King of Slots – automat do gry od NetEnt

Star Star Star Star Star

Dzisiejszą recenzję przeznaczyliśmy na szczegółowe omówienie jednej z najciekawszych naszym zdaniem pozycji w niezwykle rozległym portfolio firmy NetEnt. Mamy na myśli grę slotową zatytułowaną King of Slots online, która należy do grupy Hot Spotów (chociaż można ją potraktować także jako klasyczną owocówkę lub nawet slota wideo). Pomimo niepozornego wyglądu jest ona w stanie zapewnić graczom naprawdę sporo emocji!

Zapraszamy Cię do zagrania w tę wspaniałą grę w wersji darmowej, którą specjalnie dla Ciebie udostępniliśmy w naszym serwisie online. Jest to King of Slots demo, mające identyczne funkcje i zasady co standardowa gra na pieniądze, ale stosująca wirtualne żetony na potrzeby wszelkich rozliczeń finansowych. Pociąga to za sobą dwie istotne cechy – po pierwsze, nie musisz płacić za to, że możesz w nią grać. Wszystkie spiny są zupełnie darmowe. Po drugie, nie wygrasz jednak żadnych pieniędzy, bowiem wszystkie nagrody są wypłacane także w formie wirtualnych żetonów.

Jest to jednak znakomita możliwość do potrenowania tej gry hazardowe, zrozumienia jej zasad i zdobycia doświadczenia. To na pewno Ci się przyda w momencie, w którym nabierzesz ochoty do zagrania w King of Slots automat do gry na prawdziwe pieniądze w wybranym przez siebie kasynie online.

Bonusy i funkcje dodatkowe w King of Slots

Jeśli chcesz poznać w praktyce wszystkie funkcje specjalne tej gry, to zachęcamy Cię do zagrania w King of Slots bez rejestracji. Nic bowiem nie da Ci tak dokładnej wiedzy, jak właśnie doświadczenie praktyczne poparte oczywiście teorią.

Piszemy o tym dlatego, że warto na własne oczy zobaczyć jak działa najciekawsza funkcja tej maszyny slotowej, czyli darmowe re-spiny. Są one aktywowane zawsze po uzyskaniu dowolnej wygranej. Symbole tworzące wygrywającą kombinację pozostają na swoich miejscach, a pozostałe są zastępowane nowymi, gdy King of Slots automat wykona dla Ciebie darmowy respin. Jeśli dzięki temu powstanie kolejna nowa kombinacja zapewniająca wygraną, to odpowiednia nagroda zostanie Ci wypłacona, a cały proces powtarza się jeszcze raz.

Niebieski diament pełni rolę Wilda. Potrafi on zastąpić każdy inny symbol za wyjątkiem Scattera. Taka funkcja pozwala łatwiej uzyskiwać wygrywające kombinacje. Albo też zwiększa liczbę symboli w takiej kombinacji. Trzy fioletowe diamenty to Scattery, nagrodą są darmowe spiny. Wygląda to następująco:

  • 5 Scatterów = 10 darmowych spinów.
  • 6 Scatterów = 15 darmowych spinów.
  • 7 Scatterów = 20 darmowych spinów.
  • 8 Scatterów = 25 darmowych spinów.
  • 9 i więcej Scatterów = 30 darmowych spinów.

W trakcie darmowych spinów każda wygrana zostaje powiększona aż trzykrotnie! A skoro mowa o wygranych, to tak prezentuje się tabela wypłat dla domyślne stawki zakładu na jeden spin wynoszącej 25 monet.

Symbol 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Korona królewska 50 150 1 000
Arbuz 50 100 300
Cytryna 25 50 250
Wiśnie 15 50 200
As 15 30 125
Król 10 25 100
Dama 5 15 75
Walet 5 10 50
Dziesiątka 5 10 40

Najważniejsze cechy slota King of Slots

King of Slots gra jest produktem znanej wszystkim chyba graczom firmy NetEnt wydanym na rynek w 2015 roku. Na pierwszy rzut oka jest to typowa gra typu Hot Spot, ale dysponuje też kilkoma naprawdę ciekawymi rozwiązaniami. Od strony technicznej to typowy slot z pięcioma bębnami, trzema rzędami symboli i 25 aktywnymi liniami wygranych. Ma on niską zmienność, całkiem wysoki jak na grę tego typu wskaźnik zwrotu dla gracza (RTP) o wartości 96,96% i typowy dla firmy NetEnt szeroki zakres zakładów mieszczący się w przedziale od 0,25 do 250 monet.

