty Euro. Nie musicie się obawiać o każdorazowe odtworzenie gry – znajdziecie oczywiście opcję automatycznego odtworzenia kręcenia slotem, co stanowi ogromną wygodę. Nie odnajdziecie tu jednak opcji gier bonusowych ani dodatkowych kręceń. Gra nie posiada również opcji gry wieloosobowej – indywidualiści mile widziani! Just Jewels jest przyjazne mobilności – dzięki temu możecie cieszyć się wygranymi z każdego zakątka świata przy wykorzystaniu urządzenia mobilnego! Super zabawy!

Budowa Just Jewels

Just Jewels zbudowane jest w prosty i intuicyjny sposób. Paytable czyli tabelę wypłat, znajdziecie dokładnie pod tą samą nazwą po lewej stronie w formie przycisku. Zaraz obok zlokalizujcie  przycisk ustawiania wartości jednego creditsu. Na środku ustalicie ilość linii, które chcecie obstawić. Obok, na czerwono pod napisem BET ONE zwiększycie lub zmniejszycie obstawianą ilość creditsów na wybraną ilość linii, a obok pod napisem BET MAX wybierzecie najwyższy możliwy w grze zakład. Zupełnie po prawej stronie znajdziecie przycisk automatic start, który uruchomi na pewno dobrze już znaną grę automatyczną. Na górze po prawej stronie włączycie, lub wyłączycie muzykę, przejdziecie tam także w tryb gry pełnoekranowej.

Pamiętajcie – aby być pewnym siebie podczas rozgrywek, koniecznie zapoznajcie się z pay table i innymi zagwarantowanymi przez producenta informacjami,  dzięki którym będziecie czuć się pewnie w trakcie rozgrywek. Zagrajcie u nas na stronie w Just Jewels bez rejestracji i zapoznajcie się z zasadami.

Wnioski końcowe o Just Jewels

Klimat gry przywołuje na myśl dobrobyt, a o to przecież każdemu z hazardowych śmiałków chodzi! Zaskakująco spore są możliwości wygranych, o których przypominają nieustannie tytułowe klejnoty. Towarzysząc nam w grze przynoszą szczęście i gwarantują korzyści finansowe, o czym przekonaliśmy się niejednokrotnie testując dla was Just Jewels online. Mimo, że szata graficzna zdaje się być niezwykle skromna, to nie odciąga ona niepotrzebnie uwagi od tego co najważniejsze – czyli samych wygranych. Interfejs zachęca prostotą, co świadczy o zaufaniu, jakie Novomatic chce zbudować z graczem.