Legacy of Dead

Star Star Star Star Star

Poznaj Legacy of Dead automat

Automat maszynowy Legacy of Dead został stworzony przez bardzo cenionego producenta Play’n GO. Gra swoja premierę miała niedawno, wypuszczono ją w 2019 roku – więc jeżeli lubisz nowe sloty, to będzie coś dla ciebie. Legacy of Dead gra nawiązuje do bardzo popularnego motywu starożytnego Egiptu, w którym odkrywamy zapomniane skarby. Jesteś zainteresowany przetestowaniem tego automatu? Na naszej stronie znajdziesz Legacy of Dead demo, czyli testową całkowicie darmową wersję slotu. Możesz na nim poćwiczyć bez konieczności rejestracji! A jeżeli gra ci się spodoba, na pewno znajdziesz ją w swoim ulubionym polskim kasynie, gdzie możesz zagrać na prawdziwe pieniądze.

Jakie bonusy znajdziesz w Legacy of Dead

Legacy of Dead online oferuje szereg bonusów, które są to wygrania w trakcie rozgrywki. Na co możesz więc liczyć podczas gry w Legacy of Dead? Uzyskasz takie bonusy jak:

  • Darmowe spiny – które możesz wygrać poprzez 3-krotne wylosowanie symbolu rozproszonego (Wild). Symbol ten pełni także inna funkcję. Jeżeli wylosujemy go jednego lub dwa, wtedy zastępuje on wszystkie inne symbole na bębnach ułatwiając tym samym trafienie linii wygrywających.
  • Rozwijany symbol – uruchamiany jest tylko podczas darmowych obrotów. Za każdym razem jest losowany pośród standardowych symboli, może więc przybierać różne formy. Rozwijany symbol ma za zadanie rozszerzyć się na wszystkie bębny, pozwalając na uzyskanie wysokiej wygranej.
  • Gra ryzyko – po każdym wygranym zakładzie, możesz zdecydować, czy chcesz go powiększyć poprzez odgadywania koloru karty, czy też chcesz zatrzymać wygraną. Gra ryzyko ma dwie formy: możesz zgadywać, czy karta będzie koloru czerwonego, czy czarnego, gdzie masz 50% szans lub zaryzykować jeszcze bardziej i odgadywać czy wylosowana karta to kier itd. Wtedy twoje szanse na wygraną wynoszą 25%.

A jakie symbole pojawiają się w grze? Przede wszystkim te kojarzone ze starożytnym Egiptem. Poniższa tabela podaje ich rodzaje oraz wartości.

Symbol 2x 3x 4x 5x
10 / J / Q 5 20 80
A / K 30 120
Horus 2 20 80 600
Faraon 5
Anubis 2 30 300 1600
Tutanhamon 10 100 1000 5000
Złota komnata (Wild)

Legacy of Dead – najważniejsze cechy automatu

Legacy of Dead automat do gry został stworzone przez Play’n GO, jako video slot. Posiada on podstawową liczbę linii (10) oraz standardową ilość bębnów (5). Pod tym względem, jest więc bardzo zachowawczym automatem – tak naprawdę wyróżniają go wspomniane powyżej bonusy. Minimalny zakład, jaki możemy postawić to jeden żeton o wartości 0.01 stawiany na jedną linię. Z kolei najwyższy zakład jaki stawiamy to 5 żetonów, każdy o wartości 2 na 10 linii.

Gra posiada wysoki RTP (procent zwrotu dla gracza), który wynosi 94.51%. Warto pamiętać, że procent ten obliczany jest na podstawie długoterminowej gry na tym automacie. Legacy of Dead posiada symbole Wild oraz Scatter – ich funkcję pełni ten sam symbol, w postaci Złotej Komnaty. Jego dokładne działanie opisaliśmy powyżej. Dzięki niemu gra hazardowa oferuje rundy bonusowe w postaci darmowych spinów.

Dodatkowe możemy zagrać w grę ryzyko. Legacy of Dead oferuje możliwość automatycznego odtwarzania z funkcją ustawienia warunków, kiedy gra ma zostać przerwana przed upływem narzuconych obrotów. W Legacy of Dead nie można zagrać w trybie wieloosobowym. Gra nie posiada funkcji jackpota, ale za to można w nią grać na telefonach komórkowych.

Jak zagrać na automacie Legacy of Dead?

Legacy of Dead bez rejestracji ma dopracowaną grafikę. Nie tylko bębny i symbole, ale także tło za nimi sprawia, że mamy wrażenie obecności w jednej z egipskich świątyń. W tle pobrzmiewa klimatyczna muzyka. Nawigacja slotu jest bardzo łatwa (od prawej).

Gra automatyczna Przycisk umożliwia ustawienie automatycznej gry, w której możemy zdecydować nie tylko o ilości obrotów (od 10 do 100), ale także pod warunkiem jakiej wygranej lub przegranej gra ma się sama zakończyć wcześniej.
Spin Przycisk gry ręcznej, czyli sami za każdym razem musimy uruchomić grę. Daje on możliwość zmienienia wysokości zakładów pomiędzy każdym obrotem. Ten styl gry pozwala także na wykorzystanie bonusowej gry ryzyko.
Zakład Całkowita wysokość zakładu podana w ilości podstawionych monet x ilość linii.
Linie Ilość linii na które stawiamy zakład (od 1 do 10).
Żetony Ilość moment, jakie stawiamy na jedną linię (od 1 do 5).
Wartość żetonu Czyli wartość pojedynczej monety stawianej w zakładzie.
Saldo Czyli depozyt, za który gramy.
i Menu gry, w którym znajdziemy dokładny opis symboli i ich wartości.
Głośnik Włącza, wyłącza muzykę.
? Dokładny opis zasad gry. Pamiętaj, żeby zawsze się z nim zapoznać! To tu znajdziesz dokładne informacje i rozwiejesz wszelkie swoje wątpliwości.
Menu Posiada podstawowe ustawienia gry.

Legacy of Dead: czy warto zagrać?

Legacy of Dead zostało stworzone dla miłośników klasycznych gier slotowych z motywem egipskim w kasynie online, ale urozmaicono go o ciekawe i rozbudowane bonusy. Legacy of Dead jest interesującym automatem maszynowym i zalecamy zagranie w niego na naszej stronie, gdzie możesz przetestować go bez żadnego ryzyka. Powodzenia i niech szczęście ci sprzyja!