Jeśli natomiast chodzi o funkcje specjalne, to znajdziemy tutaj Wildy, Scattery, mnożniki wygranych, lepkie Wildy oraz przede wszystkim darmowe re-spiny po każdej wygranej i dodatkowo darmowe spiny zapewniane przez Scattery. Można tutaj wygrać nawet 30 darmowych spinów, co jest naprawdę bardzo kuszącą opcją!

Nie mamy tutaj jednak zbyt wielu rozwiązań dodatkowych – nie znajdziemy progresywnej puli nagród, trybu wieloosobowego, czy też gier bonusowych. Za to King of Slots pozwoli nam bez żadnych problemów grać na telefonie komórkowym lub tablecie, więc jest to świetna opcja na zabawę w podróży.

Jak się gra w King of Slots?

Zaraz po pierwszym uruchomieniu gry King of Slots na ekranie ujrzymy ekran wprowadzający gracza w podstawową funkcjonalność tego tytułu. Możesz kliknąć lub odczekać chwilę, by się przenieść do gry właściwej. Wtedy na ekranie ujrzysz proste tło w ciemnych kolorach bez konkretnego motywu graficznego. Na nim znajduje się ładnie i ciekawie zaprojektowane okno z symbolami. Ma ono fioletową obwódkę, ciemne tło i przypomina nieco pudełko czekoladek. Przynajmniej takie mamy skojarzenie patrząc na złote obramowanie każdego pola. Symbole na bębnach to typowe wartości karciane, efektownie stylizowane na klejnoty owoce oraz kilka specjalnego przeznaczenia. Trzeba przyznać, że pod względem graficznym King of Slots prezentuje się doskonale, do czego zresztą przyzwyczaiła nas przecież firma NetEnt.

Na osobne słowa zasługuje dodany do tej gry panel sterowania. Jest on zaprojektowany w typowy dla firmy NetEnt sposób, czyli jest po pierwsze bardzo estetyczny, a po drugie niezwykle prosty i przejrzysty. W efekcie bez problemu poradzą sobie z nim nawet zupełnie początkujący użytkownicy niemający żadnego wcześniejszego doświadczenia z maszynami slotowymi.

Sam panel ma przezroczyste tło i zawiera standardowy zestaw elementów sterujących, ale uproszczony w maksymalny możliwy sposób. Największym przyciskiem jest białe koło na środku panelu, służy ono oczywiście do wprawienia bębnów w ruch. Po prawej mamy mały przycisk z podwójną strzałką, jego zadaniem jest ustawianie prędkości rozgrywki. Po lewej od przycisku SPIN znajdziemy kolejny mały przycisk, który odpowiada za parametry gry automatycznej. Oprócz tego mamy tutaj informację o wysokości ostatniej wygranej oraz saldzie gracza oraz prostą ikonę służącą do włączania lub wyłączania efektów dźwiękowych. Wysokość zakładu ustawiamy za pomocą ikony ze stosem monet, odpowiednią wartość można wtedy wybrać z rozwijanego menu.

Poza tym warto przyjrzeć się przyciskowi z literą „i” w kółku – pozwala on zapoznać się z kompletem informacji o tej grze, co stanowi świetną pomoc dla początkujących graczy.

King of Slots – ocena końcowa

Ogólnie rzecz biorąc King of Slots automat online wyjątkowo interesującą propozycją w portfolio firmy NetEnt. Jesteśmy przekonani, że każdy miłośnik internetowych maszyn slotowych, a w szczególności owocówek i Hot Spotów powinien przynajmniej rzucić okiem na ten tytuł. To po prostu doskonała, ładnie wykonana i niezwykle grywalna gra na pieniądze, która zapewni mnóstwo frajdy wszystkimi fanom hazardu online.