Lil Devil

Star Star Star Star Star

Graj w Lil Devil bez rejestracji

Lil Devil automat został stworzony przez Big Time Gaming w 2019 roku. To wyjątkowy slot, który wyróżnia się już na pierwszy rzut oka samą budową bębnów. Ale skrywa także bardzo ciekawe bonusy, które dokładnie opisujemy w naszej recenzji. Tematyka slotu nawiązuje do biblijnych aniołów i demonów i dzieje się gdzieś na gorącym pustkowiu. Zainteresowany? Na naszej stronie znajdziesz Lil Devil demo, które pozwala na grę bez logowania i rejestracji, całkowicie za darmo. Dzięki temu bez żadnego ryzyka możesz przetestować wszystkie funkcje slotu Lil Devil.

Lil Devil gra: Poznaj niecodzienne bonusy

Automat Lil Devil należy do nowoczesnych slotów online, które oferują ciekawe i nowoczesne bonusy. Dlatego zdecydowanie bardziej podejdzie graczom doświadczonym, którzy dużo łatwiej zrozumieją ich zasady. W grze znajdziesz następne opcje.

Symbole Scatter Są bardzo rozbudowane. 2 nagradzają sercem zapisywanym z boku bębnów. 3 lub więcej uruchamiają darmowe spiny z dodatkowymi funkcjami. 40 uzbiaranych serc uruchamia The Heartstopper Enhanced Free Spin. Symbole Scatter nie dają wygranej w gotówce.
Darmowe obroty Uruchamiają się po wylosowaniu 3 symboli Scatter lub uzbieraniu odpowiedniej ilości serc (to ostatnie to jest to bonus specjalny). Darmowe spiny uruchamiają dwie możliwości wyboru.
Be My Angel Spins Otrzymasz 7 darmowych spinów. Jeden z symboli staje się Sticky Wild i będzie pojawiał się na bębnach od 2 do 5. Wylosowanie 4 Sticky Wild na bębnach 3 lub 4 nagradza 3 dodatkowymi darmowymi obrotami. Duży symbol Anioła zwiększa wygrane x4 i powiększa się z każdym kolejnym obrotem co 2, aż do x12.
Dynamite Love Spins Nagradza 12 darmowymi spinami. Wszystkie symbole, za wyjątkiem symboli Scatter, mogą być łączone i  zastępowane symbolami dynamitu. Dynamit Wild pojawia się na bębnach 3 i 4. Dynamit Wild Multiplier większa się co 1 z każdym kolejnym symbolem Dynamit Wild. 3 symbole Scatter nagradzają 6 dodatkowymi darmowymi spinami.
The Heartstopper Enhanced Free Spin W tym bonusie purpurowe serce staje się dodatkowym symbolem Sticky Wild. Z kolei Dynamit Wild Multiplier zaczyna się od razu od 5x.

A jakie symbole znajdziemy w grze Lil Devil online? Poniższa tabela przedstawia ich dokładne wartości.

Symbol 2x 3x 4x 5x 6x
9 0.1 0.2 0.3 0.4
10 0.4 0.5
J / Q 0.3 0.5 0.6
K / A 0.2 0.6 1
Krokodyl 0.4 0.8 1.5
Iguana
Skorpion 0.4 0.6 1.4 5
Purpurowe serce 0.2 1 2 5 10

Lil Devil automat do gry – nawigacja i funkcje

Lil Devil został zaprojektowany przez Big Time Gaming i jest video slotem z nietypowym układem bębnów. Bębnów jest bowiem 6 i podzielone są na 3, wizualnie osobne części, choć linie wygrywające się ze sobą pokrywają. Możliwości utworzenia linii wygrywających jest aż 4096. Dodatkowo wokół bębnów znajdują się dwa słupki, gdzie naliczane są serce do jednego z bonusów.

Minimalny zakład, jaki możemy tutaj postawić wynosi 0.10 a maksymalny 20. Gra nie daje możliwości zmieniania ilości linii na jednej zakład. Lil Devil ma wysoki współczynnik RTP (return to player) który wynosi 96.43%. Gra posiada różnorodne wariacje symboli Wild i Scatter, odpowiedzialne za poszczególne rundy bonusowe i darmowe spiny (opisane dokładnie powyżej). Co ciekawe, nie ma tutaj Gry Ryzyko. Lil Devil oferuje rozbudowany system gry automatycznej, w której możemy ustawiać warunki, pod jakimi ma się toczyć. Nie daje możliwości grania w trybie wieloosobowym i nie posiada jackpota. Za to fani gry na telefonie ucieszą się z informacji, że działa ona na urządzeniach mobilnych.

Lil Devil: poznaj nawigację automatu

Slot Lil Devil ma bardzo prosty system nawigacji, którym operujemy zarówno na desktopie jak i na urządzeniu mobilnym. Całość składa się z zaledwie 4 przycisków:

  • Spin – odpowiada za ręczne uruchamianie każdego obrotu po kolei. Dzięki temu możemy pomiędzy spinami zmieniać wysokość zakładów.
  • Gra automatyczna – uruchamia opcję ustawienia warunków, pod którymi ma być przerwana: od wygrania darmowych spinów poprzez ustawienia maksymalnej wygranej i przegranej, a także ilości automatycznych obrotów.
  • Menu gry – w nim znajdziemy dokładny opis symboli i ich wartości oraz dokładne działanie poszczególnych bonusów.
  • Stawka – tutaj ustawiamy wysokość stawianego zakładu. Stawka podana jest zawsze w euro.

Pamiętaj, żeby zawsze zapoznać się z zasadami gry w sekcji menu. Szczególnie, gdy mówimy o automatach hazardowych tak skomplikowanych jak Lil Devil, gdzie zwyczajne symbole mają dodatkowe funkcje, a bonusy są unikalne dla tej konkretnej gry. Nieznajomość zasad może sprawić, że będziesz przegrywał wysokie kwoty, nawet nie wiedząc, dlaczego tak się dzieje.

Lil Devil: Nasza opinia o slocie

Lil Devil to bardzo ciekawy i dopracowany slot. Jednak uważamy, że skierowany jest do graczy doświadczonych, którzy doskonale rozumieją działanie automatów maszynowych i bez problemu zrozumieją skomplikowane zasady Lil Devil. Niedoświadczeni gracze mogą poczuć się przytłoczeni ilością dodatków i niezrozumiałych funkcji. Jednak, nawet jeżeli jesteś graczem bardzo doświadczonym, przede wszystkim polecamy sprawdzenie naszej darmowej wersji Lil Devil, w którą zagrasz bez ryzyka i bez logowania. Na prawdziwe piniądze można zagrać w sprawdzonych kasynach internetowych. Powodzenia!